کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۹ روش که همه را عاشق خودتان کنید

۹ روش که همه را عاشق خودتان کنید

آیا دوست دارید یکی از آن آدم‌های شاد و محبوبی باشید که انگار همه عاشق شان هستند؟ با آن‌که نمی‌توانید کسی را مجبور کنید احساسات‌اش را نسبت به شما تغییر دهد، ولی می‌توانید سعی کنید خودتان را دوست‌داشتنی‌تر کنید.

این هم ۹ روش برای آن‌ که همه عاشق تان شوند.

عاشق 2

۱. طرز فکر باز و عاشقانه داشته باشید.

اگر می‌خواهید به شما عشق بورزند، به همه عشق بورزید. با همه‌ مودب، نجیب و مهربان باشید. هیچ‌‌احدی نمی‌تواند با مهربان‌ترین آدم‌ها مشکلی داشته باشد. دلنشین صحبت کنید و به همه احترام بگذارید.

۲. به ظاهرتان برسید.

بهداشت فردی را رعایت کنید. لباس مناسب بپوشید. اگر برای خودتان احترام قائل شوید و به ظاهرتان ببالید، دیگران هم به شما توجه خواهند کرد.

مطلب مرتبط: ۱۰ درس روانشناختی از تعامل با دیگران که در موفقیت شما تاثیر دارد

۳. رسا حرف بزنید و ارزش‌های اخلاقی‌تان را بگویید!

با اخلاقیات و ایده‌آل‌های‌تان زندگی کنید و به آنها پای‌بند باشید. به آن‌چه می‌گویید عمل کنید. همیشه در حال آموختن باشید.

۴. لبخند بزنید و صمیمی باشید.

همیشه سرشار از شفقت و مهربانی باشید.

۵. برای دیگران وقت بگذارید.

عالی‌ترین چیزی که می‌توانید به دیگران ببخشید وقت و انرژی‌تان است.

۶. خودتان باشید.

بهتر است آدم‌ها برای آن‌چه هستید عاشق تان باشند-نه برای آن‌چه آنها می‌خواهند باشید.

مطلب مرتبط: با این ۲۳ زبان بدن همه را عاشق‌خودتان کنید

۷. خوش بگذرانید و تمدد اعصاب کنید.

وقتی با دیگران هستید معذب و عصبی نباشید. کاری کنید آدم‌هایی که با آنها هستید شما را شاد و آرام ببینند، نه ناراحت و مضطرب. اگر آنها فکر کنند شما آدم بانشاط و سرزنده‌ای هستید بیش‌تر می‌خواهند با شما باشند و برعکس وقتی است که فکر کنند شما از همه چیز شاکی و عصبانی هستید. و این باعث می‌شود عاشق تان شوند.

۸. اعتماد به‌نفس داشته باشید.

وقتی اعتماد به‌نفس کسی پایین باشد، دیگران معمولا عاشق‌اش نخواهندشد. اگر آدم‌ها پی‌ببرند شما اعتماد به‌نفس دارید و در عین حال خودپسند نیستید، دوست خواهند داشت بیش‌تر با شما باشند.

۹. اعتماد و اعتقاد داشته باشید.

به دیگران عشق بورزید کنید. و ایمان داشته‌ باشید که این عشق ، از جانب شخصی که به شما اهمیت می‌دهد، به شما بازگردانده خواهدشد!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: ویکی ها  –   wikihow

 روش هایی که همه را عاشق‌ خودتان کنید

همه را عاشق خودتان کنید


برچسب ها

بازده

  1. پانیذ گفت:

    من همه اینهارو دارم ولی هیچکس عاشقم نیس هر سه چهار ماه ی بار گوشیم زنگ‌میخوره من همیشه به یاد همه هستم به همه انرژی میدم کنار همه دوستام هستم با تمام وجودم به جهان اطرافم بخصوص خود خودم عشق میورزم همممه جور فردی رو میپذیرم چون همه ما در سرشتمون یکی هستیم و این شگفت انگیزه . خوب هرچقدرم بگم انتظار ندارم ولی واقعا به دلم میاد ….بهرحال میگذره بهترینهارو برا همه میخوام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی