کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۸ پیش‌گویی نوستراداموس برای ۲۰۱۶

پیش گویی آینده برای غلبه بر ابهام همواره یکی از دلمشغولی های بشر بوده است. نوستراداموس فرانسوی مشهورترین پیش گو در جهان غرب است که ۴۶۰ سال پس از مرگش هنوز در باره ی پیش گویی های وی بحث و بررسی می شود.

مجله‌ی هایر پرسپکتیو اخیرا ۸ پیش‌گویی نوستراداموس برای ۲۰۱۶ را  انتشار داده است که در ادامه می‌خوانیم.

نوستراداموس

۱. طول عمر بیش‌تر

طبق پیش‌گویی نوستراداموس آدم‌هایی که در ۲۰۱۶ به دنیا می‌آیند، می‌توانند بیش از ۲۰۰ سال زندگی کنند و کاری که الان در ۵۰ سالگی انجام می‌دهیم، آنها می‌توانند در ۸۰ سالگی انجام دهند؛ این خبر خوبی برای نوزادانی است که در سال جدید به دنیا آمده‌اند.

۲. در جهان غرب دیگر از کسی مالیات نمی‌گیرند

در ۲۰۱۶، یک انقلاب بزرگ باعث می‌شود مالیات برای همیشه از میان برود. شاید دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری ایالات متحده، به احترام اقتصاد سومالی این تصمیم را خواهد گرفت.

۳. برای بچه‌دار شدن باید مجوز بگیرید

برنامه‌ی تنظیم خانواده وارد مرحله‌ی جدیدی خواهد شد. جناب پیش‌گو پیش‌بینی می‌کند در ۲۰۱۶، برای بچه‌دار شدن باید مجوز و پروانه‌های لازم را تهیه کنید.

۴. زمین‌لرزه‌ی عظیم

طی یک رویداد ویژه، زمین‌لرزه‌ی بزرگی غرب ایالات متحده را خواهد لرزاند. این لرزش را کل دنیا احساس خواهد کرد.

۵. جنگ جهانی سوم

در ۲۰۱۶، جنگ جهانی سوم آغاز خواهد شد. این جنگ ۲۷ سال طول می‌کشد. این جنگ با رویتِ یک دنباله‌دار در آسمان شروع خواهد شد.

۶. آتشفشان وزوویو در ناپلِ ایتالیا شروع به فوران می‌کند

البته نوستراداموس این اتفاق را پیش‌بینی کرده است، ولی گویا دانشمندان با آن موافق نیستند. کوه وزوویو در ۷۲ سالِ اخیر آرام بوده است و انتظار می‌رود هم‌چنان آرام بماند.

۷. انسان با حیوان‌ها قرار صلح امضا می‌کند

جناب پیش‌گو در مورد ۲۰۱۶ می‌نویسد: “خوک‌ها با انسان ها پیمان برادری می‌بندند”. برخی اعتقاد دارند این پیش‌‌گویی نشانه‌ی این است که انسان دیگر دست از قصابیِ حیوانات بر می‌دارد. برخی دیگر نیز معتقدند انسان به فناوریِ صحبت کردن با حیوانات خانگی دست پیدا می‌کند.

۸. زبانِ جهانی به وجود می‌آید

“پس از اختراع موتورِ جدید، جهان به شکل روزهای پیش از بابل در خواهد آمد”. بسیاری معتقدند واژه‌یموتور به اینترنت اشاره دارد و این فناوری سرانجام می‌تواند یک زبان جهانی بیافریند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: هایرپرسپکتیو

۸ پیش‌گویی نوستراداموس برای ۲۰۱۶


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی