کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جنتلمن: ۷ خصوصیت یک جنتلمن واقعی را بدانید

۷ خصوصیت یک جنتلمن واقعی را بدانیدشاید شما هم تا به حال با خودتان فکر کرده باشید که یک جنتلمن کیست و جنتلمن بودن چه شرایطی دارد! شاید هم برایتان مهم باشد بدانید یک جنتلمن واقعی چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد. در این نوشتار با ما همراه باشید تا ۷ خصوصیت مهم یک جنتلمن واقعی را برایتان بگوییم. شاید این کلید بخت شما باشد و بتوانید از همین راه و شیوه مرغ اقبال را بر بام خانه تان بنشانید! پس با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط:‌ آیا زنان مردانی را که ریش دارند ترجیح می‌دهند؟

۱.رفتار مردانه

حتما خانم‌های بسیاری با این نظر موافق‌اند که در جامعه مدرن امروزی آقایانی که رفتار مردانه داشته باشند، به ندرت یافت می‌شوند. زمانی که یک جنتلمن واقعی خانواده شما را ملاقات می‌کند، نباید نگران رفتار و گفتار او باشید. او هنوز هم به سنت ها پایبند است. به عنوان مثال در را برای شما باز می‌کند یا صندلی را برای‌تان به عقب می‌کشد تا بنشینید. او با شما به بهترین نحو رفتار می‌کند زیرا می‌داند که لیاقت بهترین‌ها را دارید.

۲.صبوری

صبوری یکی از خصوصیت جنتلمن واقعی است که به ندرت در مردان یافت می‌شود. گاهی آقایان بدون علم کافی، خانم‌ها را به برقراری رابطه با خود تحت فشار می‌گذارند. شاید این موضوع از نظر شما غیر طبیعی نباشد اما می‌تواند به برخی خانم‌ها احساس ناامنی و نگرانی دهد، به خصوص اگر آماده پذیرش فردی جدید در زندگی خود را نداشته باشند. اگر فرد مورد نظر شما یک جنتلمن واقعی باشد، خواسته‌های شما را به خوبی درک می‌کند و تصمیم شما هرچه باشد، با دل و جان می‌پذیرد و به آن احترام می‌گذارد.

مطلب مرتبط:‌ چرا زنان، مردانی را که عاشق شان هستند ترک می‌کنند

۳.آرامش

همه ما گاهی عصبانی می‌شویم اما مرد واقعی آن است که عصبانیت خود را در لحظه کنترل و آرامش خود را حفظ کند. او راه کنار آمادن با عصبانیت خود را می‌داند و اجازه نمی‌دهد خشم آنی شخصیت‌اش را در مقابل دیگران تخریب کند. مهم‌تر از همه، او ناراحتی‌هایش را سر شما خالی نمی‌کند.

۴.عدم استفاده از لغات نامناسب

رفتار یک جنتلمن واقعی تنها کمی از شاهزاده فیلم‌های دیزنی متفاوت است. اگرچه او مدام در حال آواز خواندن و ابراز عشق برای معشوق‌اش نیست اما عشق‌اش به شما مانند او واقعی است. ناسزا گفتن هنگام عصبانیت طبیعی است اما تفاوت زیادی میان ناسزا گفتن به دیگران و ناسزا گفتن به شما وجود دارد. یک مرد واقعی هیچ‌گاه خطاب به شما از لغات نامناسب استفاده نمی‌کند. به طور کل او از ناسزا گفتن به تمام خانم‌ها خودداری می‌کند. بله، او یک جنتلمن واقعی است!

مطلب مرتبط: ۱۸ نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان

۵.موجب ناراحتی شما نمی‌شود

او هیچوقت جوک‌های نامناسب به شما نمی‌گوید و شما را مجبور به گفتگو درباره موضوعاتی که به آن علاقه ندارید، نمی‌کند. در واقع او هرگز کاری را که موجب ناراحتی شما می‌شود، انجام نمی‌دهد. هنگامی که در کنار یک جتلمن واقعی هستید، کاملا احساس آرامش و امنیت می‌کنید.

۶.داشتن ادب زیاد

“ممنون” و “لطفا” کلمات کوچکی هستند که ارزش زیادی دارند. نشان دادن قدردانی به دیگران برای تمام افراد ضروری است. گاهی حتی کوچک‌ترین کلمات هم می‌توانند روز دیگران را به بهترین شکل بسازند. حتما شما هم دوست دارید مرد زندگی‌تان به رهگذران لبخند بزند و با فروشنده‌ها و گارسون‌های رستوران به احترام رفتار کند. مرد واقعی به تمام این قوانین احترام می‌گذارد و شما که معشوقه او هستید، خوشبخت‌ترین‌اید.

۷.پایبندی به اخلاقیات

یک مرد واقعی تحت هیچ شرایطی از خانم ها سوءاستفاده نمی‌کند. او هیچگاه کاری را که از نظر او اشتباه است، انجام نمی‌دهد و به اصول اخلاقی پایبند است. متاسفانه برخی خانم‌ها رفتار اینگونه مردان را کسل‌کننده می‌بینند، اما آنها واقعا جالب و جذاب هستند.

مطلب مرتبط: ۱۰ زبان بدن مردان که بفهمید جذب شما شده اند


سایت کسب و کار بازده

لایف هک

جنتلمن: ۷ خصوصیت یک جنتلمن واقعی را بدانید

جنتلمن واقعی


 

برچسب ها

بازده

  1. معصومه گفت:

    مطلب خیلی خوبی بود ممنونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی