کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ جمله مثبت و انرژی بخش که باید هر روز به خودتان بگویید

سعی کنید همیشه به خودتان انرژی مثبت بدهید و از چند جمله مثبت و انرژی بخش استفاده کنید. تأثیر شگرفی در ارتقای روحیه و انگیزه‌تان خواهد داشت. در این‌جا ۷ جمله مثبت و انرژی بخش به شما یاد می‌دهیم که باید هر روز آن‌ها را تکرار کنید.

۷ جمله مثبت و انرژی بخش که باید هر روز به خودتان بگویید

شما بهترین دوست خودتان و مهم‌ترین فرد زندگی خودتان هستید. برای همین بسیار مهم است که به نحوه‌ی صحبت کردن و رفتار‌تان با خودتان به‌طور روزمره فکر کنید. ما اغلب خودمان را قضاوت می‌کنیم، بعد از انجام دادن یک کار اشتباه احساس گناه می‌کنیم و دائما خودمان را سرزنش می‌کنیم. به این فکر کنید که وقتی با خودتان به نحوی مثبت‌تر- با آگاهی و مهربانی بیش‌تر- صحبت می‌کنید، چه تغییر شگرفی در زندگی‌تان ایجاد می‌شود. تنها استفاده از تعدادی از این جملات تاکیدی تغییرات مهمی در زندگی روزانه‌تان ایجاد خواهدکرد.

۱. من رویاهای‌ام را باور دارم

به خودتان و همه‌ی چیزی که هستید باور داشته‌باشید. باور داشته‌باشید که هر چیزی ممکن است و می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید، داشته‌باشید. این‌که به خودتان بگویید رویاهای‌تان را باور دارید، کمک‌تان می‌کند اعتماد به‌نفس بیش‌تری داشته‌باشید. یک چیز که هیچ‌کس نمی‌تواند از شما بگیرد این باور است که شما می‌توانید موفق شوید و زندگی‌ای داشته‌باشید که همیشه می‌خواستید. به خودتان اعتماد کنید و به دنیایی اعتماد کنید که در آن وقتی واقعا رویاهای‌تان را باور داشته‌باشید، به حقیقت می‌پیوندند.

مطلب مرتبط: ۱۵ جمله مثبت که باید هر روز به خودتان بگویید

۲. من هرروز بهترین تلاش‌ام را می‌کنم

فرقی نمی‌کند امروز موفق شدید کاری بزرگ انجام دهید یا کوچک، شما هر روز تمام تلاش‌تان را می‌کنید تا زندگی دل‌خواه‌تان را بسازید. موفقیت با گام‌های کوچک و نوپا می‌آید و یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد. دائم به خودتان یادآوری کنید که هر روز بهترین تلاش‌تان را می‌کنید و هر روز از اشتباهات‌تان درس می‌گیرید. حتی اگر امروز روز بدی داشتید، فقط به خاطر تلاش‌تان و پیشرفت کمی که هر روز دارید، از خودتان قدردانی کنید.

۳. به خاطر فردی که هستم به خودم عشق می‌وزرم

این بار که خودتان را در آینه دیدید، یک دقیقه مکث کنید، به چشمان‌تان نگاه کنید و بگویید”عاشق‌ات هستم”. به خودتان بگویید عاشق تمام نقص‌های‌تان هستید چون این نقص‌ها شما را فردی می‌سازد که هستید. اگر نتوانید به خودتان عشق بورزید نمی‌توانید انتظار داشته‌باشید که به آدم‌های دیگر عشق بدهید. وقتی فردی را که درون‌تان است می‌پذیرید و به او عشق می‌ورزید، دروازه‌ی قلب‌تان را می‌گشایید تا حتی عشق و تحسین بیش‌تری از آدم‌های دیگر دریافت کنید. همه چیز از خودتان شروع می‌شود- هر روز به خاطر فردی که هستید به خودتان عشق بورزید.

مطلب مرتبط: ۷ کار عالی برای اینکه مثبت اندیش باشید

۴. من مسئول شادی خودم هستم

هیچ‌کس نمی‌تواند بیاید و شما را به فردی مثبت و رضایتمند تبدیل کند. شما مسئول شادی خودتان هستید. اگر انتظار دارید جایی بیرون خودتان در جست‌وجوی شادی باشید، فقط ناامید می‌شوید. این حقیقت را بفهمید که شما تمام عشق، شادی و رضایتی را که همیشه رویای‌اش را داشتید در درون‌تان دارید. برای احساسات خودتان مسئولیت‌پذیر باشید و هر روز این مسئولیت را به عهده بگیرید.

۵. من ۱۰۰ درصد مسئولیت زندگی خودم را می‌پذیرم

مانند نکته‌ی مربوط به مسئولیت شادی خودتان- شما باید مسئولیت کامل اقدامات‌تان را به عهده بگیرید. وقتی شروع به گلایه‌گزاری از شرایط‌تان، اوضاع زندگی‌تان، یا اطرافیان‌تان می‌کنید، فقط به خودتان آسیب می‌رسانید. هیچ‌کس مسئول زندگی شما نیست چون شما خودتان واقعیت را می‌سازید. شما، افکارتان، و اقدامات روزانه‌تان هر روز زندگی‌تان را شکل می‌دهند.

۶. بهترین‌ها هنوز در راه هستند

بعد از جملات بالا حالا این جمله‌ی تاکیدی بسیار الهام‌بخشی است که می‌توانید به خودتان بگویید. باور داشته‌باشید حتی اگر امروز همان‌طور نیست که می‌خواستید باشد، فردا روز بهتری خواهدبود. باور داشته‌باشید که روز بعد فرصت‌های بهتری برای‌تان به ارمغان خواهدآورد. با این کار به سادگی چیزهای مثبت بیش‌تری به زندگی‌تان جذب می‌کنید.

مطلب مرتبط: مثبت اندیشی در زندگی و ۸ تاثیر خوشایند آن

۷. من به خاطر هر روز شکرگزار هستم

هر روز را همان‌طور که رقم خورده‌است تقدیر و تحسین کنید. شما قدرت ندارید تا اتفاقاتی را که برای‌تان می‌افتد تغییر دهید اما می‌توانید نگرش‌تان را تغییر دهید. به خاطر هر چیز کوچکی که آن روز برای‌تان به ارمغان آورده‌است شکرگزار باشید. هم‌چینی، به خاطر این‌که جزیی از این روز بوده‌اید سپاس‌گزار باشید، چون این واقعا یک معجزه است که هر روز سالم و زنده از خواب بیدار شوید و بتوانید کارهایی را بکنید که عاشق‌شان هستید.

یادتان باشد که هر روز این ۷ جمله مثبت و انرژی بخش را با خود تکرار کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ مینا بنادکوکی

منبع: لایف‌هک

۷ جمله مثبت و انرژی بخش که باید هر روز به خودتان بگویید


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی