کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

گام هایی برای رونق کسب و کار: ۶ مهم ترین گام برای رونق کسب و کار

گام هایی برای رونق کسب و کار

برای اینکه کسب و کار شما رونق بگیرد از همین حالا شروع کنید و این شش گام حیاتی را پشت سر بگذارید. برای یک شروع هیجان انگیز امروز بهتر از فردا است. در این نوشتار گام هایی برای رونق کسب و کار را مطالعه کنید.

کسب و کار

۱. تیمی فوق‌العاده بسازید. هیچ کس نمی‌تواند به‌تنهایی در کسب و‌ کار خود موفق شود و آن‌هایی که سعی بر این کار دارند خود را از داشتن یک تیم فوق‌العاده محروم می‌کنند. تیمی بی‌نظیر برای خودتان بسازید تا موفقیت‌تان قطعی شود.

۲. افراد باشخصیت را استخدام کنید. هنگام ساختن تیمتان به دنبال استخدام افراد با ارزش و باشخصیت باشید. همواره می‌توانید به افراد مهارت‌هایی را بیاموزید اما نمی‌توانید کسی را وادار به داشتن ارزش‌های متناسب با شرکت‌تان کنید.

مطلب مرتبط: رونق کسب و کار با شبکه های اجتماعی

۳. از مشتریانتان بازخورد بخواهید. پیش‌فرض گرفتن این که مشتریان چه می‌خواهند یا به چه چیز نیاز دارند از قبل هیچ‌گاه به موفق شدن منجر نخواهد شد. می‌بایست این موارد را مستقیما به آنها بگویید و سپس با دقت به پاسخ‌های آنها گوش دهید.

۴. هوشمندانه خرج کنید. وقتی پول خرج می‌کنید یا از کسب‌و‌کارتان مایه می‌گذارید مراقب باشید که این کار را هوشمندانه انجام دهید. به سادگی می‌تواند اتفاق بیفتد که برای چیزهای احمقانه پول زیادی خرج کنید و خیلی سریع سرمایه‌تان تمام شود.

۵. انرژی‌تان را مدیریت کنید نه زمان را. این انرژی شماست که آن چه را در زمان کاریت‌ان می‌توانید انجام دهید محدود می‌کند پس هوشمندانه آن را مدیریت کنید.

مطلب مرتبط: رونق کسب و کار با کم تر حرف زدن و بیشتر گوش دادن

۶. از اشتباهاتتان درس بگیرید. بسیاری از کارآفرینان از اشتباهات‌شان به عنوان بهترین معلمان‌شان یاد می‌کنند. وقتی که از اشتباهات خودتان درس می‌گیرید به موفقیت نزدیک‌تر می‌شوید حتی اگر در آغاز شکست خورده باشید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: بیزینس اینسایدر – businessinsider

گام هایی برای رونق کسب و کار


 

نوشته های مرتبط

برچسب ها

بازده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی