کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۶ چیز که هرگز نباید به شوهر تان بگویید

اجازه ندهید حرف‌های‌تان زندگی زناشویی‌تان(یا عزت نفس شوهر تان) را به خطر بیندازد! واقعا بهتر است بعضی چیزها ناگفته بماند. بنابراین، خانم‌ها لطفا زیپ دهان‌تان را بکشید و گوش کنید. آیا هدف نهایی‌تان یک زندگی خوش و خرم است؟ اگر هدف همیشگی‌تان همین است، این نوشتار درباره ۶ چیز که هرگز نباید به شوهر تان بگویید بحث می کند.

شوهر

در اینجا به نگفتنی‌هایی اشاره شده است که نباید به شوهر تان بگویید. در ادامه ۶ چیز که هرگز نباید به شوهر تان بگویید آمده است:

۱. “خدای من، داری کچل میشی! “

اوه. این راهی برای ضربه زدن به او از نقطه ضعف‌اش است! خانم ها، اگر تا به حال نمی‌دانستید، بدانید مردها به‌طور شگفت‌آوری درمورد از دست دادن مو حساس هستند و احساس خطر می‌کنند. بنابراین اگر زمانی موهایش شروع به ناپدید شدن کرد، سعی کنید زیاد درمورد آن صحبت نکنید. چون، می‌دانید، شوهر ها هم احساس دارند.

۲. “می‌دونم احتمالا میگی نه، ولی…”

بسیار خوب، آدم منفی‌باف! شانس موافقت شوهر تان با هر درخواستی که در ذهن داشتید حالا به صفر رسید. سوال‌تان را با ساختاری مثبت بازسازی کنید(مثلا “آخرین باری که با هم بچه ها رو بردیم پارک خیلی خوش گذشت. می‌خوای فردا دوباره بریم؟”) تا جواب دلخواه‌تان را بگیرید یا حداقل شانس شنیدن بله را بیش‌تر کنید.

مطلب مرتبط : ۱۹ ویژگی بهترین همسر مناسب برای شما

۳. “تو برای آن کار خیلی پیری.”

یا بدتر، ما برای آن خیلی پیر هستیم. کسالت‌آور است! گاهی تا گرگ و میش صبح بیرون بمانید، در باشگاه‌های تفریحی نوشیدنی باز کنید و او را تشویق کنید به همراه دوستان قدیمی‌اش در لیگ‌ بازی‌های فوتبال شرکت کند. شما فقط به اندازه‌ای پیر هستید که خودتان احساس می‌کنید. درست است؟ به علاوه، ارتباط برقرار کردن با کودک درون‌تان کمک خواهدکرد تازگی و نشاط زندگی زناشویی‌تان را حفظ کنید. نمی‌گویم آن‌قدر این کار را بکنید که تبدیل به عادت شود، حرف من این است که سن‌تان را بهانه‌ی انجام ندادن بعضی کارها نکنید.

۴. “میگم واقعا بازم می‌خوای(غذای مورد علاقه یا نوشیدنی)؟”

اگر با هم قرار نگذاشته‌اید که غذای سالم‌تر بخورید و درصورت غفلت شوهر تان به او تذکر بدهید، این ایده‌ی خوبی نیست چون به او حس بدی نسبت به هیکل‌اش میدهید، به‌ویژه در مقابل همه‌ی دوستان‌اش. تحقیر آسیب‌رساننده ای است.

مطلب مرتبط : ۱۰ عادت شوهر تان که ثابت می‌کند بهترین  همسر دنیا است

۵. “همیشه باید همه کارها رو من بکنم! “

دخترها لطفا! شاید شما پرمشغله‌ترین زن زنده‌ی دنیا باشید، و شاید خیلی از کارهای ناتمام خانه را شما تمام کنید، اما با این حال این تردید برانگیز است که شما همه‌ی کارها را انجام می‌دهید و شوهر تان هیچ مشارکتی ندارد. به جای این‌که دائم برای کارهایی که نمی‌کند نق بزنید، از او برای کارهایی که می‌کند قدردانی کنید، شرط می‌بندم به زودی تغییرات بزرگی را خواهیددید.

۶. “عاشق هیکل باباتم! “

جداً این را نگویید. با این‌که همه‌ی ما موافق هستیم که هیکل باباها خیلی جذاب است، اما چه بابای واقعی باشد چه نباشد، احتمال‌اش خیلی ضعیف است که شوهر تان آن را به حساب تعریف و تمجید بگذارد(تکان‌دهنده است، می‌دانم! ). از صفت‌هایی مثل جذاب یا تودل برو استفاده کنید یا فقط به او بگویید اندام اش را دوست دارید تا اوضاع خوب بماند.


نویسنده: الیزابت میچل

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: لایف هک 

۶ چیز که هرگز نباید به شوهر تان بگویید


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی