کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۶ راه ورود به قلب شریک عشقی تان

هربار که به معشوق‌تان می‌اندیشید ماهیچه‌ی قلب امواجی از شادی پمپاژ شده را به سرانگشتان شما می‌فرستد؛ اگر فقط بتوانید راه ورود به قلب شریک عشقی تان را بیابید، می‌دانید که او هم همین احساس را خواهد داشت. ما در این نوشتار از ۶ راه ورود به قلب شریک عشقی تان صحبت می‌کنیم.

۶ راه ورود به قلب شریک عشقی تان

می‌گویند راه ورود به قلب یک مرد شکم او است، اما این را هم می‌گویند که تمام مردان می‌خواهند مورد احترام باشند و زنان می‌خواهند مورد محبت قرار بگیرند. احتمالا درست‌تر آن است که هرکدام از ما می‌خواهیم مورد احترام و محبت قرار بگیریم.

بیایید نگاهی بیندازیم به ۶ راه که بتوانید به قلب شریک‌تان راه بیابید.

۱. کمی در دسترس نباشید

این پیشنهادی برای دوری از شریک احساسی‌تان نیست، بلکه بخش مهمی از فرآیند خواستنی کردن خود برای جفت‌تان است. اگر همیشه حضور داشته باشید، به تک تک کلماتش گوش دهید، و بدون آن‌که هیچ رویا یا حرفه‌ای از خودتان داشته باشید، فقط یک همراه منفعل در رابطه‌تان خواهید بود.

با پذیرفتن نقشی فعال در رفاه‌تان راه‌ خود را به قلب شریک‌تان بیابید. به کارهایی بپردازید که عاشق‌شان هستید، حتی اگر شریکتان علاقه‌ای به آنها نداشته باشد. حمایت از علائق خود‌تان، راهی برای نشان دادن عشق‌تان است و این کار شما را نزد شریک‌تان جذاب‌تر می‌کند.

مطلب مرتبط: ۲۱ سوال که شناخت خود را از شریک عشقی تان محک بزنید

۲. خودتان را اولویت قرار دهید

احتمال دارد به کدام فرد بیش‌تر اهمیت دهید، فردی دارای بلندپروازی یا فردی بدون آن؟ هیچ‌کس عاشق یک آدم توسری‌خور نمی‌شود، پس مطمئن شوید اهداف‌تان اولویت‌تان بماند. در یک دنیای بی‌نقص، با یک شریک احساسی بی‌نقص، اهداف‌تان یکی خواهد بود.

شریک‌تان را آگاه کنید که قصد دارید رویاهایتان را دنبال کنید، و این‌که تمایل ندارید آن را به خاطر جای گرفتن در قلب او فدا کنید. مشتاق باشید که چارچوب زمانی یا روش مشخص رسیدن به اهداف‌تان را طوری تنظیم کنید که با برنامه‌های شریک‌تان تناسب داشته باشد. اشتیاق‌تان را به خاطر شریک‌تان از دست ندهید.

۳. به دنبال لطف کردن باشید

در کمال شگفتی، یک مطالعه‌ی روان‌شناسی نشان داد لطف کردن در حق یک نفر شما را به او علاقه‌مند می‌کند. به نظر می‌رسد مغزمان این حقیقت را چنین توجیه می‌کند که مایلیم به این فرد کمک کنیم زیرا از او خوشمان می‌آید. پس می‌توانید از این حقیقت به نفع خودتان استفاده کنید تا راهی به قلب شریک‌تان پیدا کنید. هرگز سو‌ءاستفاده نکنید، بلکه از شریک‌تان بخواهید کارهایی کوچک برای کمک به شما انجام دهد.

مطلب مرتبط: ۵ زبان عشق:شما به کدام زبان عشق حرف می زنید؟

۴. زبان عشق شریک‌تان را بیاموزید

هرکدام از ما عشق را به صورت متفاوتی بخشیده و دریافت می‌کند. به آن‌چه شریک‌تان دوست دارد با دقت توجه کنید. به گفته‌ی گری چپمن، نویسنده‌ی ۵ زبان عشق، ترجیح می‌دهیم به ۵ راه عشق ببخشیم و دریافت کنیم؛ لباس‌های خوش‌سلیقه یا هدایای عالی، لمس عاشقانه و نزدیکی، ارتباط و سخنان مثبت عشق و تشویق، گذراندن زمان، یا بخشش به دیگران.

۵. رابطه‌ی والدین‌تان را نزد شریک‌تان ستایش کنید

عاقلانه به نظر می‌رسد، تجربه‌ی ما از روابط نزدیک و عاشقانه با والدین‌مان شروع می‌شود. اگر والدین‌مان رابطه‌ای موفق و شاد داشته‌اند، فکر می‌کنیم ما هم می‌توانیم در عشق موفق باشیم. محققان دانشگاه ماساچوست که درس‌های از روابط و نگرش‌های مثبت‌اندیشی و منفی‌نگری را بررسی می‌کنند، دریافتند خوشبختی یا طلاق والدین‌تان نگرش شما را به ازدواج پیش‌بینی می‌کند.

حتی اگر ازدواج والدین‌تان یک فاجعه بوده است، وقتی با شریک‌تان راجع به کودکی‌ سپری شده با والدین‌تان صحبت می‌کنید، آن را امید بخش نشان دهید. شک کردن به توانایی ژنتیک‌تان در حفظ یک رابطه، روش خوبی برای راه پیدا کردن به قلب شریک‌تان نیست.

برای شریک‌تان هم این‌گونه است، به او بگویید ماجراهای ترسناک‌اش درباره‌ی رابطه‌ی والدینش فقط میزان اهمیت والدینش را به او نشان می‌دهد و این‌که نیت خیری برای بزرگ کردن فرزندی منعطف داشته‌اند. داشتن یک نگرش مثبت در این مورد، زخم‌های عاطفی را هم درمان می‌کند.

مطلب مرتبط: ۷ چیز که باید در یک رابطه عشقی داشته باشید

۶. به شریک‌تان کمک کنید قلبش را ترمیم کند

شریک‌تان قلبش را هنوز به روی شما نگشوده است و ممکن است به این معنی باشد که محبوب‌تان دردی عاطفی در گذشته داشته است، ممکن است برای آن‌که به قلب شریک‌تان راه پیدا کنید مجبور شوید اول آن را بازسازی کنید.

محققانی که بخشش را بررسی می‌کنند دریافتند در واقع ممکن است از مشاوره شدن به بخشش فردی که به شما ظلم کرده است سود ببرید. وقتی شرکت‌کنندگانی که در یک رابطه فریب خورده بودند به خاطر یک برنامه‌ی بخشش ۶ هفته‌ای به جلسات مشاوره رفتند، سلامت ذهنی‌شان بهتر شد و احساس بخشودگی بیش‌تری نسبت به شریک سابق‌شان داشتند.

شاید شریک‌تان از صحبت با یک مشاور در این باره منفعت ببرد. مشاوره معتبر را می‌توان به صورت برخط یا در ابزارک‌ها نیز پیدا کرد. اگر شریک تان مشاوره را امتحان نمی‌کند، او را وادار کنید با شما صحبت کند تا بتواند شریک سابق‌اش را ببخشد و شما را به قلبش وارد کند.

امیدواریم با خواندن این نوشتار راه ورود به قلب شریک عشقی تان را پیدا کرده‌باشید.


 ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – اسما حسنی

منبع: پاور آو پازتیویتی

۶ راه ورود به قلب شریک عشقی تان


 

برچسب ها

بازده

  1. sami گفت:

    مطالبتون عااالیه و کم نظیر و همچنین کاملا بروز
    ازتون متشکرم بابت کیفیت عالی محتوا??

  2. علیرضا گفت:

    مطالب تان فوق العاده ست.بینهایت سپاسگزارم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی