کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ چیز که هر زن مستقل قبل از آغاز یک رابطه باید بداند

عادت یک زن مستقل این است که شکوفا کردن ظرفیت‌های فردی‌اش را در اولویت اول قرار دهد، ولی باید بداند در یک رابطه بعضی فداکاری‌ها و سازش‌ها ضروری است.

۵ چیز که هر زن مستقل قبل از آغاز یک رابطه باید بدانددر این نوشتار به ۵ چیز که یک زن مستقل قبل از آغاز یک رابطه باید بداند، اشاره شده است:

۱. وقتی شما و همسرتان”ما” می‌شوید، فردیت‌تان را از دست نمی‌دهید

هر زن مستقلی از این‌که زوج‌ها”ما” می‌شوند و دیگر “من” وجود ندارد، منزجر می‌شود. “ما این فیلم را دوست داریم. ما از آن رستوران جدید متنفریم. ما، ما، ما…” و همه‌ی زنان مستقل از خودشان می‌پرسند، چرا فردیت محو شده‌است و چه بلایی سر نظرات شخصی آمده‌است؟ ولی “ما شدن” هیچ اشکالی ندارد، و اغلب نشان‌دهنده‌ی رابطه‌ای است که واقعا آینده دارد. هم‌چنین، با گذشت چند سال از شروع رابطه، طبیعی است که”ما” بشوید، چون چیزهای زیادی را با هم تجربه کرده‌اید.

وقتی یک زن مستقل هستید، “ما” شدن نشانه‌ی پیش‌رفت و تکامل یک رابطه‌ی سالم است، چون از نیازها و ایده‌های‌تان آگاه خواهیدشد، و در عین حال بعضی افکارتان با عشق‌تان مشترک خواهدبود. زنانی که نمی‌توانند تصور تنهایی یا تجرد را بکنند، همه‌ی عادت‌ها و ایده‌های شریک زندگی‌شان را می‌پذیرند، و این منجر به یک رابطه‌ی معیوب و نارس می‌شود که خودتان را در آن گم خواهیدکرد. وقتی پی می‌برید که رابطه‌تان در حال پیش‌رفت و تکامل است، وحشت نکنید، فقط با این جریان پیش‌بروید و از به اشتراک گذاشتن تجربه‌های‌تان لذت ببرید، چون استقلال‌تان به شما اجازه نخواهدداد عادت‌های‌تان را فراموش کنید. به‌علاوه، به شما کمک خواهدکرد عادت‌ها و نیازهای شریک زندگی‌تان را درک کنید.

مطلب مرتبط: یک خانم مستقل این ۸ ویژگی را از ‌مرد آینده اش انتظار دارد

۲. شریک زندگی‌تان را در جایگاه اول قرار نخواهید داد اما یکی از اولویت‌های‌تان خواهدشد

بیش‌تر زنان وقتی وارد یک رابطه می‌شوند، از دوستان، خانواده، و از همه مهم‌تر خودشان، غافل می‌شوند، چون شریک زندگی‌شان را در جایگاه اول قرار می‌دهند. یک زن مستقل اجازه نمی‌دهد رابطه‌اش مانعی برای زندگی‌اش باشد، ولی می‌داند این رابطه بخش مهمی از زندگی‌اش است. بودن در یک رابطه با این معنی نیست که دیگر با دوستان‌تان در باشگاه‌های تفریحی خوش‌گذرانی نکنید. بنابراین دیگر به آن مانند یک اجبار، یا از آن بدتر اتلاف وقت نگاه نکنید. وقتی وارد یک رابطه می‌شوید، باید روی آن سرمایه‌گذاری کنید، مخصوصا سرمایه‌ی احساسی.

وقتی زمان می‌گذرد و به شریک زندگی‌تان دل‌بسته می‌شوید، او یکی از اولویت‌های‌تان خواهدشد، و می‌فهمید چه‌وقت صحیح است که نخستین مورد در فهرست اولویت‌های‌تان باشد، و چه وقت باید دوم باشد. مطمئن باشید که او نیز شما را در بالای فهرست‌اش قرار خواهدداد، و اگر واقعا عاشق او هستید، سزاوار است که هنگام بعضی تصمیم‌گیری‌ها او را نیز در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط: زنان آلفا :۱۰ نشانه که شما یک زن آلفا هستید

۳. سازش را دوست ندارید، اما قطعا از انجام کارهایی که شریک زندگی‌تان دوست دارد لذت می‌برید

به عنوان یک زن مستقل، یقینا سازش را در یک رابطه دوست ندارید، شاید چون فکر می‌کنید همسرتان نقش کوچکی در قصه‌ی زندگی‌تان ایفا می‌کند. اما تصور کنید کسی این را درمورد شما گفته‌است- احساس بی‌اهمیتی می‌کنید، انگار برای شریک زندگی‌تان بی‌ارزش هستید. شاید این شما را متحیر کند، ولی هنگامی که یک رابطه‌ی خیلی خوب دارید، این رابطه داستان اصلی می‌شود، و شما و شریک زندگی‌تان شخصیت‌های اصلی این داستان خواهیدبود. این یک‌باره اتفاق نخواهد افتاد، اما با توسعه یافتن رابطه‌تان، پی‌می‌برید این رابطه به زندگی‌تان انگیزه می‌دهد و شریک زندگی‌تان بزرگ‌ترین حامی شما است.

زن مستقل یک امتیاز بزرگ دارد، چون وقتی سازش می‌کند، واقعا شریک زندگی‌شان و عادت‌های‌اش را درک می‌کند. آنها این‌گونه از دعوا سر کارهایی که یکی طرفین رابطه برای دیگری انجام داده‌است، خودداری می‌کنند. به‌علاوه، حوصله‌تان از چیزهایی که او دوست دارد سر نمی‌رود، چون سازشی منطقی می‌کنید و از کشف فردیت شریک زندگی‌تان لذت می‌برید. شناخت کامل یک انسان تجربه‌ی زیبایی است که کسب خواهیدکرد و قدر آن را خواهیددانست. هم‌چنین، شریک زندگی‌تان احساس خواهدکرد به او احترام گذاشته‌اید، همان‌طور که همه‌ی زنان مستقل دوست دارند در عین پذیرفتن علایق، عادت‌ها و نظرات شریک زندگی‌شان، علایق و ایده‌های خودشان را نیز حفظ کنند.

مطلب مرتبط: ۱۰ چیز که زنان آلفا در یک رابطه به آن نیاز دارند

۴. انتظارات بالایی دارید و کوتاه نمی‌آیید

داشتن انتظارات بالا خوب است، و می‌دانید مردی وجود دارد که این انتظارات را برآورده خواهدکرد. وقتی انتظارات مشخصی دارید، مثلا می‌خواهید شریک زندگی‌تان مردی محترم و باشخصیت باشد، یعنی به خودتان احترام می‌گذارید و شایستگی‌های خودتان را می‌دانید. زنانی که انتظاراتی دارند، می‌دانند از یک مرد چه می‌خواهند، و به خودشان احترام می‌گذارند. هم‌چنین می‌دانند چگونه به شریک زندگی‌شان احترام بگذارند و انتظارات‌اش را برآورده کنند.

سعی کنید بیش از حد از شریک زندگی‌تان انتظار نداشته‌باشید، چون لازم نیست روی جزییات کوچک یا مسائل پیش‌پا افتاده سرمایه‌گذاری عمیقی بکنید. تنها انتظارات‌تان باید درمورد طرز رفتار او و رفتارش با شما باشد. من مطمئن هستم شما به عنوان یک زن مستقل می‌دانید دوست دارید با شما چگونه رفتار شود. بنابراین کوتاه نیایید.

مطلب مرتبط: ۱۰ دلیل که چرا پیدا کردن عشق برای زنان باهوش دشوار است

۵. می‌دانید چگونه زمان خوب و باکیفیتی را با شریک زندگی‌تان سپری کنید

شما برای خوش‌گذراندن نیاز به همراهی کسی ندارید تا شما را سرگرم کند. وقتی مجرد هستید، خیلی چیزها را کشف می‌کنید و روی بهبود بخشیدن بعضی مهارت‌های‌تان کار می‌کنید. به‌علاوه می‌دانید چگونه خوش بگذرانید، و فقط بیهوده در آپارتمان‌تان پرسه نمی‌زنید و وقت‌تان را تلف نمی‌کنید. بنابراین، وقتی یک رابطه را آغاز می‌کنید، می‌دانید چگونه زمانی خوب و باکیفیت را با شریک زندگی‌تان سپری کنید. از آن گذشته، واقعا دوست خواهیدداشت با او وقت بگذرانید، هر دو خواهید دانست چگونه از مصاحبت با یک‌دیگر لذت ببرید. می‌دانید که بهترین اوقاتی که می‌توانید با کسی داشته‌باشید، یک گفت‌وگوی جالب همراه با یک نوشیدنی دل‌پذیر است، از آن لذت ببرید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: لایف هک

نویسنده: کاتارینا میلووانویچ

۵ چیز که هر زن مستقل قبل از آغاز یک رابطه باید بداند


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی