کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی طرز خوابیدن

شخصیت شناسی طرز خوابیدنشخصیت شناسی طرز خوابیدن در کانون بحث این نوشتار قرار دارد. در این نوشتار شخصیت شناسی ۵ نوع طرز خوابیدن توضیح داده می شود. خوابیدن کار فوق‌العاده خوب و لذت‌بخشی است. بنابراین، اگر بگوییم هر حالتی که روی تخت‌خوابِ گرم‌ و نرم‌تان می‌خوابید، حرف‌های زیادی در مورد شما و شخصیت تان می‌زند، پر بیراه نگفته‌ایم. به ویژه اگر از آن دسته افرادی باشید که هر شب با حالت مشابه‌ و ثابتی به خواب می‌روید.

مطلب مرتبط: ۸ نشانه که شخصیت قدرتمند شما دیگران را می‌ترساند

چنین آدم‌هایی شاید هرگز علاقه‌ای به تغییر ندارند، زیرا به غیر از حالت‌های همیشگی‌شان اصلا نمی‌توانند به خواب بروند؛ آنها همیشه به پشت یا روی شکم‌شان می‌خوابند. آنها نیازهای خاصی دارند و همیشه آن‌قدر می‌گردند تا بتوانند چیزهایی را که دقیقا مناسب حال‌شان باشد، پیدا کنند.من از آن دسته افرادی هستم که همیشه روی شکم می‌خوابم. در ادامه خواهیم دید حالت‌های مختلفِ خوابیدن چه معنایی می‌توانند داشته باشند:
شخصیت

مطلب مرتبط: با این آزمون می فهمیم تصور دیگران از شخصیت ما چیست

شخصیت شناسی طرز خوابیدن در ۵ مدل مختلف

۱. صاف و بدون حرکت می‌خوابید:

کسانی که این‌گونه می‌خوابند، افراد ساکت و کم‌حرفی هستند. در مورد خودتان خوب حرف می‌زنید و فکرهای خوبی برای خودتان دارید، و این‌ها ویژگی‌های خوب هستند.

مطلب مرتبط :‌ به خواب رفتن در کمتر از ۱ با یک فن بی نظیر

۲. همیشه باید چیزی را بغل کنید:

اگر بدون بغل کردنِ چیزی، نمی‌توانید بخوابید، احتمالا از آن دسته افرادی هستید که کمی بیش از حد به دیگران اعتماد می‌کنید. در دوستی، شخص بسیار قابل اعتمادی هستید که آدم‌های اطراف‌تان می‌توانند به راحتی حرف‌های‌شان را با شما در میان بگذارند و در مقابل‌تان صادق باشند.

۳. روی شکم می‌خوابید و دست‌های‌تان را زیر بالش می‌گذارید:

شخصیت گرم و راحت و اجتماعی دارید، ولی گاهی اوقات نمی‌توانید هیجان‌های‌تان را کنترل کنید و در نتیجه حساس می‌شوید.

مطلب مرتبط : ۱۲ راه با پشتوانه علمی برای بهتر خوابیدن

۴. به پهلو می‌خوابید:

این طرز خوابیدن نشان‌دهنده‌ی آن است که فرد بسیار آرام و صلح‌طلبی هستید، ولی گاهی اوقات بیش از حد به بقیه اعتماد می‌کنید و دچار مشکل می‌شوید.

۵. خروپف می‌کنید:

کسانی که خروپف می‌کنند، افراد زودرنجی هستند، و معمولا در عرض چند ثانیه کاملا خشمگین و برافروخته می‌شوند. شاید این رفتارشان به این دلیل باشد که شب‌ها خیلی خوب نمی‌خوابند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: اکسپندد کانشسنس – expandedconsciousness

شخصیت شناسی طرز خوابیدن


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی