کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ نشانه که عشق از دست رفته تان سعی دارد با شما ارتباط برقرار کند

برای این‌که با عزیز یا عشق از دست رفته تان ارتباط برقرار کنید، نیازی نیست یک مدیوم باشید. در واقع، روح‌های سفرکرده در هنگام نیاز یا اشتیاق‌شان به سراغ ما می‌آیند.

Soul

آن‌ها می‌توانند پیام‌های مهمی داشته‌باشند یا فقط بخواهند شما را از حضورشان مطمئن کنند و به شما بگویند همه‌چیز خوب است. با این حال معمولا ما تمایل داریم این رویدادهای شگفت‌انگیز را به عنوان خیال‌بافی در بیداری تلقی کنیم و آنها را نادیده بگیریم و آنها را حاصل اندوه و حسرت ذهن‌مان بدانیم. اما همه‌ی ما می‌توانیم هوشیاری‌مان را کمی بالاتر ببریم. ممکن است با دانستن این‌که هرگز تنها نیستیم، آرامش بگیریم.

۱. به خواب‌تان می‌آیند

یک خواب واضح از عشق یا عزیز از دست‌رفته‌تان در گروه رویای شفاف یا بصیرت قرار می‌گیرد. این به علت قدرت خواب است.

این خواب‌ها اغلب به قدری قوی هستند که شما را نیمه‌شب، هیجان‌زده از خواب بیدار می‌کنند.

حتی ممکن است هوشیارانه از این واقعیت آگاه باشید که دارید خواب می‌بینید و حتی این را متوجه نشوید.

مطلب مرتبط: انواع عشق:۱۱ نوع عشق که هر آدمی در زندگی تجربه می‌کند

۲. نوازش‌شان را احساس می‌کنید

در اغلب موارد فقط کمی بعد از درگذشت عزیز یا عشق از دست رفته ، اگر نوازش نرمی در پشت‌تان یا روی دست‌تان حس کنید، نشانه‌ی آشکاری از آرامش عزیز از دست‌رفته‌تان است. ممکن است دیگران هم فقط احساس کنند که تنها نیستند و حضور یک فرد دیگر را در محیط حس کنند.

۳. پدیده‌ی غیرقابل توضیح

در میان روح‌های سفرکرده غیرعادی نیست که اجزای الکتریکی خانه را دستکاری کنند. مکمن است اغلب متوجه شوید لامپ‌ها سوخته‌اند، یا وسایل دیگر بدون دلیل آشکار خراب می‌شوند. درباره‌اش فکر کنید، اگر شما در آن دنیا بودید… این کارها را نمی‌کردید؟

۴. پنهان یا پیدا کردن اشیا

داستان‌های زیادی نقل شده‌است که فرد درگذشته چیزهایی را از خانه “سرقت” می‌کند فقط به خاطر این‌که بعدا در غیرمنتظره‌ترین مکان‌ها پیدایشان کنید. شاید احساس کنید انگار عقل‌تان را از دست داده‌اید، اما نگران نباشید، آنها فقط سعی دارند توجه‌تان را جلب کنند! و ظاهرا شما متوجه نمی‌شوید.

برعکس این هم ممکن است. شاید متوجه شوید چیز واقعا مهمی را گم کرده‌اید و وقتی کم‌کم دچار استرس می‌شوید. ناگهان آن شی در عجیب‌ترین جا ظاهر می‌شود، به آسانی پیدایش می‌کنید و می‌توانید قسم بخورید که همان موقع آن‌جا را نگاه کرده‌بودید.

مطلب مرتبط: زبان عشق شما کدام است؟

۱. عطرشان را حس می‌کنید

حس بویایی قوی‌ترین حس است و یک لحظه استشمام یک عطر می‌تواند هزاران خاطره را زنده کند. رایج‌ترین رایحه‌ها بوی تنباکو یا سیگار در مواقعی که هیچ‌کس سیگار نمی‌کشد، بوی عطر، و بوی گل‌ها است.

داستان جالب:

یک روز عصر دختر ۳ ساله‌ی من(در آن زمان ۳ ساله بود) وارد اتاق شد. او در طبقه‌ی پایین با اسباب‌بازی‌های آشپزخانه‌اش بازی می‌کرد. در دستان‌اش بشقاب پلاستیکی، غذای پلاستیکی، و یک قاشق بود. من پرسیدم آیا داری برای خودت نهار درست می‌کنی و او گفت: “بله اما باید بروم کمی هم برای بیل غذا بگیرم، زود برمی‌گردم.”(من فکر کردم چه حرف بامزه‌ای زده‌است).

او با یک بشقاب دیگر از پله‌ها بالا آمد و من پرسیدم: “یبل کیست؟” دخترم به من نگاه کرد و با سری کاملا افراشته گفت: “بیل در آشپزخانه پشت میز نشسته‌است” ذهن‌ام سریع فعال شد تا بفهمم دخترم درباره‌ی چه صحبت می‌کند… تا این‌که متوجه شدم. بیل همسایه‌ی ما بود. آخرین بار که دیدم‌اش در اوایل ۹۰ سالگی بود و ۲ سال پیش درگذشت. دخترم در زمان مرگ او ۱ ساله بود.


ترجمه: تحریریه نشریه بازده- مینا بنادکوکی

منبع: د اسپریت ساینس

۵ نشانه که عشق از دست رفته تان سعی دارد با شما ارتباط برقرار کند


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی