کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ توصیه برای جذب آدم های مثبت به زندگی‌تان

جذب آدم های مثبت بهزندگی تان با عمل کردن به ۵ توصیه

جذب آدم های مثبت به زندگی تان باعث موفقیت شما و خانواده تان خواهد بود . این یک اصل مهم در قانون جذب است. وقتی مطالعه و تفکر درباره‌ی قانون جذب را آغاز می‌کنید، نخستین چیزی که متوجه می‌شوید این است که مثبت‌اندیشی بی‌نهایت مهم است. در هنگام این‌که تلاش می‌کنید چیزهایی را که می‌خواهید جذب کنید- خواه عشق، فراوانی، پیشرفت حرفه‌ای، یا سلامتی باشد- اگر می‌خواهید موفق شوید، باید امواج مثبت را به ارتعاش درآورید.

 آدمهای مثبت

ابزارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید مثبت‌اندیشی را در خودتان تقویت کنید، از نوشتن شکرگزاری روزانه گرفته تا ساختن تابلوی رویاها که تصویرهایی مرتبط با خوشی و سلامتی را به نمایش می‌گذارد.

با این حال، حقیقت این است که تنها مثبت‌اندیشی خودتان نیست که اهمیت دارد- ارتعاش امواج اطرافیان‌تان نیز می‌تواند در ظهور زندگی دلخواه‌تان تاثیر داشته‌باشد. هنگامی که در احاطه‌ی آدم‌های مثبت‌اندیش باشید، اعتماد به‌نفس‌تان رشد می‌کند و دائم در حلقه‌ی بازخورد، شور و هیجان، الهام، و انرژی هستید.

از سوی دیگر، اگر در اطراف‌تان آدم‌های منفی‌باف داشته‌باشید، آنها می‌توانند به سادگی مثبت‌اندیشی‌تان را از بین ببرند و فرکانس امواج‌تان را کاهش دهند.

بنابراین، چگونه مطمئن می‌شوید در حد امکان در جذب آدم های مثبت در اطراف‌تان توفیق دارید؟ در ادامه ۵ توصیه برای جذب آدم های مثبت به زندگی‌تان آمده‌است.

۱. از تصویرسازی استفاده کنید

شما از قبل با فرآیند استفاده از تصویرسازی خلاقانه آشنا هستید و می‌دانید از چیزهایی که می‌خواهید جذب کنید چگونه تصاویر دقیق و شبیه به واقعیت خلق کنید. با این حال، وقتی مهارت‌های تصویرسازی‌تان را به حد عالی برسانید، می‌توانید از آن برای انجام تمرینات دیگر هم استفاده کنید.

یک تکنیک که می‌تواند کمک‌تان کند آدم‌های مثبت‌اندیش را جذب کنید، شامل تصویرسازی این آدم‌ها است در حالی که به سوی شما می‌آیند. بعد از این‌که چند دقیقه روی تنفس آهسته و مداوم تمرکز کردید، به ذهن‌تان اجازه دهید تصویری را تولید کند که بازنمای توانایی شما برای کشیدن آدم‌های مثبت به سوی خودتان است.

مثلا، ممکن است طرح کلی فردی نورانی را احساس کنید که دست‌هایش را به سوی شما از هم گشوده است، و عشق و حمایتی را که از این فرد ساطع می‌شود، احساس می‌کنید. به‌طور متناوب، ممکن است خودتان را با یک نور طلایی تصور کنید که مانند آهن‌ربا آدم‌های خوب را جذب می‌کنید.

آن‌چه باید تصویرسازی کنید هیچ قاعده‌ای ندارد، تا زمانی که احساس کنید این تصویر بازنمای افرادی شاد و مشوق است که وارد زندگی‌تان می‌شوند. سعی کنید این تصویرسازی را حداقل یک بار در روز تکرار کنید.

۲. منفی‌بافی خودتان را هدف قرار دهید

همان‌طور که قانون جذب می‌گوید، ما تمایل داریم بیش‌تر چیزهایی را جذب کنیم که به دنیا ساطع می‌کنیم. بنابراین، اگر منفی‌بافی را به دنیا ارسال می‌کنید، جذب آدم‌های مثبت‌اندیش خیلی دشوارتر خواهدبود.

لازم نیست این منفی‌بافی کینه‌توزانه باشد- مثلا، حتی اگر یک فرد مهربان را می‌پذیرید، اگر باور داشته‌باشید لیاقت آدم‌های مثبت‌اندیش را در زندگی‌تان ندارید، کم‌تر احتمال دارد آنها را در زندگی‌تان دریافت کنید.

از خودتان بپرسید آیا درباره‌ی دوستی‌ها یا روابط هرگونه باور یا گمان منفی دارید یا نه، و تلاش کنید با این باورها و گمان‌ها مقابله کنید تا آدم‌های مثبت‌اندیش بیش‌تری را به خودتان جذب کنید.

۳. راستگو باشید

گاهی وسوسه می‌شویم دوستی‌ها و روابط قدیمی‌ای را حفظ کنیم که دیگر برای ما خوب نیست و فقط ما را پایین می‌کشد. برای این‌که شانس ملاقات با آدم‌های مثبت را به حداکثر برسانید و ارتباط‌های مستحکمی برقرار کنید، مرتبا حلقه‌ی دوستان‌تان را بازبینی کنید.

آیا فردی دارد شما را پایین می‌کشد؟ آیا فردی وجود دارد که همیشه شما را نکوهش می‌کند، یا حتی به شما می‌خندد؟ وقت آن است که به قطع رابطه با این نوع آدم‌ها فکر کنید، تا برای کسانی جا باز کنید که شما را قدرتمند می‌کنند و کمک‌تان می‌کنند به تمام ظرفیت‌تان دست بیابید.

۴. هر روز عشق بورزید

اگر دائم مثبت‌اندیشی را ساطع کنید-حتی به غریبه‌ها، آدم‌های مثبت‌اندیش بیش‌تری را به خودتان جذب می‌کنید. عادت کنید هر روز عشق بورزید، تا مشاهده کنید که این عشق به خودتان برمی‌گردد.

لازم نیست ژست‌های باشکوه بگیرید- حتی تعریف و تمجید کردن از لباس زیبای یک فرد، ۲۰ دقیقه گوش کردن به درد دل یک هم‌کار، یا هر هفته اختصاص دادن ۱ ساعت به کار داوطلبانه می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. به عنوان پاداش، این نوع فعالیت‌ها می‌تواند سبب ایجاد دوستی‌های جدید و فوق‌العاده شود!

۵. قبل از معاشرت تایید خود را تمرین کنید

نهایتا، قبل از معاشرت، با کمی صحبت با خودتان برای تقویت روحیه، می‌توانید به خودتان کمک کنید به جایگاهی مناسب برای برقراری روابط مثبت برسید. چه برای آشنا شدن با آدم‌ها در محل کار وقت می‌گذارید، به یک میهمانی می‌روید، یا در یک ضیافت شام شرکت می‌کنید، سعی کنید تاییدهایی پیدا کنید که باعث می‌شود درباره‌ی امکان آشنایی با آدم‌ها، احساس آزادی و شادی بکنید.

روی مثبت‌ترین ویژگی‌هایتان و چیزهایی تمرکز کنید که می‌دانید آدم‌های دیگر شما را به خاطر آن تحسین می‌کنند، و خودتان را به خاطر این ویژگی‌ها بازتایید کنید. مثلا شاید بگویید “من انرژی مثبت را که درون من است احساس می‌کنم و به آن اعتماد می‌کنم” یا “من می‌توانم آدم‌های مثبت‌اندیشی را جذب کنم که من را در زندگی توانمند می‌کنند.”

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع: دِ لا آو اترکشن

بازده

 

موضوع محوری:

جذب آدم های مثبت به زندگی‌تان

یادداشت روز

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی