کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

برترین برند لباس: ۵ برترین برند و مارک صنعت لباس و مد

صنعت لباس و پوشاک به شدت رقابتی شده است. از آنجا که شرکت‌های مد پیشرو جای فروشندگان قدیمی را گرفته‌اند، وضعیت دائما در حال تغییر است. اگر بخواهیم بدانیم برترین برند لباس کدام است و کدام برند لباس یا پوشاک در سال‌های آینده رشد زیادی خواهد کرد، هوشمندانه است نگاهی بیندازیم به جاهایی که نوجوانان پول‌شان را آنجا خرج می‌کنند.

بنا بر آخرین بررسی‌ها، ۵ برند زیر به نظر نوجوان با درآمد بالا برتر هستند:

۱.نایکی

برند

نایکی از مارکهای اصیل قدیمی‌تر مثل گپ (Gap) و فیچ و ابرکرومبی (Abercrombie & Fitch) پیشی گرفته است و به فروشنده‌ی محبوب نوجوانان تبدیل شده است.
این مارک بیشتر در بخش زنانه سرمایه‌گذاری کرده است، و بسیار هم در این بخش موفق است. نایکی با جلب نظر زنان نسبت به پیام “قدرت دخترانه”، ظرفیت لازم را فراهم نموده تا خانم‌های جوان بیشتری در طول زندگیشان مصرف‌کننده‌ی این محصول باشند.

مطلب مرتبط : برند خودرو: ۵ قابل اعتمادترین و بهترین برند خودرو در ۲۰۱۷

۲.فوراور ۲۱

Forever21.jpg

نماد یک مد پیشروست. این برند با تولید انبوه و کم کیفیت، مقرون به صرفه به نظر می‌آید. “شما دوست دراید که بهترین ظاهر را با کم‌ترین هزینه به‌دست بیاورید؟ مصرف‌کننده می‌داند که جنس این برند چندان مرغوب نیست- و احتمالا به همین دلیل آن را می‌خرد.” فور اور ۲۱، شرکتی خصوصی است که مسائل مالی‌اش را افشا نمی‌کند.

مطلب مرتبط : ۱۰ راز قابل اعتمادترین برند ها

۳. امریکن ایگل

AmericanEagle.jpg

American Eagle برای پرهیز از دچار شدن به سرنوشت رقیبش، فیچ و برکرومبی که سال‌ها با کاهش فروش مبارزه کرد، تمهیداتی اندیشیده است. این برند می‌کوشد تا موجودی انبارش را به صفر برساند و تبلیغات سنگین و پرهزینه‌اش را کنار بگذارد. در سه ماهه‌ی اخیر، فروشگاه‌های زنجیره‌ای امریکن ایگل، رشد فروشی بالغ بر ۱۰% داشته‌اند.

مطلب مرتبط : ۲۴ محبوب ترین و برترین بِرند دنیا که کیفیت زندگی را بالا می بَرند

۴.رالف رولن

RalphLauren.jpg

Ralph Lauren یک برند کلاسیک است که نوجوانان آن را به تن می‌کنند.
اخیرا، رالف رولن، از سمت مدیریت اجرایی برندش کناره‌گیری کرده، و استفان لارسون، مدیر سابق “الد نوی” جای او را گرفته است. لارسون با موفقیت به پیشرفت Old navy و جذب مشتریانش کمک کرده بود، پس به رالف رولن هم می‌تواند کمک کند.

مطلب مرتبط : ساخت برند: ۸ بهترین نکته برای ساخت یک برند عالی

۵.اربن اوتفیترز

UrbanOutfitters.jpg

Urban Outfitters به لباس‌های لبه‌دار و جنجالی‌اش معروف است. در سه ماهه‌ی اخیر، فروشگاه‌های زنجیره‌ای اربن فیترز، رشد فروشی بالغ بر ۲% را تجربه کردند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع:بیزینس اینسایدر

برترین برند لباس: ۵ برترین برند و مارک صنعت لباس و مد

برترین برند لباس

برندهای لباس

مارک های لباس

برندهای صنعت پوشاک


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی