کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ اتفاق عجیب که با ۶۰ ثانیه ماساژ انگشتان برای سلامتی تان می افتد

در دنیای ماساژ و ماساژ درمانی نقش ماساژ انگشتان دست بسیار مهم و پررنگ است. و در هفته‌های گذشته مقاله‌ای را هم با موضوع روش سامورایی‌ها برای درمان دردها با انگشتان دست انتشار دادیم. در این نوشتار نیز می‌توانید از ۵ تاثیر سلامتی ماساژ هرکدام از انگشتان دست‌تان باخبر شوید. با ما در این مقاله‌ی کاربردی همراه باشید.

ماساژ انگشتان, ماساژ درمانی

انگشت شست

۶۰ ثانیه ماساژ انگشت شست برای قلب و ریه‌ها مفید است. این می‌تواند به درمان سرماخوردگی‌های آزاردهنده و تنگی نفس کمک کند. هم‌چنین ظاهرا و واقعا به برطرف کردن مشکلات قلبی نیز کمک کند.

مطالب مرتبط: چگونه گرفتگی گردن را در ۱دقیقه درمان کنیم

انگشت میانی

این انگشت فقط برای توبیخ راننده‌های بد نیست! انگشت میانی با بی‌خوابی و آرامش خاطر در ارتباط است. اگر شب‌ها تا دیروقت بیدار هستید و نمی‌توانید بخوابید یا احساس پریشانی می‌کنید، برای ۶۰ ثانیه انگشت میانی‌تان را مالش دهید. این کار آرام‌تان می‌کند.

مطالب مرتبط: چرا باید هر شب قبل از خواب پاها را ماساژ داد

انگشت حلقه

با مالش انگشت حلقه، به سلامت غدد لنفاوی کمک می‌کنید. سیستم لنفاوی شما مسئول خارج کردن سموم بدن از طریق اندام‌های تصفیه‌کننده است. مالش انگشت حلقه به حفظ سلامت سیستم لنفاوی کمک می‌کند.

انگشت کوچک

اگر در گردن‌تان احساس درد می‌کنید، یک دقیقه ماساژ انگشت کوچک‌تان را امتحان کنید. انگشت کوچک و کف دست‌ها با عصب‌ها ارتباط دارند، و با مالش آنها اعصاب‌تان را آرام می‌کنید. این به تسکین درد گردن و کمر کمک می‌کند.

مطالب مرتبط: ۵ راه‌حل عالی برای رفع سفیدی مو

انگشت اشاره

ماساژ انگشت اشاره به مدت ۶۰ ثانیه به درمان مشکلات معده و روده‌ی بزرگ کمک می‌کند. اگر از سندرم روده‌ی تحریک‌پذیر، اسهال، یبوست، سوزش سر دل، یا هرگونه مشکل مشابه رنج می‌برید، انگشت اشاره رهنمون شما برای درمان آن است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: هایرپرسپکتیو – higherperspective

۵ اتفاق عجیب که با ۶۰ ثانیه ماساژ انگشتان برای سلامتی تان می افتد


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی