کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۴ سرمایه گذاری که ثروتمندتان می‌کند

موضوعات مربوط به ثروت‌ساختن و پولسازی معمولا یکی از مباحث جالب و پرطرفدار است. در این نوشتار با ۴ سرمایه گذاری که ثروتمندتان می‌کند آشنا می‌شوید.

۴ سرمایه گذاری که ثروتمندتان می‌کند

۱. در امر تحصیل سرمایه‌گذاری کنید

حتى اگر موفق نشدید از طریق كنكور وارد دانشگاه دولتی شوید، با هزینه‌ی شخصى به دانشگاه بروید. مطمئن باشید با انتخاب رشته‌ی صحیح بعدها چند برابر هزینه‌ی سرمایه‌گذارى شده براى تحصیل خود را به دست خواهید آورد. براى مثال اگر شخصى كه به کسب و کار علاقه‌مند است، مدرك MBA بگیرد، هزینه‌ی تحصیل خود را بعدها در كمتر از یك سال به دست خواهد آورد.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین استراتژی های سرمایه گذاری

۲. در بازارهاى مالى سرمایه‌گذارى كنید

بازارهاى مالى محل مناسبى براى چند برابر كردن پول شما هستند. اگر خود را به دانش لازم مجهز كنید و فرد فرصت‌شناسى باشید قادر خواهید بود چند برابر درآمد سالانه خود را از این طریق به دست آورید. خرید سهام شركت‌هاى معتبر و اوراق قرضه راهى مطمئن براى ایجاد درآمد فرعى است. براى افراد ریسك‌پذیرتر، سرمایه‌گذارى در بازار بورس، سود بیشترى به دنبال خواهد داشت. در كنار این‌ها نباید از سرمایه‌گذارى روى طلا و ارز غافل شد. این بازارها در شرایط بحران‌هاى اقتصادى داخلى یا جهانى، به طرز شگفت‌آورى سودآورى دارند.

۳. در مستغـــلات سرمــایه‌گـــذارى كنید

خرید املاك استیجارى یا زمین در مكان‌هاى رو به رشد، سرمایه‌گذارى است كه شما همواره برنده آن خواهید بود. با توجه به افزایش جمعیت و در نتیجه بالا رفتن تقاضا براى مسكن و همچنین املاك تجارى، مى توانید انتظار یك سود تضمین شده را داشته باشید. اگر فرد ریسك پذیرى نیستید مى‌توانید با خرید یك واحد استیجارى، نه تنها از افزایش سرمایه خود مطمئن شوید، بلكه از اجاره‌ی ماهانه آن استفاده كنید. اگر هم وقت و انرژى كافى دارید و به دنبال سود بالا هستید، پیشنهاد مى‌شود به صورت فردى یا مشاركتى اقدام به ساخت و ساز كنید.

مطلب مرتبط: ۳ روش که چگونه سرمایه گذاری کنیم ؟

۴. در وقت و زمان خود سرمایه‌گذاری کنید

به جاى اینكه چند ساعت در روز را به بطالت صرف كنید، سعى كنید براى كل روزتان برنامه‌ریزى داشته باشید. از هر زمانى براى یادگیرى مطالبى مانند ساز و كارهاى اقتصادى، عملكرد شركت‌هاى بورس، مدل‌هاى ریاضى ساده و پیشرفته تحلیل مالى و … استفاده كنید.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۴ سرمایه گذاری که ثروتمندتان می‌کند

منبع: رنگ مهر


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی