کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۹ پردرآمدترین و زیباترین مدل زن دنیا

پردرآمدترین و زیباترین مدل زن دنیا

زیباترین مدل زن دنیا کیست؟ چرا مرپم این سوال را می پرسند. چون مدل زن بودن یعنی هم شهرت و هم ثروت داشتن. به عبارتی زیبایی یعنی پول هنگفت. یک‌بار سوپر مدل لیندا ایونجلیستا گفت”من برای کم‌تر از روزی ۱۰۰۰۰ دلار از تخت‌خواب بیرون نمی‌آیم”، و انگار در دنیای مدلینگ هیچ‌چیز تغییر نکرده‌است. امروزه مدل‌ها در کسب‌وکار بسیار قدرتمند هستند، آنها برای یک حرکت ساده دستمزدهای کلان مطالبه می‌کنند، که البته این را تا حدی مدیون برندسازی شخصی‌شان هستند.

پردرآمدترین و زیباترین مدل زن دنیا

کندال جنر، خواهر ناتنی ستاره‌ی شبکه‌ی ریلیتی تی‌وی، کیم کارداشیان، تنها در عرض یک سال یکی از پردرآمدترین مدل ها شده‌است، و در شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها دنبال‌کننده دارد.

برندها می‌دانند اگر او عکسی را در اینستاگرام یا توییتر بگذارد، می‌تواند بیش‌تر از تبلیغات مرسوم آن برند را در معرض دید قرار دهد.

یکی از پیش‌رفت شغلی مهم مدل‌ها این است که مدل ویکتوریاز سیکرت باشند. این باعث می‌شود آنها بیش‌ترین دستمزدها را در دنیای مد مطالبه کنند. حتی کندال جنر این ماه کت‌واک ویکتوریاز سیکرت را انجام داد.

ما آخرین داده‌های فوربس را از ژوئن ۲۰۱۴ تا ژوئن ۲۰۱۵، بررسی کردیم تا ببینیم چه کسانی در این صنعت بیش‌ترین دستمزد را دریافت می‌کنند.

زیباترین مدل زن دنیا شماره ۱۹ :

جردن دان: ۳.۵ میلیون دلار( ۲.۲ میلیون پوند).

جردن دان یک مدل انگلیسی است که در ۱۹۹۰ متولد شده است. دان در شعبه‌ی لندن خرده‌فروشی مد ارزان‌قیمت پریمارک کشف شد و در نهایت با میبیلین و کلوین کلین قرارداد امضا کرد. در حال حاضر جردن دان مدل تامی هیلفیگر و بربری نیز هست.

jordan.jpg

مطلب مرتبط: ۱۰ نکته از جردن دان مدل زیبای جهان و عکس های دیدنی‌اش

jourdan_dunn_catwalk

زیباترین مدل زن شماره ۱۸ :

کیت آپتون:۳.۵ میلیون دلار(۲.۲ میلیون پوند).

درآمد آپتون نسبت به سال گذشته نصف شده‌است اما مهم‌ترین اجرای او درخشش در تبلیغ ۴۰ میلیون دلاری سوپربول برای “گیم آو وار” بوده‌است.

مطلب مرتبط: ۱۰ پردرآمدترین سلبریتی ۲۰۱۶

kate.jpg

زیباترین مدل زن دنیا

شماره ۱۷ :

هیلاری رودا: ۳.۵ میلیون دلار(۲.۲ میلیون پوند).

او هنوز هم یکی از پردرآمدترین مدل‌های دنیا است، اما از زمانی که کندال جنر به عنوان چهره‌ی شرکت لوازم آرایشی استی لادر قرارداد او را ربود، درآمدش کم شده‌است. او هنوز مدل وای اسپیگا، الی طاهری، و شوپارد است.

hilari.jpg

زیباترین مدل زن دنیا شماره ۱۶ :

 کندال جنر: ۴ میلیون دلار(۲.۵ میلیون پوند).

خواهر ناتنی کیم کارداشیان راه موفقیت‌اش را به دنیای مد گران‌قیمت باز کرده‌است. او امسال پس از این‌که مدل برندهای استی لادر، کلوین کلین، فندی، مارک جیکوبز، و کارل لاگرفلد شد، به فهرست پردرآمدترین مدل‌ها راه پیدا کرد. حضور پررنگ‌اش در رسانه‌های اجتماعی برند را در معرض دید بسیاری از آدم‌ها قرار می‌دهد، به همین دلیل موقعیت‌های کاری او را تضمین می‌ کند.

مطلب مرتبط :‌ جنیفر آنیستون زیباترین زن جهان در ۲۰۱۶

kandal.jpg

زیباترین مدل زن دنیا شماره ۱۵ :

داریا وربویی: ۴.۵ میلیون دلار(۲.۸ میلیون پوند).

وربویی که به‌طور دیوانه‌کننده‌ای موفق است در مدت کاری خود، عکس جلد ۵۰ شماره‌ی مجله‌ی بین‌المللی ووگ بوده‌است. او چهره‌ی محصولات آرایشی لانکوم است و بیش‌تر درآمدش از این طریق است.

daria.jpg

مدل زن شماره ۱۴ :

لیو وِن: ۴.۵ میلیون دلار(۲.۸ میلیون پوند).

لیو نخستین زن چینی بود که در کت‌واک ویکتوریاز سیکرت خرامید. پس از قطع همکاری با ویکتوریاز سیکرت، درحال‌حاضر بیش‌تر درآمد لیو از شرکت لباس زیر لا پرلا و برندهای ماسیمو، دوتی، اچ‌اند ام، و مو‌اند کو است.

lio.jpg

مدل زن شماره ۱۳ :

کیت ماس: ۴.۵ میلیون دلار(۲۰۸ میلیون پوند).

این مدل ۴۱ ساله یکی از مسن‌ترین مدل‌ها در فهرست پردرآمدترین مدل‌های دنیا است، اما هم‌چنان از قرارداد با برندهای دیوید یرمن، دیکورته اسکین‌کر، و بربری میلیون‌ها دلار دریافت می‌کند. او هم‌چنین وارد ۱۴‌امین سال هم‌کاری با محصولات آرایشی ریمل شده‌است.

مطلب مرتبط : ۱۰ زیباترین زن دنیا از نظر علمی

kit.jpg

مدل زن شماره ۱۲ :

کارولین مورفی: ۴.۵ میلیون دلار(۲.۸ میلیون پوند).

این مدل ۴۰ ساله تقریبا دو برابر بیش‌تر افراد این فهرست سن دارد، ظاهر خوش‌ترکیب تماما امریکایی او حرکت‌های بزرگ او را در برندهای استی لادر، اُگ، و اسکادلارونتا تضمین می‌کند.

karolin.jpg

مدل زن شماره ۱۱ :

کارلی کلاوس: ۵ میلیون دلار(۳.۲ میلیون پوند).

دوست صمیمی تیلور سوییفت پس از کنار گذاشتن بال‌های فرشته در ویکتوریاز سیکرت، با شرکت‌های اُرئال، جو فِرِش، و کیت اسپید هم‌کاری می‌کند. در ضمن او به مدرسه‌ی فلاتیرون ملحق شده‌است تا برای خانم‌های جوان برنامه‌نویس بورس تحصیلی “کُد ویت کارلی” را ایجاد کند.

مطلب مرتبط:۶ کشور دارای زیباترین زنان دنیا براساس رتبه بندی رقابت های جهانی

karlie.jpg

مدل زن شماره ۱۰ :

کندیس سوینپول: ۵ میلیون دلار(۳.۲ میلیون پوند).

از وقتی کندیس یکی از چهره‌های مکس‌فکتور شده‌است، درآمدش نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده‌است. او با عطر ورساچه نیز قرارداد دارد.

kandis2.jpg

مدل زن شماره ۹ :

الساندرا امبروسیو: ۵ میلیون دلار(۳.۲ میلیون پوند).

بیش‌تر درآمد او از ویکتوریاز سیکرت است، اما از طریق خط تولید لباس شنا و پوشاک‌اش خودش در شرکت پلانت بلو و کارهای مدلینگ دیگر به ثروت خود می‌افزاید.

مطالب مرتبط: ۱۰ پردرآمدترین سلبریتی ۲۰۱۶

alsa.jpg

مدل زن شماره ۸ :

لارا استون: ۵ میلیون دلار (۳.۲ میلیون پوند)

او هنگامی که ۱۲ ساله بود در پاریس کشف شد و اکنون یکی از پردرآمدترین مدل‌های دنیا است. او با شرکت لوازم آرایشی اُرئال و نیز لباس زیر کلوین کلین قراداد دارد، که باعث شد تبلیغی با خواننده‌ی معروف جاستین بیبر داشته‌باشد.

lara.jpg

مدل زن شماره ۷ :

جوآن اسمالز: ۵.۵ میلیون دلار(۳.۵ میلیون پوند).

اسمالز با شرکت‌های جو فِرِش، کلوین کلین، و مارک جیکوبز برای کارهای تبلیغاتی هم‌کاری داشته‌است، و نسبت به سال گذشته درآمدش را ۲ میلیون دلار افزایش داده‌است. او هم‌چنین در مقایسه با بیش‌تر افراد این فهرست، کت‌واک‌های بیش‌تری اجرا می‌کند.

مطلب مرتبط : زیباترین مردم جهان: ۱۵ کشور که زیباترین مردم جهان را دارند

joo.jpg

مدل زن شماره ۶ :

میراندا کر: ۵.۵ میلیون دلار(۳.۵ میلیون پوند).

کر در ۲۰۱۳ ویکتوریاز سیکرت را ترک کرد اما از طریق دیگر شرکت‌های لباس زیر و لباس خواب از جمله واندربرا پول‌های هنگفتی به‌دست آورده‌است. همسر سابق بازیگر معروف ارلاندو بلوم، ، چهره‌ی برندهای اسکادا جویفول فرگرنس، زیورآلات سوارووسکی، و هیر کلیر هر نیز هست.

mir.jpg

مدل زن شماره ۵ :

ناتالیا وادیونوا: ۷ میلیون دلار(۴.۴ میلیون پوند).

وادیونوا چهره‌ی برندهای استلا مک کارتنی و تئوری است و از محصولات آرایشی گرلین و ۲ شرکت عطر پول زیادی دریافت می‌کند: کلوین کلین یوفوریا و گرلین شلیمار سوفله دپرفیوم.

natalia.jpg

مدل زن شماره ۴ :

داوتزن کروس: ۷.۵ میلیون دلار(۴.۸ میلیون پوند).

او به عنوان مدل ویکتوریاز سیکرت مشهور شد، اما اکنون از قرارداد با شرکت‌های تیفانی‌اند کو.، سامسونگ، و کلوین کلین کسب درآمد می‌کند.

ker.jpg

مدل زن شماره ۳ :

آدریانا لیما: ۹ میلیون دلار(۵.۷ میلیون پوند).

در بین مدل‌های ویکتوریاز سیکرت لیما مدت طولانی‌تری “فرشته”‌ی این برند بوده‌است. او هم‌چنین قراردادهای موفقی با مارک جیکوبز، میبیلین، و ووگ آیور دارد.

adr.jpg

مدل زن شماره ۲ :

کارا دلیوینیه: ۹میلیون دلار(۵.۷ میلیون پوند).

دلیوینیه به خاطر مدلینگ در مد گران‌قیمت مشهور شد، اما حضور فعال او در شبکه‌های اجتماعی، با ۱۹ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام، ۳.۷ میلیون دنبال‌کننده در توییتر، و ۲۴۰۰۰۰ طرفدار در فیس‌بوک، به دلیل این‌که یک برند در معرض دید افراد زیادی می‌گذارد، به عقد قراردادهای او کمک کرده‌است. او مدل دی‌کی‌ان‌وای و بربری بوده‌است، اما اکنون دارد به سمت بازیگری می‌رود و در فیلم “جوخه‌ی انتحار” که همه انتظارش را می‌کشند، حضور خواهدداشت.

kara2.jpg

مدل زن شماره ۱ :

ژیزل بوندشن: ۴۴ میلیون دلار(۲۸.۲ میلیون پوند).

درآمد باندشن به‌طور چشم‌گیری از همتایان جوان‌تر خود و از همسر امریکایی فوتبالیست‌اش، تام بریدی، پیشی گرفته‌است. باندشن امسال از کت‌واک کناره‌گیری کرد، اما بیش‌تر درآمدش از قرارداد با شرکت‌های زیبایی و عطر شانل و کارولینا هررا و از طراحی‌های کفش برای برندهای دیگر است.

gisele.jpg


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مینا بنادکوکی

 نویسنده: لیانا بریندد

منبع: فوربس

۱۹ پردرآمدترین و زیباترین مدل زن دنیا

جردن دان

مدل زن

زیباترین مدل زن دنیا


 

 

برچسب ها

بازده

  1. حامد گفت:

    عکس داتزن کروس را اشتباه زدید.این همان عکس بوندشن میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی