کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ گرانترین جای جهان برای زندگی

اگر می خواهید بدانید گرانترین جای جهان برای زندگی کجاست در این مقاله کوتاه با ما همراه شوید تا از ۱۰ نقطه جهان نام ببریم که واقعا مکان های گرانی برای زندگی هستند.

۱۰ گرانترین جای جهان برای زندگی

اگر به دنبال نقل مکان به گرانترین‌ مقصدها برای زندگی هستید، نامبئو(Numbeo) – شرکتی که داده‌های ارائه شده توسط پرسش‌شونده‌ها را از کشورهای سراسر جهان جمع آوری می‌کند – برای شما چند پیشنهاد دارد.

مطلب مرتبط۳۰ بهترین کشور برای زندگی در ۲۰۱۶

این گروه بر مبنای قیمت‌های ۵۰ کالا و خدمات مختلف، شامل دسترسی به اینترنت، خوراک و خوار و بار، اجاره بها، و غیره اطلاعاتی در مورد هزینه‌های واقعی زندگی در ۱۲۰ جای مختلف جهان گرداوری کرده است.

مووهاب(MoveHub) – بنگاهی که هدف آن آسان ساختن نقل مکان به خارج از کشور است – تمام داده‌های امتیازات را جمع آوری و در یک اینفوگرافیک(اطلاع نگاشت) ثبت کرده است که گرانترین نقاط سرتاسر جهان را نشان می‌دهد.

مطلب مرتبط: ۱۰ خطرناک‌ ترین شهرهای جهان

هرچند شهر نیویورک و سان فرانسیسکو به گران بودن معروف هستند، اما حتی در فهرست ۱۰ گرانترین جای جهان هم قرار نگرفته‌اند. در واقع، هیچ مکانی از آمریکا در این فهرست قرار نگرفته است.

بسیاری از مکان‌هایی که در این فهرست قرار گرفته‌اند شایستگی لقب گرفتن به عنوان مقصدهای رویایی را دارند.

به فهرست ۱۰ گرانترین مکان جهان برای زندگی نگاهی بیندازید، و از همین امروز برای دوران بازنشستگی پس انداز کردن را آغاز کنید:

۱. برمودا

۲. سوئیس

۳. هنگ کنگ

۴. ایسلند

۵. سنگاپور

۶. نروژ

۷. باهاما

۸. امارات متحده‌ی عربی

۹. قطر

۱۰. لوکزامبورگ


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: time

۱۰ گرانترین جای جهان برای زندگی


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی