کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ کشور با بیشترین خیانت همسران

در این نوشتار با ۱۰ کشور با بیشترین خیانت همسران آشنا می شوید. در این کشورها خیانت زنان و مردان متاهل بعضا به یک فرهنگ یا اپیدمی تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا خیانت کارترین ملت ها را بشناسید.

۱۰ کشور با بیشترین خیانت همسران

حتی اگر دستورات مذهبی و پیشینیان همواره توصیه می‌کنند “هرگز مرتکب زنا نشوید”، ولی باز هم بسیاری از آدم‌ها به همسر یا به طور کلی شریک عاطفی‌شان خیانت جنسی می‌کنند. این اتفاقی است که هر روز در سراسر دنیا رخ می‌دهد. طبق نظرسنجی جامعی که توسط شرکت کاندوم‌سازی دورِکس و وب‌گاه‌های دوست‌یابی برخط به‌دست آمده است، ۱۰کشور با بیشترین خیانت همسران یا زنان و مردان متاهل در جهان از این قرار هستند:

کشور با بیشترین خیانت همسران ۱۰ : فنلاند (۳۶ درصد)

به گفته‌ی یکی از شهروندان فنلاند، سکس در این کشور به عنوان یک تجربه‌ی مثبت تلقی می‌شود. در حقیقت آدم‌ها در فنلاند به یک‌دیگر خیانت جنسی نمی‌کنند. آنها روابط موازی دارند. بسیار خوب! البته نمی‌توانم چنین کاری را به شما توصیه کنم! یک‌پنجم مردان متاهل در این کشورِ اروپای شمالی دستِ‌ِکم با ۱۰ زن دیگر رابطه دارند.

مطلب مرتبط : ۳۵ نشانه خیانت همسر

کشور با بیشترین خیانت همسران ۹ : بریتانیا (۳۶ درصد)

کشور با بیشترین خیانت همسران

آدم‌های مقیم بریتانیا میان کشورهای اروپایی دارای سطح پایینی ازنرخ بی‌وفایی و خیانت هستند. این مسئله گواهی است بر دیدگاه پارسایانِ آنگلوساکسونی نسبت به اخلاقیات. نیمی از پاسخ‌دهندگان این نظرسنجی در این کشور که مرتکب خیانت شده‌اند، از کارشان پشیمان هستند. البته این نظرسنجی فقط از میان مردم معمولی جمع‌آوری شده است. چنانچه روابط اعضای خاندان سلطنتی نیز مورد بررسی قرار می‌گرفت، بریتانیا حتما چند پله در این آمار بالاتر می‌رفت.

Spain-West-End-Sant-Antoni-Madrid-Nightlife

کشور با بیشترین خیانت همسران ۸ : اسپانیا (۳۹ درصد)

با این‌که اسپانیا زنان پرحرارتی دارد، به دلیل آن‌که بسیاری از آدم‌های این کشور مذهبی هستند، از لحاظ خیانت جنسی در رتبه‌ی پایینی قرار گرفته است. بیشتر آنها پایند سنت‌هایی هستند که این آدم‌ها را از روابط جنسی خارج از ازدواج باز می‌دارد. بسیاری از اسپانیایی‌ها کاتولیک هستند، بنابراین نگاه منفی‌شان نسبت به خیانت کاملا طبیعی است. با وجود این، با یک نگاه به نرخ بالای طلاق نسبت به ازدواج که بیش از ۶۰ درصد است، می‌توانیم دریابیم که احتمالا آدم‌ها در این کشور پیش از شروع یک رابطه‌ی جدید، رابطه‌ی پیشین را تمام می‌کنند.

مطلب مرتبط: ۱۰ باید و نباید در مواجهه با خیانت همسر

Belgium-Brussels-Nightlife

کشور با بیشترین خیانت همسران ۷ : بلژیک (۴۰ درصد)

جامعه‌‌ی دوست‌یابی برخط و خدمات شبکه‌ی اجتماعی گلیدینمحبوب‌ترین وب‌گاه مردان و زنان متاهل بلژیکی برای یافتن افراد جدید برای ایجاد رابطه‌ی جنسی است. این وب‌گاه ۱/۱ میلیون عضو دارد. به گفته‌ی یکی از مشاوران گلیدین، معشوقه داشتن تبدیل به یک موضوع عادی شده است و دیگر مخفی و پنهانی نیست. به اعتقادِ وی، داشتن یک یار و همدم غیر از زن رسمی، در از بین رفتن افسردگی بی‌نهایت موثر است.

مطلب مرتبط :‌ ۱۰ نشانه‌ی خیانت او به تو

Norway

کشور با بیشترین خیانت همسران ۶ : نروژ (۴۱ درصد)

ثبت‌نام‌های جدید در وب‌گاه خیانت جنسیِ ویکتوریا میلان با فرارسیدن فصل گرما ۷۸ درصد افزایش یافت. اگر در نروژ زندگی می‌کنید، حتما می‌دانید چرا فصل جفت‌گیری در این کشور بسیار کوتاه است. بر اساس یک وبلاگ به نام ‘یک کانادایی در نروژ’، آمارِ پایین خیانت در نروژ به دلیل کم بودن جمعیت این کشور است. نروژ کشور کوچکی است. آدم‌ها در این کشور هم‌دیگر را می‌شناسند، بنابراین خیانت در این کشور رواج کم‌تری دارد.

مطلب مرتبط : ۱۴ چیز که باید قبل از خیانت به همسرتان بدانید

france-paris-nightlife

کشور با بیشترین خیانت همسران ۵ : فرانسه (۴۳ درصد)

به نظر می‌رسد روابط نامشروعِ روسای جمهوری فرانسه تبدیل به یک سنت شده باشد. این مسئله را در نظر داشته باشید که فرانسوی‌ها تنها مردمانی بر روی زمین هستند که به بچه‌های ۱۲ ساله هم اجازه‌ دادند فیلم پنجاه طیف خاکستری (یک فیلم عشقی و تحریک‌کننده‌ی امریکایی.م) را ببینند، و با استقبال خوبی هم مواجه شد. پاملا دراکرمن در کتاب‌اش به نام ‘ترجمان شهوت’ تاکید می‌کند: ” در فرهنگِ فیلم‌های فرانسوی، خیانت به همسر از نشانه‌های قهرمان داستان است”.

مطلب مرتبط: چرا عاشق هستیم ، چرا خیانت می‌کنیم

Germany-Regensburg-Nightlife

کشور با بیشترین خیانت همسران ۴ : آلمان (۴۵ درصد)

زنان متاهل آلمانی شهوانی‌ترین زنان اروپا هستند. حدود ۶۰ درصد از آنها به همسران‌شان خیانت می‌کنند. ظاهرا در این مورد، زنان آلمانی گوی سبقت را از همتایان فرانسوی‌شان ربوده‌اند. ولی به نظر می‌رسد فرانسه همسایگان پرشور و هیجانی دارد که شاید در بازی خارج از خانه کمی محتاط‌تر هستند.

Rome-Italy-Nightlife

کشور با بیشترین خیانت همسران ۳ : ایتالیا (۴۵ درصد)

ایتالیا کشوری است که مرد شهوتران و زنباره‌ی اصیلی به نام جاکومو کازانووا را به جهانیان معرفی کرد. آنها هم‌چنین مردمی هستند کهسیلاویو برلوسکونی را به عنوان رییس جمهورشان انتخاب کردند. پس آن‌قدر هم تعجب‌آور نیست که ایتالیا در رده‌ی سوم این فهرست قرار بگیرد. روزی کازانووا برای یک شهبانو این‌گونه نوشت: “در حقیقت، فقط وقتی بی‌حرمتی اتفاق می‌افتد که خیانت در ملا عام صورت گیرد”.

مطلب مرتبط: واقعا چه چیز باعث می‌شود زوج‌ ها خیانت نکنند

Nyhavn Canal in Copenhagen, Demark.

کشور با بیشترین خیانت همسران ۲ : دانمارک (۴۶ درصد)

کپنهاگ، پایتخت دانمارک، به “قلمرو روابط اجتماعی و شهوانی” معروف است. در دانمارک، در کنار هتل‌های شایسته و مناسب خانواده‌ها می‌توانید به راحتی مغازه‌های فروش وسایل جنسی را نیز مشاهده کنید. ویکتوریا میلان در این کشور شمالی اروپا رشد و توسعه یافت. این وب‌گاه شاهد رشد فزاینده‌ای در شمارِ اعضای مونث‌اش بوده است.

Thailand-Nightlife-Bangkok-soi-23-cowboy

کشور با بیشترین خیانت همسران ۱ : تایلند (۵۶ درصد)

تایلند با یک تفاوت خاص – و با شک و تردید- دارای رتبه‌ی اول در میزان خیانت جنسی در جهان است و این مساله به شکل یک صنعت در این کشور خودنمایی میکند و بخش عظیمی از اقتصاد این کشور جنوب شرقی آسیا را به خود اختصاص داده است. کارگران جنسی درپاتونگ به ارائه‌ی هرگونه خدماتی به متقاضیان مشهور هستند. پاتونگ، در شهر بانکوک، یکی از معروف‌ترین فاحشه‌خانه‌های دنیا است. همین مسائل باعث شده است در میان زنان و مردان تایلندی نگرشِ بدون محدودیت و قیدو‌بندی در مورد روابط جنسی به وجود بیاید. آمار خیانت در میان زنان تایلندی بیش‌تر از مردان است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: پاور آو پازیتیویتی – powerofpositivity

۱۰ کشور با بیشترین خیانت همسران

آمار خیانت

خیانت همسر


برچسب ها

بازده

 1. سارا گفت:

  جالبه اصلا ايران رو در نظر نگرفته! حتما محقق اين گزارش يك ايراني بوده ??

 2. ناشناس گفت:

  در ضمن اینجا مردان می توانند با افتخار و گردن افراشته به زنانشان خیانت کنند و ادعا کنند که نه تنها هیچ کار خلاف شرع و قانونی انجام نداده اند بلکه دارند لطف می کنند که به قول خودشان زن دیگری را هم “سرپرستی” می کنند.

  • ناشناس گفت:

   اینطور نیست.اصلا اینطور نیست.من یه مرد هستم و هم خودم و خیلیای دیگه رو میشناسم که نه همچین رویکردی دارن و نه این کار رو انجام می دن.

   • چی این طور نیست؟ این آمار به ایران مربوط نیست. به علاوه این مقاله بر اساس یک پژوهش است و کشورها را رتبه بندی کرده است. هم چنین این مقاله ترجمه است. اصلا مطلب را خواندید؟ با چشمان بسته و نخوانده که نباید نظر داد.

 3. alibabam گفت:

  شنیدن کی بووددد مانند دیدن بیاین ببینید

 4. امين گفت:

  چرا در اينگونه ليستها هيچگاه اسمي از كشور خودمان نمي آوريم؟ يعني آمار خيانت در ايران پايين تر از مسورهاي نام برده در اين ليست است؟!!

  • دکتر گفت:

   چون اینجا اینقدر قوانین سخت گیرانه وجود دارد که اجازه امارگیری و یا انتشار امار داده نمی شود.
   با بیانی دیگر، اماری در این خصوص تهیه نمی شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی