کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ مزیت سفر به ایران از نظر امریکایی ها

امریکایی ها و اروپاییها معمولا درگیر این پرسش هستند که سفر به ایران از نظر امریکایی ها چه مزیت هایی می تواند داشته باشد. یک پایگاه خبری امریکایی‌ به نام توربو نیوز طی گزارش خود بیان می کند که ممکن است شما در اندیشه انتخاب یک مقصد گردشگری منحصر به فرد و جالب توجه باشید. در این گزارش ۱۰ دلیل ارائه می‌کنیم در مورد این‌که چرا شما باید هر چه زودتر به تردیدهای خود غلبه کنید و به ایران سفر کنید:

۱۰ مزیت سفر به ایران از نظر امریکایی ها

۱۰ مزیت سفر به ایران از نظر امریکایی ها را در ادامه مرور می کنیم:

۱-ایران امن است

آیا سفر به ایران امن است؟ چه شما گروهی به ایران سفر کنید و چه به صورت انفرادی، چه زن باشید و چه مرد، چه روز به این کشور برسید و چه شب، ایران یک کشور بسیار امن است. من به اتفاق یکی از دوستانم ۲ هفته به این کشور سفر کردم، و به صورت شبانه با اتوبوس از شهری به شهر دیگر رفتم. با توجه به مشاهداتم از آنجایی که زنان شب هنگام در شهرهای ایران به راحتی تردد می‌کنند، می‌توانم به شما اطمینان دهم که ایران کشوری امن است.

مطلب مرتبط: ۱۱ بزرگترین مرکز خرید جهان :شامل ۲ مرکز خرید ایرانی

۲-ایران در همه جای دنیا سر زبان‌هاست

ایران از سوی بسیاری از مراجع، به عنوان یکی از محبوبت‌رین مقاصد سفر در سال ۲۰۱۶ معرفی شده است. تنها می‌توانم این را به شما بگویم که امسال آغاز دوران بی‌پایان سرازیر شدن گردشگان خارجی به ایران است.

۳-مهمان نوازی

ایرانی‌ها به دلیل فرهنگی که دارند مردمانی مهمان‌نواز هستند. از تهران تا تبریز، وقتی با ایرانی‌ها آشنا می‌شوید، آنها شما را به خانه خود دعوت می‌کنند. البته باید پیش از سفر با سنت تعارف ایرانی‌ها نیز آشنا باشید، چون ممکن است هنگام پیاده شدن از تاکسی، با تعارف راننده مواجه شوید و به دلیل بی‌اطلاعی از این سنت بدون پرداخت کرایه با او خداحافظی کنید.

مطلب مرتبط: ۱۵ موفق ترین زنان ایرانی در جهان

۴-تاریخ کهن

پرسپولیس ایران‌ بدون نیاز به هرگونه مقدمه‌ای احتمالا مشهورترین مکان تاریخی ایران‌ است، اما تنها مکان تاریخی این کشور نیست. از پرشیای باستانی تا ایران‌ مدرن، یک سفر تاریخی طولانی است که شما می‌توانید با سفر به این کشور و مشاهده بناهای تاریخی متعلق به دوره‌های مختلف، آن را تجربه کنید.

۵-معماری ایرانی

اگر به یک مسجد، یک کاخ یا یک بازار ایرانی سر بزنید تزئینات ظریف و زیبا را مشاهده خواهید کرد. فرقی نمی‌کند در داخل یا خارج یک بنای ایرانی باشید، در هر صورت معماری استادانه ایرانی قطعا چیزی است که شما را به عنوان یک گردشگر جذب می‌کند.

مطلب مرتبط: ۳۰ بانفوذترین نوجوان جهان در ۲۰۱۶:شامل دختران اوباما و نوجوان ایرانی-امریکایی

۶-صنایع دستی

هر یک از استان‌ها، شهرها و حتی روستاهای ایران‌ صنایع دستی ویژه‌ی خود را دارند. در یزد شما یک ترمه زیبا می‌خرید، در تبریز فرش می‌خرید و در اصفهان دکورهای آبی و کاشی‌های زیبا. هر جای ایران‌ که سفر کنید می‌توانید با یک سوغاتی منحصر به فرد به خانه برشد.

۷-غذای ایرانی

از پسته گرفته تا چای سیاه از زعفران تا کباب، از میرزاقاسمی تا قرمه‌سبزی همه اعتیاد‌اور هستند، اما اگر از من در مورد خوشمزه‌ترین خوراکی ایرانی بپرسید، پسته و باقلوا را انتخاب می‌کنم. در حالی که برخی غذاهای ایرانی نظیر قرمه سبزی، جنبه‌ی ملی دارند و شما می‌توانید در هر جایی آنها را پیدا کنید، اما بعضی غذاها ویژه مناطق خاصی از ایران‌ هستند، مثل میرزا قاسمی که غذای گیلان است، یا دیزی با گوشت فراوان که متعلق به اردبیل است.

۸-ارزانی

چه به دلیل تحریم‌ها باشد و چه در نتیجه کاهش ارزش پول ملی، سفر به ایران‌ درحال‌حاضر بسیار ارزان تمام می‌شود. سفر با قطار از تهران به تبریز ۸ یورو و سفر با اتوبوس از اردبیل به لاهیجان کمتر از ۳ یورو است. هزینه یک شب اقامت در یک هتل ۴ ستاره هم حدود ۳۰ یورو است. شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای گزاف در یک رویال سوئیت اقامت کنید.

مطلب مرتبط: ۱۱ کشور با بزرگترین ذخایر نفتی جهان: شامل ایران

۹-فضای آرام

بر خلاف تصور عمومی، فضای ایران‌ بسیار آرام است و بر خلاف بسیاری از مناطق حداقل در ایتالیا، شما می‌توانید در هر جایی به راحتی عکس بگیرید. ایرانی‌ها بسیار اهل معاشرت هستند و از اینکه سوژه‌ی عکس بعدی شما باشند بسیار خوشحال می‌شوند.

۱۰-تجربه‌ی یک سفر واقعا قابل اعتماد

احتمالا به دلیل تحریم‌ها ایران‌ مبادلات تجاری چندانی با کشورهای غربی ندارد. ایران‌ می‌تواند به محصولات خود و زمینه‌های تولیدی مختلف خود از مواد غذایی گرفته تا منسوجات و سرامیک ببالد. ایرانی‌ها همچنین به فرهنگ و سنت‌های خود می‌بالند. آنها هیچ‌گاه فرصت را برای توضیح اینکه شما ممکن است در مناطق مختلف ایران‌ چه چیزی ببینید، بخورید، بشنوید و… از دست نمی‌دهند.

در پایان باید گفت که سفر به ایران از نظر امریکایی ها و سایر مردمان از کشورها و ملیت های دیگر جهان میتواند تجربه جال ب و خوشایندی باشد.


سایت کسب و کار بازده

۱۰ مزیت سفر به ایران از نظر امریکایی ها

تسنیم


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی