کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ شهر جدید در ایران ساخته خواهد شد

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید گفت: ساخت ۱۰ شهر جدید در دستور کار است که بخشی از کار پیش رفته است.

شهر جدید

به گزارش بازده به نقل از خبرگزاری میزان، محسن نریمان اظهار کرد: ۱۰شهر جدید که ساخته می‌شود با استفاده از سرمایه‌های خصوصی تامین اعتبار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید تصریح کرد: بر اساس پیش بینی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، انتظار می‌رود این شرکت بتواند برای پروژه‌های معرفی شده سرمایه‌ای بالغ بر ۱۸ میلیارد یورو جذب کند.

نریمان ادامه داد: بخش عمده‌ای این سرمایه برای ایجاد نسل دوم شهرهای جدید در مناطق جنوبی کشور مانند حاشیه خلیج فارس، دریای عمان، بند جاسک و چابهار جذب می‌شود.

معرفی ۵۰ پروژه جدید  

وی درباره معرفی ۵۰ پروژه از سوی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در همایش بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی بیان کرد: این پروژه‌ها در حوزه مسکن سازی و محلی سازی در شهرهای جدید بهارستان، گلبهار، هشتگرد و غیره است.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید اظهار کرد: تلاش شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بر این است که برای حوزه‌های گردشگردی، تفریحی، ورزشی و واحدهای تجاری سرمایه جذب کند

توسعه خطوط ریلی
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه گفت: توسعه خطوط ریلی بین شهرهای جدید و شهر مادر از دیگر بسترهای آماده جذب سرمایه‌های خارجی است.

وی افزود: در همایش بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حمل و نقل، مسکن و شهرسازی، اعتباری برای تکمیل یا مقاوم سازی مسکن مهر جذب نمی‌شود.


سایت کسب و کار بازده

۱۰ شهر جدید در ایران ساخته خواهد شد


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی