کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دونالد ترامپ:۱۰ حقیقت باورنکردنی درباره ترامپ که باید بدانید

دونالد ترامپ ، رئيس جمهور جدید ایالات متحده، نیاز به معرفی ندارد اما برای دانستن ۱۰ حقیقت باورنکردنی درباره ترامپ با ما در این نوشتار همراه شوید. او زمانی در صفحه‌ی اول اکثر روزنامه‌ها بوده‌است. اکثر مردم او را از صفحات اجتماعی، یا به عنوان یک غول رسانه‌ای که دنیای کسب و کار را با برنامه‌ی تلویزیونی معروف خود تغییر داد، می‌شناسند. اما آیا این ۱۰ حقیقت باورنکردنی درباره ترامپ را می‌دانستید؟

حقیقت باورنکردنی درباره ترامپ

۱. مادر ترامپ، ماری آن مک‌لئود، یک مهاجر اسکاتلندی بود، و پدربزرگ و مادربزرگ پدری او اهل آلمان بودند. از قضا، ترامپ سخت‌ترین موضع را علیه مهاجران در آمریکا دارد.

مطلب مرتبط: ۲۵ عدد که دونالد  ترامپ را تعریف می کند

۲. او در آکادمی نظامی نیویورک ثبت نام کرد، و در آن‌جا یک ورزشکار مشهور و نیز رهبر دانشجویان بود. با این حال، با استفاده از یک نسخه‌ی پزشکی از حضور در جنگ ویتنام فرار کرد.

۳. طرح‌های معماری جسورانه و با شکوه ترامپ از زمانی که او در ۱۹۷۱ به منهتن نقل مکان کرد، توجه زیادی را به خود جلب کرد.

۴. در سال ۱۹۷۳، زمانی که ۲۷ ساله بود، به ۱۴،۰۰۰ آپارتمان شرکت مدیریتی ترامپ در سراسر بروکلین، کوئینز و استاتن آیلند رسیدگی می‌کرد.

۵. در سال ۲۰۰۵، ترامپ علیه نویسنده‌ی یک کتاب اقامه‌ی دعوی کرد. در این کتاب، نویسنده با استناد به منابع ناشناس ادعا می‌کند که ارزش خالص دارایی او بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ میلیون دلار است. او گفت این اطلاعات غلط باعث شده‌است که او در معاملات زیادی در سراسر جهان شکست بخورد.

مطلب مرتبط:‌ شغل‌ اول پیش پا افتاده ترامپ و ۲۴ آدم موفق دیگر را بدانید

۶. درآمد سالانه‌ی ترامپ رقم سرسام‌آور ۴۰۰ میلیون دلار است. برآورد فوربس از ثروت یا ارزش خالص دارایی ترامپ را ۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ بود. اما او صورت‌های مالی‌ای را منتشر کرد که ارزش خالص دارایی او را ۹ میلیارد دلار نشان می‌داد.

۷. ترامپ مدتی مشاور مالی بوکسور افسانه‌ای مایک تایسون بوده‌است. او تیم نیوجرسی ژنرال از لیگ برتر فوتبال ایالات متحده را در سال ۱۹۸۳ خرید، سپس به فروش رساند و دوباره آن را قبل از فصل ۱۹۸۴ خریداری کرد.

۸. ترامپ قبل از آغاز فعالیت‌های سیاسی خود، هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه را به مدت بیش از ۲۰ سال به لحاظ مالی پشتیبانی کرد.

۹. ترامپ الکل مصرف نمی‌کند. برادر او به دلیل نوشیدن بیش از اندازه‌ی الکل در ۱۹۸۲ درگذشت.

مطلب مرتبط: آشنایی با خانواده قدرتمند و بزرگ ترامپ و ۳ همسرش

۱۰. شرکت افسانه‌ای وِین در فیلم “شوالیه‌ی تاریکی” کریستوفر نولان در واقع محل اقامت ترامپ، یعنی برج ترامپ، بود.

امیدواریم که از این حقایق جالب در مورد دونالد ترامپ لذت برده باشید!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع:‌ topten

دونالد ترامپ:۱۰ حقیقت باورنکردنی درباره ترامپ که باید بدانید


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی