کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بانک که وام ۱۰ میلیون تومانی می‌دهند

این روزها وظیفه مهم بانک‌ها تسهیلات دهی به بخش‌های مختلف و تامین نیازهای مالی مردم است، موضوعی که در سالهای اخیر به دلیل برخی سنگ اندازی‌ها پیشرفت بسیار کندی داشته است. متقاضیان وام ۱۰ میلیون تومانی برای دستیابی به آن باید شرایط ارائه شده از سوی بانک مورد نظر را رعایت کنند.

وام

البته این سنگ اندازی‌ها از وام‌های خرد شروع می‌شود و کمتر به وام‌های کلان می‌رسد و می‌توان گفت که بیشتر مردم عادی این روزها از دریافت وامهای کوچک بانکی ناامید شده‌اند.

براساس این گزارش سنگ اندازی بانک‌ها برای برای دریافت وام‌ ۱۰ میلیون تومانی در نوع خود بی‌نظیر بود بطوریکه حتی شعب مختلف یک بانک واحد نظرات مشترکی درخصوص شرایط اعطای تسهیلات ده میلیون تومانی با یکدیگر ندارند و همین امر سردرگمی متقاضیان را به دنبال داشته است.

گفتنی است در این بین سختگیری بانک‌ها موجب شده تا تسهیلات گاها حکم ودیعه وام را پیداکند و یا گاهی تعدد ضامن‌های مورد نیاز برای تأیید پرداخت وام به حدی برسد که متقاضی را از میان راه منصرف می‌کند.

وام

مشاهدات میدانی خبرنگارما در مراجعه به بانک‌های مختلف برای دریافت وام‌ ده میلیونی حاکی از تنوع شرایط آنها است که حتی در برخی موارد بیش از یک ضامن برای این وام‌ طلب می‌کردند در صورتی که طبق قوانین ارائه شده از سوی بانک مرکزی برای تسهیلات ده میلیون تومانی تنها یک ضامن کفایت می‌کند.

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری:

وام ۱۰ میلیون تومانی

منبع:جام نیوز

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی