کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ ابرقهرمان در هر سازمان ، شما کدام یک هستید؟

ابرقهرمان در هر سازمان

در این نوشتار ۱۰ نوع ابرقهرمان در هر سازمان را به شما معرفی می‌کنیم. پس از مطالعه‌ی این مطلب ببینید شما کدام نوع از انواع ابرقهرمان در هر سازمان هستید.

ابرقهرمان در هر سازمان

همه‌ی ما با آن‌ها آشنا هستیم: مردان و زنانی که در محل کار ظاهراً توانایی بسیار زیادی دارند تا کارها را بدون توجه به موانع انجام دهند. از آن‌جایی که قدرت منحصر به فردشان متفاوت است – بعضی‌ها می‌توانند به مدت چند ساعت بدون وفقه به طور موثری کار کنند، در حالی‌که برخی دیگر توانایی خارق‌العاده‌ای برای تعبیر احساسات دیگران دارند- آنها به شیوه خودشان کار کسانی را که در اطراف‌شان هستند راه می‌اندازند.

به دلیل این‌که این ۱۰ ابر قهرمان در هر سازمان توجه را کمتر یه سمت خودشان جلب می‌کنند—آن‌ها آن‌قدر وقت ندارند که بازدهی شان را نشان دهند —سپاسگزاری از آنها به خاطر همکاری‌شان در شرکت اهمیت دارد.

مطلب مرتبط: مشخصات کارکنان برتر سازمان ها

با در نظر داشتن این مسئله در ذهن‌تان، اینفوگرافیک زیر را که از سوی شرکت نرم افزار همکاری ویک‌دانWeekdone طراحی شده، بررسی کنید تا ببینید آیا همکاران‌‌تان در میان این ۱۰ ابر قهرمان قرار دارند یا نه. از کجا می‌دانید شاید شما هم جزو این ۱۰ ابر قهرمان باشید.(اگر این‌چنین باشد، بدون این‌که بروز دهید به کارتان ادامه دهید، و سعی کنید خودتان را تحسین کنید.)

ابر قهرمانان در کار: شما کلارک کنت (Clark Kents) و بروس وینز (Bruce Wanyes) اداره هستید

ویک‌دان به شما کمک می‌کند تا این لباس‌های کذب را از تن‌تان جدا کنید و خودتان باشید. قدر قدرت‌های خارق‌العاده‌تان و تلاشی را که هر روز در روزمرگی تبدیل می‌کنید، بدانید.

کاپیتان‌های مثبت‌گرایی

بیشتر افراد عادی بدون توجه به شرایط، تحت تاثیر توانایی‌های نامحدود کارکنان در تلاش برای مثبت ماندن، قرار می‌گیرند. این ویژگی خوب‌شان، آنها را از افکار منفی نامعقول جدا می‌کند.

دوندگان ماراتون

بدون توجه به این‌که چه نتیجه‌‌ای خواهد داشت، دوندگان ماراتون خودشان را وقف انجام کارشان می‌کنند. آنها طرفداران زیادی دارند اما ممکن است به دلیل این‌که خودنما نیستند، کم‌تر مورد توجه قرار بگیرند.

ذهن خوان‌ها 

چون ذهن خوان‌ها جهان را از چند زاویه نگاه می‌کنند دارای توانایی خارق العاده‌ای هستند و به دلیل توانایی آنها در همدردی، این گونه مردان و زنان در رفع تضادها مهارت دارند.

تغییر شکل دهندگان

این کارکنان می‌توانند داخل یک سازمان چند نقش را ایفا کنند. بعضی وقت‌ها آنها با افرادی که چندین کار را با هم انجام می‌دهند اشتباه گرفته می‌شوند. تغییر شکل دهندگان توانا هستند و طیف وسیعی از کارها را تا جایی که لازم است به سر انجام می‌رسانند.

ارتقا دهندگان بازی

ارتقا دهندگان بازی در شغل‌های عملکردی پیشرفت می‌کنند. حضور آنها در تیم تا حدودی عملکرد آن را افزایش می‌دهد زیرا آنها غالبا کارهای عادی را به بازی‌های رقابتی و سازنده تبدیل می‌کنند.

پادشاه و ملکه دروغی

این ها به خاطر مردم زندگی نمی‌کنند بلکه فقط به خاطر دوستانی که آنها را هرگز ندیده‌اند زندگی می‌کنند. آنها نام، عنوان شغلی و تاریخ تولد همه را می‌دانند و بخش مهمی از ایجاد فرهنگ شرکت هستند.

تیر اندازان ماهر

تیر اندازان ماهر به دلیل این‌که به جزییات دقت می‌کنند، فهرست‌ها، جدول‌های زمان‌بندی و و برنامه‌ها را دوست دارند. آنها هیچ وقت زمان تعیین شده را جا نمی‌اندازند (همیشه منظم هستند) و قادر هستند تیم ناکارآمد را به گروه کارآمد و موثر تبدیل کنند.

هالک گرایان

این مردان و زنان می‌توانند بی‌حوصله باشند که این مسئله می‌تواند فقط به توانایی آنها را برای انجام سریع‌تر کارها کمک کند. توانایی آنها برای تسریع امور خیلی زیاد است اما اغلب مستلزم نظارت مدیر است.

پیش‌گوها

این خیال اندیشان استیو جابز شرکت‌شان هستند، گرایش‌ها را پیش‌بینی کرده و مشکلات آینده را شناسایی می‌کنند. آنها را تشویق کنید تا هنگام توضیح ایده‌های دگرگون‌کننده به همکاران، از جزییات بیشتری استفاده کنند.

سوپراستارهای داده‌ها

آن‌ها انسان‌های خارق العاده‌ای هستند که با تکیه بر توانایی‌شان الگو‌هایی را شناسایی می‌کنند که کسی نمی‌تواند ببیند، ذهن تحلیل گر این کارگران آنها را در برابر افکار پوچ و نظریه‌های خام محافظت می‌کند.

%db%b1%db%b0-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%82%d9%87%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d8%b1-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%8c-%d8%b4%d9%85%d8%a7-%da%a9%d8%af%d8%a7%d9%85-%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%b3

ابرقهرمان ابرقهرمان ابرقهرمان ابرقهرمان ابرقهرمان

مطلب مرتبط: ۵ ویژگی کارمندان با کیفیت که هنگام استخدام باید در نظر بگیرید


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

نویسنده:لورا انتیس

منبع: اینترپرینر

ابرقهرمان در هر سازمان


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی