کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

یاسمین مقبلی به عنوان فضانورد جدید ناسا انتخاب شد

یاسمین مقبلی به عنوان فضانورد جدید ناسا انتخاب شد. ناسا اسامی ۱۲ فضانورد جدیدی را که از میان بیش از هجده هزار متقاضی انتخاب شده اند، اعلام کرد. در میان این دوازده نفر یک دختر ایرانی به نام یاسمین مقبلی نیز حضور دارد.

یاسمین مقبلی

بنا به گزارش وبسایت «اسپیس فلایت»، سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا، ناسا، از میان بیش از ۱۸ هزار متقاضی برای برنامه فضانوردی این سازمان ، دوازده مهندس، دانشمند، و خلبان را انتخاب کرده تا آنها را برای سفرهای فضایی آینده تعلیم دهد.

مایک پنس، معاون ریاست جمهوری آمریکا به همراه چند تن از مقامات ارشد آمریکا، روز چهارشنبه در مرکز فضایی جانسون در ایالت تگزاس با این دوازده فضانورد دیدار کردند و به آنها خوشامد گفتند.

یاسمین مقبلی

یاسمن مقبلی کیست

یاسمین مقبلی، ۳۳ ساله، یک سرگرد سپاه تفنگداران دریایی آمریکا است که در آلمان متولد و در نیویورک بزرگ شده است. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه MIT در رشته مهندسی هوا-فضا دریافت کرد و مدرک کارشناسی ارشدش اش را نیز در همین رشته از مدرسه عالی نیروی دریایی آمریکا دریافت کرد.

یاسمین مقبلی

او دختر فرشته و کامی مقبلی است که در فلوریدا زندگی می کنند. برادر او کاوه نیز مقیم پنسیلوانیا است. می توانید درباره یاسمن مقبلی در سایت ناسا بیشتر بخوانید .

یاسمین مقبلی کار خود در برنامه فضانوردی ناسا را از ماه اوت سال جاری آغاز خواهد کرد که شامل دو سال تعلیم و آموزش است. پس از خاتمه این دوره آموزشی، او در ایستگاه های فضایی بر روی جزئیات فنی کار خواهد کرد تا زمان نخستین پروازش به فضا فرا رسد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

یاسمین مقبلی به عنوان فضانورد جدید ناسا انتخاب شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی