کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۹ گفتاورد طلایی درباره موفقیت ، پول و کارآفرینی از یک میلیاردر مشهور!

کارآفرینان همیشه دو انتخاب در مقابل شکست دارند: تسلیم شوند یا دوباره سعی‌کنند. آنها که از شکست به عنوان بزرگ‌ترین محرک و انگیزه استفاده می‌کنند موفق می‌شوند. درست در آخرین لحظه قبل از تسلیم شدن معمولا کارآفرینان راه خود را به مرحله‌ی بعد باز می‌کنند و راه‌حلی را که به دنبالش بودند پیدا می‌کنند. در این نوشتار ۹ گفتاورد طلایی درباره موفقیت ، پول و کارآفرینی از یک میلیاردر مشهور یعنی کوین اولری را می خوانید.

گفتاورد طلایی درباره موفقیت

در ادامه چند گفتاورد طلایی درباره موفقیت را از میلیاردر مشهور کوین اولری می خوانیم

۱. درباره‌ی ریسک کردن

«من دوست دارم ریسک کنم. من این شکلی پول در می‌آورم. اما ریسک‌هایی که می‌کنم همه حساب شده‌اند.»

مطلب مرتبط: ۱۰ جمله خوش‌بینانه و الهام‌بخش

۲. درباره سخت کوشی

«من کارآفرینانی را دیده‌ام که از اشتیاق و حتی اخلاق کاری لازم برای موفقیت برخوردار هستند – اما آنقدر فکرشان درگیر یک ایده می‌شود که غیب و ایرادهای آن را نمی‌بینند. به این موضوع فکر کنید. اگر حتی نتوانید به شکست‌های‌تان اذعان کنید، چطور می‌توانید از نو شروع و پیشرفت کنید؟»

۳. درباره رشد کردن

«بخش زیادی از زندگی مذاکره است، بنابراین اگر حتی مشغول کسب و کاری هم نباشید، فرصت آن را دارید که در هر زمینه‌ی دیگری تمرین و پیشرفت کنید.»

مطلب مرتبط : کارآفرین: ۵۰ عادت که ثابت می‌کند شما کارآفرین متولد شدید

۴. درباره‌ پول

«درباره‌ی پول آه و ناله‌ی الکی نکنید، چون پول هیچ وقت غصه‌ی شما را نخواهد خورد!»

۵. درباره فرصت طلبی

«رکودهای اقتصادی بهترین زمان برای شروع کسب و کارها هستند، چون تشکیلاتی به راه می‌اندازید که در زمینه‌ی پول خرج کردن بسیار حساب شده عمل می‌کند. و این عادات در روزگار شکوفایی و رونق اقتصادی کمک حال شما و به نفع‌تان خواهند بود.»

مطلب ذمرتبط: کارآفرین های موفق: ۲۰ کار که کارآفرین های موفق صبح ها انجام میدهند

۶. درباره‌ موفقیت

«آنچه اهمیت دارد این است که به موفقیت دست پیدا کنید و به رهایی برسید. بعد می‌توانید هر کاری که دلتان می‌خواهد انجام دهید.»

۷. درباره‌ کارآفرینی

« مهمترین ویژگی‌هایی که موجب موفقیت یک کارآفرین می‌شوند کدامند؟ توانایی ارتباط برقرار کردن. توانایی ابراز عقیده همراه با قاطعیت. به این طریق است که می‌توانید پیشتاز و رهبر شوید حتی اگر چندان مطمئن نباشید، توانایی‌تان در توضیح دیدگاه و مسیرتان ویژگی است که از همه بیشتر به آن نیاز دارید. سعی کنید ظرف ۹۰ ثانیه یا کمتر عقیده‌ی خود را بیان کنید»

مطلب مرتبط : با این ۱۱نکته‌ یک کارافرین موفق شوید

۸. ذهنیت

«من واقعا فکر می‌کنم کارآفرین بودن یک مسئله‌ی ذهنی است. اگر دلتان می‌خواهد کارآفرین باشید، نظریه‌ی من این است که باید هرچیزی را برای یک دوره‌ی زمانی مشخص در زندگی‌تان قربانی کنید تا به موفقیت برسید. در این دوره مجبور هستید فقط به آینده‌ی نزدیک فکر کنید و کاملا بر آن متمرکز شوید و کاملا نامتعادل عمل کنید. وقتی به موفقیت دست یافتید، آن وقت آزاد هستید هر کاری دلتان می‌خواهد انجام دهید.»

۹. درباره شکست

«من موفقیت‌های بزرگ و شکست‌های بزرگی داشته‌ام. فکر می‌کنم همه‌ی کارآفرین‌ها چنین بوده‌اند. فقط من سعی می‌کنم از آن‌ها درس بگیرم.»


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- کامروا ابراهیمی

منبع: entrepreneur

۹ گفتاورد طلایی درباره موفقیت ، پول و کارآفرینی از یک میلیاردر مشهور!


 

برچسب ها

بازده

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی