کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی گروه خونی

شخصیت شناسی گروه خونی

شخصیت شناسی گروه خونی موضوع این نوشتار را شکل می دهد. گروه خونی و شخصیت بر طبق طالع بینی ژاپنی با هم رابطه دارند. گروه خونی یک فرد به وسیله‌ی آنتی‌ژن‌های متفاوتی تعیین می‌شود که می‌توانند به گلبول‌های قرمز خون(و نیز سلول‌های دیگر) بدن‌تان بچسبند. سلول مخالف آنتی‌ژن، آنتی‌بادی است، که یک واکنش ایمنی است که برای حمله به عوامل بیماری‌زا طراحی شده‌است. اگر گروه خونی شما A باشد، برای آنتی‌ژن B آنتی‌بادی تولید می‌کنید. گوره خونی B آنتی‌بادی A‌ تولید می‌کند. گروه خونی AB هیچ‌کدام را تولید نمی‌کند، و گروه خونی O هر دو را تولید می‌کند.

شخصیت‌شناسی از روی گروه خونی

این مهم است، چون اگر نیاز به تزریق خون داشته‌باشید، به خونی نیاز دارید که با آنتی‌بادی تولیددشده در بدن‌تان مطابقت داشته‌باشد.

مثلا، گروه خونی O‌ ‘اهداکننده‌ی عمومی’ نامیده می‌شود چون با گروه‌های خونی A، B، یا O مطابقت دارد، و گروه خونی AB به ‘دریافت‌کننده عمومی’ معروف است چون می‌تواند هر ۳ نوع گروه‌خونی را دریافت کند. آدم‌هایی که گروه خونی‌شان A است فقط می‌توانند A یا O را دریافت کنند و آدم‌هایی که گروه خوتی‌شان B است فقط می‌توانند B یا O را دریافت کنند.

در بعضی طالع‌بینی‌های آسیای شرقی(به‌ویژه ژاپن و کره)‌، گروه خونی‌تان معیار مهمی است که نشان‌دهنده‌ی شخصیت‌تان و میزان سازگاری‌تان در روابط‌تان با دیگران است.

از این رو، اگر زمانی خودتان را در چنین موقعیتی یافتید و از شما گروه خونی‌تان را پرسیدند نباید شگفت‌زده شوید! آنها فقط سعی دارند پی‌ببرند چگونه با آنها تعامل خواهیدداشت.

حتی در هر دوی این کشورها کتاب‌هایی رایج است که همه‌چیز را درباره‌ی گروه خون‌تان می‌گویند.

آیا گروه خونی‌تان واقعا می‌تواند معیار شخصیت و نحوه‌ی تعامل‌تان با دیگران باشد؟ این تصویر را نگاه کنید و ببینید توصیف آن با شخصیت‌تان هم‌خوانی دارد یا نه!

شخصیت شناسی از روی گروه خون


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: د اسپیریت ساینس

شخصیت و گروه خونی


برچسب ها

بازده

  1. سحر گفت:

    چه جالب…من ب هستم همسرم او

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی