کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم

مد و فشن چیزی است که به جوانان امروزی جهت می‌دهد. به هر حال چه کسی دوست ندارد شیک پوش و مد روز باشد. در واقع پوشاک یک صنعت چند میلیارد دلاری است. اما در عین حال یک صنعت واقعا رقابت‌پذیر نیز هست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که مشتاقانه حاضرند هر کاری بکنند تا ظاهر خوبی داشته‌باشند، جای درستی آمده‌اید. در ادامه فهرستی از ۱۰ گرانترین برند لباس دنیا آمده‌است. این برندها به خاطر سبک بازاریابی نوآورانه‌شان به مشهورترین برندها در سراسر دنیا تبدیل شده‌اند. سلبریتی‌ها و قشر ثروتمند جامعه عموما از این برندها استفاده می‌کنند. اگر شما هم می‌خواهید پوشاک مد روز را از این برندها بخرید باید یک حساب بانکی پر و پیمان داشته‌باشید.

۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم

در ادامه فهرستی از ۱۰ گرانترین برند لباس دنیا آمده‌است 

۱۰. گس

۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم

پل مارسیانو و موریس مارسیانو در سال ۱۹۸۱ این شرکت را تاسیس کردند. این کسب و کار که در ابتدا با یک فروشگاه آغاز شد از طریق تبلیغات به‌طور شگفت‌انگیزی رشد کرد. برند گس بیش‌تر به خاطر پوشاک جین شناخته‌شده است. علاوه بر این، آنها صدها نوع اکسسوری پوشاک مانند ساعت، کمربند، کفش و حتی عطر تولید می‌کنند و می‌فروشند. این شرکت حتی یک خط مد برجسته به نام مارسیانو دارد. پوشاک و دیگر لوازم جانبی این برند واقعا گران است.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین برند پوشاک دنیا که باید بشناسید

گرانترین برند لباس دنیا ۹: فندی

۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم

فندی نیز مانند برند آرمانی در ایتالیا پایه‌گذاری شده‌است. این برند در ۱۹۲۵ توسط ادواردو و اَدِل فندی تاسیس شد. شرکت فندی در رم، ایتالیا واقع شده‌است. فندی دومین قدیمی‌ترین برند پوشاک در این فهرست است. خانواده فندی کارش را با یک فروشگاه پوست و چرم شروع کرد. اکنون شعبه‌های این برند در سراسر دنیا وجود دارد. بخش زیادی از برند فندی متعلق به لوئیس ویتون است. درست مانند بسیاری از برندهای دیگر، فندی نیز کفش، پوشاک، اکسسوری، ساعت، لوازم جانبی چرمی، کیف دستی زنانه و گوشواره طراحی و تولید می‌کند. درحال‌حاضر فندی یکی از لوکس‌ترین برندهای پوشاک ۲۰۱۷ است. این برند در سراسر دنیا بیش از ۲۰۰ فروشگاه دارد و سود سالانه‌ی آن به ۱.۱ میلیارد یورو می‌رسد.

مطلب مرتبط: ۱۶ نکته برای راه اندازی کسب و کار پرسود در زمینه پوشاک و مد

۸. آرمانی

اگر شما در غار زندگی نمی‌کنید احتمالا این نام را شنیده‌اید. جورجیو آرمانی شرکت آرمانی را در سال ۱۹۷۵ در ایتالیا پایه‌گذاری کرد. درحال‌حاضر دفتر مرکزی شرکت آرمانی در میلان ایتالیا است. این برند پوشاک لوکس و مشهور زیرمجموعه‌های زیادی از جمله امپریا آرمانی، جورجیو آرمانی، آرمانی اکسچینج، آرمانی کُلتزیونی و… دارد. هدف آنها از این کار آسان‌تر کردن بازاریابی بوده‌است. این برند به خاطر تولید و عرضه‌ی محصولات بسیار مجلل از قبیل کالاهای چرمی، کفش، ساعت، لوازم آرایشی، اکسسوری، پوشاک، جواهرات و گوشواره معروف است. گذشته از تمام این‌ها، آنها حتی طراحی داخلی نیز انجام می‌دهند. سود سالانه‌ی این شرکت حدود ۲.۵۳ میلیارد یورو است.

گرانترین برند لباس دنیا ۷: ورساچه

ورساچه یکی دیگر از برندهای مد و فشن است که ریشه‌های آن در ایتالیا است. جیانی ورساچه در ابتدا این برند را در ۱۹۷۸ پایه‌گذاری کرد. اما او خیلی زود در ۱۹۹۷ کشته شد. شرکت ورساچه ارائه‌کننده‌ی پوشاک مردانه و زنانه است. آنها حتی لوازم آرایشی و برخی اکسسوری‌ها مانند کمربند و ساعت را نیز می‌فروشند. تقریبا ۵۰۰ نفر در شرکت ورساچه مشغول به کار هستند. درحال‌حاضر جاناتان اکروید این شرکت را اداره می‌کند.

مطلب مرتبط: ۳۰ حقیقت جالب درباره آمازون که شاید نمی‌دانستید

۶. دلچه و گابانا

بعد از معرفی ۴ برند قبلی این فهرست، اصلا عجیب نیست که حتی این شرکت نیز ریشه در ایتالیا دارد. این شرکت توسط دومنیکو دلچه و استفانو گابانا تاسیس شد. آنها زمانی که در ۱۹۸۵ کار خود را آغاز کردند در حوزه‌ی فروش پوشاک، کیف دستی، عینک آفتابی، کفش، ساعت وجواهرات، لوازم آرایشی، و عطر زنانه تخصص داشند. اما خیلی زود متوجه شدند که سهم بزرگی از بازار مد فشن را از دست داده‌اند. برای همین در ۱۹۹۲ مجموعه‌ی مردان را نیز عرضه کردند. آنها در همان سال نخستین عطر خود را نیز به بازار معرفی کردند. درحال‌حاضر بیش از ۳۰۰۰ نفر در دلچه و گابانا مشغول به کار هستند.

۵. گوچی

۱۰ گرانترین برند پوشاک در دنیا

بدون شک گوچی یکی از مشهورترین برندهای پوشاک در ۲۰۱۷ است. درست مانند سایر برندهایی که معرفی شد، گوچی نیز یک برند ایتالیایی است. فعالیت این شرکت در سال ۱۹۲۱ در فلورانس ایتالیا شروع شد. اکنون یک شرکت چند میلیون دلاری به نام کارینگ مالک این برند است. این برند به خاطر شیوه‌ی منحصر به فرد بازاریابی از نردبان صنعت مد و فشن بالا رفت. گوچی کالاهای چرمی، ساعت، کفش، و جواهرات عرضه می‌کند. اکنون بیش از ۵۵۰ فروشگاه لوکس این برند در سراسر دنیا وجود دارد و درآمد سالانه‌ی آن ۴.۳ میلیارد دلار است.

۴. والنتینو

والنتینو گاروانی در ۱۹۵۹ زیرساخت‌های یک برند را ایجاد کرد و آن را والنتینو نامید. دفتر مرکزی این برند در میلان ایتالیا است. والنتینو برندی است که بسیاری از افراد مشهور و ثروتمند به خاطر طراحی‌های شیک و زیبایش به دنبال آن هستند. الیزابت تیلور، آقا خان، و ژاکلین کندی از جمله افرادی هستند که از این برند استفاده می‌کنند. درحال‌حاضر مالک این برند قطر و ماهالا است. والنتینو یک برند لوکس پوشاک است نه مقضد برای مردان و زنان با حقوق متوسط.

گرانترین برند لباس دنیا ۳: پرادا

ماریو پرادا این برند را در ۱۹۱۳ پایه‌گذاری کرد. شرکت پرادا در ایتالیا قرار دارد. این شرکت قدیمی‌ترین برند پوشاک در جهان است. پرادا در ابتدا یک فروشگاه کالاهای چرمی بود اما خیلی زود شروع به تولید اکسسوری‌های چرم مانند کفش، کمربند، و ساعت کرد. این شرکت پوشاک لوکس نیز تولید می‌کند. تعداد کارکنان شرکت پرادا بیش از ۱۲۰۰۰ نفر است.

۲. دیور

دیور، دومین گران‌ترین برند پوشاک، در سال ۱۹۴۶ توسط یک طراح مد و فشن فرانسوی به نام کریستین دیور تاسیس شد. این شرکت اکنون در پاریس، فرانسه واقع است. دیور برای کودکان نیز پوشاک بسیار زیبا و شیک ارائه می‌کند. شرکت دیور پوشاک، ساعت، کفش و بسیاری از لوازم بسیار گران‌قیمت را تولید و به بازار عرضه می‌کند. درآمد سالانه‌ی شرکت دیور رقم حیرت‌انگیزی معادل ۴۲ میلیارد یورو است. معروف است که شرکت دیور برخی از بهترین کیف‌های دستی، پوشاک، و کفش را تولید می‌کند که ظاهری خیره‌کننده و شگفت‌انگیز دارد.

گرانترین برند لباس دنیا ۱: شنل

شنل برندی چند میلیارد دلاری است که در ۱۹۰۹ توسط کوکو شنل تاسیس شد و اکنون در پاریس واقع است. جرارد و آلین ورتیمیر صاحبان این برند هستند. شنل به خاطر محصولات ساده و در عین حال لوکس شهرت بسیار زیادی دارد. این برند در سراسر دنیا شعبه دارد، در نتیجه در بسیاری از کشورهای سراسر دنیا میلیون‌ها نفر مشتری دارد. برند شنل به‌طور تخصصی پوشاک، لباس مجلسی، اکسسوری، جواهرات، و عطر تولید می‌کند. قیمت محصولات شنل به قدری بالا است که فقط افرادی با جیب‌های بزرگ می‌توانند از آن استفاده کنند. برای همین گران‌ترین برند پوشاک دنیا در ۲۰۱۷ است.

این فهرستی از ۱۰ گران‌ترین برند پوشاک جهان در ۲۰۱۷ بود. این برندها برخی از بهترین کالاهای مد و فشن را در دنیا تولید می‌کنند. این محصولات ارزش هر پنی را دارد و قطعا در جمع جلوه‌گری می‌کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مینا بنادکوکی

منبع: trendingtopmost

۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی