کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کلینتون از ترامپ پیشی گرفت : امریکا در انتظار اولین مناظره

کلینتون از ترامپ پیشی گرفت

نتایج نظرسنجی جدید روزنامه واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی‌ای بی‌سی نیوز امریکا، نشان می‌دهد در آستانه نخستین مناظره انتخاباتی در امریکا «هیلاری کلینتون» نامزد دمکرات‌ها با برتری دو درصدی از «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری امسال امریکا پیشی گرفته است.

کلینتون از ترامپ پیشی گرفت

روزنامه واشنگتن پست از نظر سیاسی میانه رو و متمایل به دمکرات هاست و شبکه تلویزیونی‌ای بی‌سی نیوز نیز دارای گرایش لیبرال است که نتایج نظر سنجی جدید آنها از حمایت ۴۶ درصدی رای دهندگان احتمالی از کلینتون و حمایت ۴۴ درصدی آنها از ترامپ حکایت دارد.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد: این نتایج که امروز (یکشنبه) منتشر شد، نشان می‌دهد حمایت از نامزدهای حزب سبز و لیبرال کمتر از ۱۰درصد بوده است.

کلینتون در هفته‌های متعاقب گردهمایی‌های حزبی دو حزب اصلی امریکا در ژوئیه (تیر) گذشته با فاصله چشمگیری از ترامپ جلو بود.

اما این فاصله در نظرسنجی‌های ماه سپتامبر (شهریور) کاهش یافت و نظرسنجی‌های جدید وی را به میزان دو درصد جلوتر یا نزدیک به آرای کلینتون قرار داده است.

نخستین مناظره انتخابات سال ۲۰۱۶ امریکا قرار است دوشنبه شب ( ساعات اولیه صبح سه شنبه به وقت ایران) در دانشگاه هوفسترا نیویورک برگزار شود.

پنجاه و هشتمین انتخابات ریاست جمهوری امریکا برای انتخاب چهل و پنجمین رییس جمهوری، هشتم نوامبر ۲۰۱۶ (۱۸ آبان ماه امسال) برگزار می‌شود.

«لستر هولک» ۵۷ ساله و مجری اخبار شبانگاهی شبکه خبری ان بی‌سی به عنوان پربیننده‌ترین برنامه خبری امریکا گرداننده مناظره نخست خواهد بود که ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید و آگهی بازرگانی در جریان برگزاری آن پخش نخواهد شد. سئوالهای این مناظره درباره جهت گیری امریکا و مسائل امنیتی این کشور خواهد بود.

سایت کسب و کار بازده

کلینتون از ترامپ پیشی گرفت

منبع: ایرنا

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی