کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کف بینی خط سلامت: ۷ نکته برای رمزگشایی خط سلامت از کف دست

قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط  سلامت را بدانید.

کف بینی خط سلامت

خطوط اصلی و فرعی در کف بینی

چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.

علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

در ادامه با کف بینی خط سلامت آشنا می شویم

کف بینی خط سلامت

۱. مکان و معنا

لازم به ذکر نیست که خط سلامت در کف بینی با وضعیت سلامت فرد در ارتباط است. نقطه شروع ثابتی برای آن وجود ندارد. می‌تواند از پایه انگشت کوچک شروع شده و از کف دست به پایه انگشت شست برسد. همچنین می‌تواند از زیر خط عشق شروع شده و بدون این‌که به خط زندگی برسد تمام شود.

در کف بینی چینی، خط سلامت، خط ناسالم نیز گفته می‌شود. این خط معمولا در فردی که به اندازه کافی سالم نیستند دیده می‌شود. اما، به این معنا نیست که تمام خط‌های سلامت بد هستند. خط راست بدون این‌که به خط زندگی برسد معمولا نشانه وضعیت سلامت خوب است.

۲. نبود خط سلامت

اگر خط سلامت در دست‌تان وجود ندارد، علامت خوبی است. به این معناست که سالم هستید و مشکل خاصی ندارید.

۳. موج‌دار، شکسته، صلیبی

کف بینی خط سلامت موج‌دار

یک خط موج‌دار ، وجود مشکل در دستگاه گوارش و کاهش عملکرد کبد و مثانه را به شما می‌دهد. احتمال زیادی وجود دارد که به مشکلات گوارشی مبتلا شوید. اگر به شکل کمان خم شود، نشان دهنده از دست دادن قدرت و بنیه است.

کف بینی خط سلامت شکسته

یک خط شکسته نشان می‌دهد که عملکرد دستگاه گوارش درست نیست. اگر این خطوط به شکل ردیفی باشند، وضعیت بدتر خواهد بود.

کف بینی خط سلامت

مطلب مرتبط:کف بینی خط فرزندان: ۶ نکته برای رمزگشایی خط فرزندان از کف دست

۴. قطع شدن با خطوط کوتاه

اگر خط سلامت شما با خطوط کوتاه قطع شود، نشانه سلامت ضعیف بوده و ممکن است دچار تصادف شوید.

کوتاه یا تشکیل شده از خطوط کوتاه زیاد

اگر خط سلامت، خیلی کوتاه باشد یا این‌که از خطوط کوتاه تشکیل شده باشد، نشانه بیماری است. با چنین خطی شما ضعیف و بیمارید.

۵. جزیره، زنجیره، ستاره، مربع، نقطه، صلیب، مثلث

کف بینی خط سلامت

جزیره یا زنجیره

– جزیره‌ها یا زنجیره‌های روی خط نشانه بیماری کبد و صفرا، عملکرد ضعیف کلیه یا دستگاه تنفسی است. اگر جزیره بزرگ باشد، نشانه بیماری هایپرپلازی غده‌های پستانی در زنان است.

– اگر خط سلامت به شکل زنجیره‌ای باشد، به دلیل کبد بیمار، وضعیف سلامتی ضعیفی دارید.

مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

ستاره

ستاره بر روی خط سلامت نشان می‌دهد که کمک  گرفتن از اعضای خانواده برای شما سخت است.

– زمانی که ستاره‌ای بر نقطه تلاقی خط سر و خط سلامت وجود  داشته باشد، شما در زایمان یا بارداری مشکل دارید.  اگر ستاره، یک ناحیه سیاه را تشکیل دهد، به معنای ابتلا به اختلال ذهنی جدی در زمان تولد است. زنانی که چنین ستاره‌ای دارند معمولا عملکرد جنسی پایینی دارند و بچه‌دار شدن برای‌شان سخت است.

– اگر خط سلامت شما از برآمدگی تیر که در پایه انگشت کوچک قرار دارد بیاید و ستاره‌ای در نقطه شروع آن باشد، شما فرزندی در زندگی نخواهید داشت. همچنین احتمالا به مشکلات کلیوی یا بیماری‌های زنان دچار شوید.

مربع

یک مربع بر روی خط سلامت علامت عمل جراحی به خاطرمشکل قلبی است.

نقطه

اگر نقاطی بر روی خط سلامت وجود داشته باشد، نشانه بیماری است. نقاط قرمز نشانه تب و التهاب هستند.

صلیب

صلیب کنار خط سلامت نشانه این هستند که شما آسیب‌های تصادفی خواهید داشت که خطر زیادی برای سلامتی شما دارند.

مثلث

اگر مثلثی بر روی خط سلامت وجود داشته باشد، نشانه مشکلات ذهنی است. احتمالا از نظر روانی مشکل دارید. اگر خط سر شما نیز خوب نیست، احتمالا وضعیت روانی غیر طبیعی دارید.

کف بینی خط سلامت

مطلب مرتبط: کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

۶. طول خط سلامت

قطع خط سر

به طور کلی، افرادی که خط سلامت بلند دارند، افرادی ذهنی هستند. اما اگر این خط، خط سر را قطع کند، نشانه این است که سلامت تحت تاثیر کار زیاد مغز قرار می‌گیرد. به ویژه بعد از میانسالی، ممکن است مشکلات سلامتی پیدا کنید و به استراحت و مراقبت بیشتر نیاز داشته باشید.

رسیدن به برآمدگی زهره

اگر خط سلامت شما به برآمدگی زهره که در پایه انگشت شست قرار دارد برسد، احتمالا اشکالی در سیستم گردش خون شما وجود دارد. شما باید مراقب بیماری قلبی یا خونریزی مغزی باشید. می‌توانید زمان بیماری را با بررسی نقاط تلاقی دو خط به دست آورید.

لمس خط زندگی

اگر خط سلامت به خط زندگی برسد و آن‌جا تمام شود، علامت خوبی برای سلامتی نیست. احتمالا سیستم قلبی عروقی ضعیفی دارید که بر گردش خون طبیعی شما تاثیر می‌گذارد.

۷. شروع از خط عشق و پایان در خط سر

خط سلامت از خط قلب شروع می‌شود و در خط سر پایان می‌یابد که در این صورت مغز شما به آسانی دچار ضایعه می‌شود.

کف بینی خط سلامت

رسیدن به خط بازوبند

اگر خط سلامت شما به پایین و به سمت خط بازوبند کشیده شود، شما معمولا در طول زندگی با مشکلات سلامتی رو به رو می‌شوید. در زندگی روزانه، شما زود خسته می‌شوید و دیر بهبود می‌یابید. به علاوه، برای مدت طولانی وضعیت سلامتی ضعیفی خواهید داشت.

کف بینی خط سلامت صلیبی

اگر دو خط سلامت با هم تلاقی پیدا کنند نشانه کمبود انرژی ، سلامت ضعیف و بیماری مزمن و طولانی مدت است که به راحتی درمان نمی‌شود.

کف بینی خط سلامت

مثلث شانس

به طور کلی، خط سلامت، خط سر و خط زندگی می‌توانند یک مثلث را در دست شما تشکیل دهند. این علامت خوش‌یمنی است. هرچه ناحیه مثلث مسیع‌تر باشد، شانس بیشتری خواهید داشت.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مژگان گوران

منبع:yourchineseastrology

کف بینی خط سلامت: ۷ نکته برای رمزگشایی خط سلامت از کف دست


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی