کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست

قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط خورشید را بدانید.

کف بینی خط خورشید

خطوط اصلی و فرعی در کف بینی

چگونه باید کف دست را خواند؟ کف بینی با خواندن خطوط کف دست شروع می‌شود. در کف بینی، سه خط اصلی وجود دارد که خط زندگی، خط سر ( خط عقل و خرد) و خط قلب (خط عشق) هستند.

علاوه بر این خطوط اصلی، خطوط فرعی نیز در کف بینی اهمیت دارند مانند خط ازدواج، خط سرنوشت، خط آفتاب، خط فرزندان، خط پول، خط سلامت، خط مسافرت، خط دستنبند، خط مریخ، خط سلیمان، حلقه زحل، حلقه ونوس، حلقه آپولو و حلقه عطارد.

مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: ۱۳ نکته برای رمزگشایی و خواندن خطوط کف دست

در ادامه با کف بینی خط خورشید یا خط موفقیت یا خط آپولو آشنا می شویم

کف بینی خط خورشید یا خط موفقیت یا خط آپولو

۱. مکان و معنای خط خورشید

خط خورشید یا خط آپولو یکی از خط‌های مهم در کف بینی است. دلیل نامگذاری آن به این اسم این است که از برآمدگی ماه ( در پایه کف دست، سمت انگشت کوچک) شروع شده و به سمت برآمدگی خورشید ( زیر انگشت حلقه که انگشت آپولو نیز گفته می‌شود) می‌رود. اگر کوتاه باشد، از بالا شروع می‌شود.

خط خورشید، توانایی، استعداد و محبوبیت را نشان می‌دهد که می‌تواند به موفقیت منجر شود. به همین دلیل خط موفقیت نیز گفته می‌شود. به طور کلی خط خورشید بلند از خط کوتاه بهتر است و افرادی که خط خورشید دارند بهتر از افرادی هستند که آن را ندارند. همچنین، «خط خواهر» خط سرنوشت نیز گفته می‌شود زیرا می‌تواند خط سرنوشت را تقویت کند. اگر خط سرنوشت مثبتی دارید اما خط خورشید شما ضعیف است، ممکن است هر چه‌قدر هم تلاش کنید به موفقیت نرسید. برعکس، اگرچه خط سرنوشت شما رضایت‌بخش نیست اما خط خورشید قوی داشته باشید، باز هم شانس دریافت کمک و موفق شدن را دارید.

مطلب مرتبط: کف بینی خط زندگی: ۵ نکته برای رمزگشایی خط زندگی از کف دست

۲. نبود خط، خط خیلی کوتاه، واضح، باریک

– اگر خط خورشید شما خیلی کوتاه باشد یا اصلا وجود نداشته باشد، نشان می‌دهد که شما یک زندگی معمولی و بدون شهرت خواهید داشت. اگر وجود نداشته باشد، هر چه‌قدر هم سعی کنید موفق نمی‌شوید. اگر خیلی کوتاه باشد،  نشان می‌دهد که تا سن پیری نمی‌توانید لذت ببرید. به طور کلی، افرادی که در موسسه‌ها کار می‌کنند معمولا این نوع خط را دارند.

– یک خط خورشید واضح نشان دهنده توانایی شما در هنر یا ادبیات است.

– یک خط باریک نشان دهنده زندگی ناموفق و ازدواج سخت است. شغل شما در جوانی و میانسالی معمولا معمولی و بدون دستیابی‌های بزرگ است. در بزرگسالی ممکن است فرد برجسته‌ای شوید

۳. مکان

کف بینی خط خورشید

کف بینی خط خورشید: شروع از پایه کف دست و مستقیم رفتن به سمت بالا

اگر خط خورشید از پای کف دست شروع شود و مستقیم به سمت برآمدگی ماه (زیر انگشت حلقه) برود، خوش یمن است. نشانه خوش شانسی در ثروت و ازدواج است.

مطلب مرتبط: کف بینی خط ازدواج: ۶ نکته برای رمزگشایی خط ازدواج از کف دست

کف بینی خط خورشید: شروع از پایه کف دست و انتها در مرکز دست

این نشانه موفقیت بزرگ در جوانی و سقوط در میانسالی است. ممکن است به دلیل رضایت شما از وضعیت کنونی‌تان باشد که در میانسالی دست از تلاش برمی‌دارید.

کف بینی خط خورشید: توقف توسط خط سر

کف بینی خط خورشید

اگر خط خورشید شما از پایه کف دست شروع شده و در خط سر ختم شود، نشانه شانس خوب در جوانی است. شما باهوشید و قبل از ۳۵ سالگی به موفقیت می‌رسید.

شروع از خط سر

اگر خط خورشید شما از خط سر شروع شده و به برآمدگی ماه کشیده شود، نشانه ذهن تیز و موفقیت به کمک ارتباط اجتماعی است. شما معمولا مهارت‌های اجتماعی خوبی دارید و به اندازه کافی با استعداد هستید که به موفقیت برسید. علاوه بر این، اگر انگشت کوچک شما بلند است و خط سر شما قوی است، راحت‌تر به موفقیت می‌رسید.

شروع از مرکز دست

کف بینی خط خورشید

اگر خط خورشید شما از مرکز دست شروع شود، استعداد شما دیر شکوفا می‌شود. سال‌های اول زندگی شما بسیار سخت است. با تلاش مداوم، از میانسالی به شهرت و موفقیت می‌رسید.

مطلب مرتبط: کف بینی خط سر: ۵ نکته برای رمزگشایی خط سر یا خرد از کف دست

شروع از خط عشق

اگر خط خورشید شما از خط عشق شروع شده و در پایه انگشت حلقه به پایان برسد، نشانه علاقه زیاد شما به هنر است. همچنین نشانه شانس خوب شما و شهرت و ثروت از سن ۴۰ سالگی است.

شروع از برآمدگی زهره

کف بینی خط خورشید

با خط خورشیدی که از برآمدگی زهره ( قسمتی که با خط زندگی در پایه انگشت شست محاصره شده باشد) شروع شده و به پایه انگشت حلقه کشیده شود، معمولا می‌توانید به کمک خانواده به ثروت و شهرت برسید.

شروع از بالای مریخ

خط خورشیدی که از برآمدگی بالای مریخ ( بین خط سر و خط عشق، زیر انگشت کوچک) شروع شده و در پایه انگشت حلقه به پایان برسد نشان دهنده کار موفق و بر اساس رفتار درست است. شما معمولا پشتکار دارید و تحمل و خویشتن‌داری‌تان بالاست. حتی در یک تجارت کوچک نیز به طور سازمان‌دهی شده عمل می‌کنید. می‌توانید بر اساس مهارت‌ها و تلاش‌های‌تان به موفقیت برسید.

مطلب مرتبط: کف بینی خط عشق: ۷ نکته برای رمزگشایی خط عشق یا قلب از کف دست

شروع از خط سرنوشت

کف بینی خط خورشید

اگر خط خورشید شما از خط سرنوشت شروع شده و به بالا کشیده شود، موفقیت چشمگیر و احترام دیگران را به دلیل تلاش و کار سخت به دست می‌آورید.

شروع از خط زندگی

اگر خط خورشید شما از خط زندگی شروع شود نشان می‌دهد که شما به طرز فوق‌العاده‌ای با استعداد هستید و می‌توانید به جایگاه علمی خوبی برسید. شما معمولا یک نویسنده با استعداد هستید. اگر کاری که با  دست انجام می‌شود داشته باشید، با تلاش مداوم می توانید به جایگاه بالایی برسید.

شروع از برآمدگی ماه

اگر خط خورشید از برآمدگی ماه ( پایه کف دست، کنار انگشت کوچک) شروع شده و به سمت بالا کشیده شود، نشان می‌دهد که شما محبوب هستید و می‌توانید با حمایت دیگران به موفقیت برسید. این نوع خط در موسیقی‌دان‌ها، نویسندگان و بازیگران دیده می‌شود.

۴. شکسته، متناوب، موج‌دار

شکسته: خط خورشید شکسته نشان دهنده ناامیدی‌های بزرگ در شغل است. اگر خط خورشید شکستگی داشته باشد و مسیر خود را به موازات شکستگی ادامه دهد، به این معناست که می‌توانید بعد از تجارب گذشته به موفقیت برسید.

متناوب: یک خط خورشید متناوب نشان می‌دهد که در زندگی با برخی از افراد به مشکل می‌خورید بنابراین قدم‌های بلند در کار نداشته و زندگی خوشی ندارید.

موج‌دار: خط خورشید موج‌دار نشان می‌دهد که شما اعتماد به نفس نداشته و جرات مواجهه با چالش‌های زندگی را ندارید. بنابراین، بالا و پایین‌های زیادی در شغل دارید. همچنین رسیدن شما به موفقیت بسیار سخت است

مطلب مرتبط: کف بینی خط سرنوشت: ۵ نکته برای رمزگشایی خط سرنوشت از کف دست

کف بینی خط خورشید

کف بینی خط خورشید: دوتایی یا چندگانه

کف بینی خط خورشید

خط خورشید دوتایی: اگر دو خط خورشید داشته باشید، یعنی آدم همه فن حریفی هستید و می‌توانید احترام دیگران را کسب کنید. در کنار کار خود، مهارت‌ها و استعدادهای دیگری نیز دارید. برای مثال می‌توانید برای ظرافت ادبی و فتوحات جنگی خود نیز شهرت داشته باشید.

خط خورشید چندگانه: اگر سه، چهار یا چندین خط خورشید دارید نشان می‌دهد که از نظر اقتصادی خوب نخواهید بود. حتی اگر درآمد داشته باشید، در مقابل هزینه‌ها، درآمدتان بسیار پایین است. در محاسبه سودها و ضررها خوب نیستید. اگر یاد بگیرید چگونه پول خود را مدیریت و پس انداز کنید،  می‌توانید مشکل مالی خود را حل کنید.

۵. خط خورشید به موازات خط سرنوشت

کف بینی خط خورشید

اگر خط خورشید و خط سرنوشت شما، هر دو عمیق و بلند بوده و به موازات هم باشند، علامت خیلی خوبی است. افراد کمی چنین خطوطی دارند. اگر چنین خطوطی دارید.، به این معناست که موفقیت بزرگی داشته و به شهرت خوبی در زندگی می‌رسید.

کف بینی خط خورشید: شاخه‌ها

کف بینی خط خورشید

– شاخه‌های رو به بالای خط خورشید، خوب هستند. نشان دهنده شانس برای شماست. ممکن است مورد تحسین دیگران قرار گرفته و به دلیل مهارت‌های خاص خود مشهور بشوید. اگر شاخه به سمت پایه انگشت کوچک برود، نشانه بهتر شدن اوضاع مالی شماست.

– شاخه‌ای رو به پایین خط خورشید نشان می‌دهد که شما پر از رویا هستید اما در کسب شهرت و بخت، واقع‌بینانه رفتار می‌کنید. به همین دلیل، تلاش‌های‌تان نتیجه نمی‌دهد.

– شاخه‌ای که به پایه انگشت سبابه کشیده می‌شود نشان دهنده شهرت زیاد ناشی از تلاش در میانسالی است.

کف بینی خط خورشید: جزیره

کف بینی خط خورشید

– اگر روی خط خورشید شما جزیره وجود داشته باشد نشان دهنده مشکلات مربوط به شهرت و از دست دادن ثروت است. وقی می‌فهمید رسیدن به موفقیت بسیار مشکل است ممکن است عصبی شوید.

– اگر یک جزیره در نقطه تلاقی خط خورشید و خط عشق قرار بگیرد، نشان می‌دهد که شما موقعیت اجتماعی بالایی را به دلیل میل زیاد به زنان از دست می‌دهید.

۶. خطوط افقی، صلیب، ستاره، مربع

کف بینی خط خورشید

خطوط کوچک افقی: اگر ببینید که خطوط کوتاه افقی خط خورشید را قطع می‌کنند، نشانه بدی است. نشان می‌دهد که شما توسط دیگران محدود می‌شوید، پول زیادی را از دست می‌دهید یا این‌که در کسب و کار خود شکست خورده  و ورشکسته می‌شوید.

صلیب: صلیب‌های روی خط خورشید، از دست دادن شهرت، جایگاه و ثروت را نشان می‌دهد.

ستاره: ستاره‌های روی خط خورشید خوش‌یمن هستند. نشان می‌دهد که شما در سنی که ستاره روی آن قرار دارد به شهرت می‌رسید.

مربع یا مستطیل: اگر مربع یا مستطیلی روی خط خورشید شما قرار داشته باشد، خوش‌یمن است. این نشانه ثروت زیاد و شهرت خوب است. 


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مژگان گوران

منبع:yourchineseastrology

کف بینی خط خورشید: ۶ نکته برای رمزگشایی خط موفقیت از کف دست


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی