کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کشف معنای موفقیت در زندگی از نظر یک کارآفرین دنیای فناوری

برای کشف معنای موفقیت در زندگی به سراغ یک کارآفرین موفق از دنیای تکنولوژی رفتیم که پا به دنیای کسب و کار آینده گذاشته است. ابیگیل هانترسید نایب رئیس عملیاتی در شرکت ال‌دی‌وی کپیتال نکات جالبی درباره موفقیت میگوید.

کشف معنای موفقیت در زندگی از نظر یک کارآفرین دنیای فناوری

کشف معنای موفقیت در زندگی

۱. آگاهی از امکان رسیدن به موفقیت

در شرکت ال‌دی‌وی کپیتال، ما بر روی آدم‌های فنی سرمایه‌گذاری عمیقی انجام داده‌ایم تا کسب و کاری در زمینه‌ی فناوری بصری ایجاد کنیم. وقتی ال‌دی‌وی کپیتال در ۲۰۱۲ آغاز به کار کرد، بسیاری از آدم‌ها فناوری بصری را به عنوان بازاری “‌فانتزی، جانبی، و علمی – تخیلی‌”‌ می‌شناختند، ولی اکنون، تقریبا هر آن‌چه در دنیای فناوری و سرمایه‌گذاری می‌بینید، حول محور این مسئله می‌گردند که چگونه یادگیری ماشینی، هوش مصنوعی، و تصویر رایانه‌ای میراث کسب و کاری دنیا را دچار اختلال کرده است.

از این‌که می‌بینیم توده‌ی مردم سرانجام باورهای‌مان و هم‌چنین، این مسئله را به رسمیت شناخته‌اند که فناوری‌های بصری آینده‌ی کسب و کار‌ها و جهانی را که در آن زندگی می‌کنیم بهبود خواهند بخشید، بسیار خوشحال می‌شویم. حتی مسرت‌بخش‌تر این‌که، می‌بینیم گروه فناوری بصری فوق‌العاده‌ای که بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، کسب و کار‌های ارزشمندی را ایجاد کرده‌اند و جهانی را که در آن زندگی می‌کنیم، بهبود بخشیده‌اند.

مطلب مرتبط: ۴ نکته درباره مسیر رسیدن به موفقیت از زبان یک کارآفرین موفق

۲. تعریف موفقیت

موفقیت یعنی تبدیل یک تصویر با واقعیت. با این‌که شاید این همان تکرار ایده‌ی اولیه‌ی من بوده است، اعمال آن در زندگی همان موفقیت نهایی من خواهد بود.

مطلب مرتبط: چشم انداز اندازه گیری موفقیت از زبان نویسنده کتاب سه ماهه پنجم

۳. چه هنگامی موفقیت در تضاد با زندگی‌تان قرار می‌گیرد

موفقیت را می‌توانید در تمام جنبه‌های زندگی بیابید؛ شاید بسیاری از آدم‌ها فقط به دنبال موفقیت‌های حرفه‌ای باشند، ولی بسیاری دیگر از انواع موفقیت در زندگی وجود دارند. به نظر من، تمام این‌ها همگی لزوما به آن‌چه من هستم بستگی دارند.

چرا امروز من موفق هستم؟ صبح از خواب برمی‌خیزم و برای ورزش و دویدن بیرون می‌روم؛ سپس به فرزند خردسال‌ام غذا می‌دهم و لباس مخصوص مهدکودک فرزندم را تن‌اش می‌کنم؛ در نهایت، تا محل کارم پیاده‌روی می‌کنم. به این ترتیب، به اندازه‌ی کافی احساس اعتماد به نفس دارم و قادر هستم با مشکلات و مسائل جدید به خوبی دست و پنجه نرم کنم.

از نظر من، زندگی‌ام از بخش‌هایی از پیروزی‌‌ها و موفقیت‌های کوچکی تشکیل شده است که باعث به دست آمدن یک موفقیت سراسر می‌شوند؛ به این ترتیب، چیزی از آن با زندگی من در تضاد نیست.

مطلب مرتبط: ۵ نکته درباره رابطه موفقیت و پول از نظر دیناردی مدیر شرکت Nextiva

۴. انگیزه برای موفقیت

انگیزه‌ی من با پیشرفت افزایش می‌یابد. اهداف جامعی برای هر روز، هفته، سال، دوره‌های پنج ساله، و غیره تعیین می‌کنم. رسیدن به هر یک از اهداف، پا گذاشتن به مراحل بعد، و پیگیری اهداف گذشته، همگی کمک‌ام می‌کنند کارهای‌ام را به درک درست به انجام برسانم و نتایج بزرگ را رقم بزنم.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – امیر رضا مصطفایی

منبع: lifehack

کشف معنای موفقیت در زندگی از نظر یک کارآفرین دنیای فناوری


 

 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی