کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کتاب بازاریابی شرکتی خلاقانه منتشر شد

بازاريابي شركتي و رفتار خريدار در اين بازار، متفاوت از بازاريابي مصرفي و رفتار خريدار مصرفي است. با وجود اين، هنوز هم در كارگاهها و سمينارهاي متعدد شاهد آنيم كه موضوعاتي از بازاريابي مصرفي و رفتار خريدار مصرفي تشريح شده و به بازاريابي شركتي بسط و گسترش مي‌يابد! تعداد كتابهاي موجود در بازاريابي مصرفي و رفتار خريدار مصرفي فوق‌العاده فراوان است. اما براي بازاريابي شركتي با تعداد اندكي كتاب روبه‌روئيم. بدين رو حضور این کتاب بازاریابی شرکتی خلاقانه را بايد مغتنم شمرد. انتشار آن را بايد نويدي دانست كه صاحب‌نظران بازاريابي ويژه مترجمان تيزبين و علاقه‌مند در اين راه، اهتمام ويژه‌اي اختصاص دهند با اين اميد كه دانش بازاريابي ايران تقويت شود.

پریسا جعفری

این کتاب برگردان فارسی کتاب Innovative B2B Marketing به قلم سایمون هال نویسنده مطرح و بزرگ بازاریابی است و به همت مترجمان خوب کشورمان خانم ها پریسا جعفری و سعیده صادقی افجه که از دانش آموختگان مقطع دکتری رشته مدیریت بازرگانی هستند پدیده آمده است.

همچنین ویرایش فنی و اصطلاح شناسی این کتاب به قلم جناب آقای دکتر امیر پوریانسب از صاحبنظران علم اصطلاح شناسی که سالهای بسیار زیاد در حرفه‌ی حسابداری در سطح دانشگاه، صنعت و مطبوعات کوشیده اند به انجام رسیده است.

علاقمندان می توانند این کتاب را از کتابفروشی های سراسر کشور یا از این لینک تهیه فرمایند.


تحریریه سایت کسب و کار بازده

کتاب بازاریابی شرکتی خلاقانه منتشر شد


شاید  به این مطلب نیز علاقمند باشید

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی