کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چگونه چاکرا قلب‌تان را بگشایید

چاکرای قلب شما در مرکز وجودتان قرار دارد. این چاکرا جایی است که انرژی‌های فیزیکی و غیرفیزیکی با هم ترکیب می‌شوند. چاکرای قلب دروازه‌ی عشق، محبت و درک بی‌قید و شرط است.

044-Upanishads-Meditation-on-the-Door-keepers-Vayu-and-the-Heart-Chakra1

بسیاری از ما فراموش می‌کنیم که قلب هم هوش دارد. این حتی یک اصطلاح تخصصی نیست، در واقع قلب یک شبکه‌ی عصبی کوچک شبیه به سلول‌های مغز دارد. با این حال، قلب نیازی به منطق خطی مغز ندارد، خودش نیروی زندگی است. می‌داند کجا برود، و می‌داند چه‌چیزی درست است.

نام سنتی این چاکرا آناهاتا است، که به معنی آسیب‌ندیده است. با درک این موضوع، کلید بستن و گشودن این چاکرا را به‌دست خواهیدآورد.

مطلب مرتبط: تاثیرات رنگ محبوب تان بر چاکراهای تان چیست

یک روش برای شروع باز کردن چاکرای قلب‌تان این است که آرام بگیرید و واقعا به احساسات‌تان گوش کنید. وقتی نسبت به چیزی یک احساس درونی دارید، آن احساس را دنبال کنید؛ آن را نادیده نگیرید یا انکار نکنید. با این روش است که کم‌کم به خودمان و هوش قلب‌مان اعتماد می‌کنیم.

و سپس، هنگامی که آرام گرفتید به لینک زیر مراجعه کنید و ویدیو را تماشا کنید تا ۱۰ قدم جلوتر بروید.

چاکرا قلب

مطلب مرتبط: ۸ راه ساده برای گشودن چاکرای قلب

اگر عامدانه کارهایی انجام دهید که چاکرای قلب‌تان را قادر می‌سازد به هم‌سویی برسد و گشوده شود، خودتان را آماده خواهیدکرد تا زندگی‌تان را با دنیا هماهنگ کنید. این تصمیم برای تمام روابط زندگی‌تان مفید خواهدبود، به‌ویژه روابطی که برای خودتان دارید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _مینا بنادکوکی

منبع: thespiritscience

چگونه چاکرا قلب‌تان را بگشایید

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی