کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چگونه پف زیر چشم را برطرف کنیم

اگر شما یا یکی از نزدیکان تان با مشکل پف زیر چشم مواجه هستید باید بگوییم ارائه‌ای که امسال صحبت زیادی پیرامون آن شد، مربوط به جراحان زیبایی به نام جان لیک و پیمان دانیال‌پور (از گروه جراحی پلاستیک بورلی هیلز) است، کسانی که هم همکاران هم‌صنف‌شان و هم اعضای جراید را با یک دستاورد ضدپیری حیرت‌آور شوکه کردند.

پف زیر چشم

این پزشکان رسما از نخستین درمان خانگی هاله‌ی سیاه زیر چشم در دنیا پرده‌برداری کردند. در کارآزمایی‌های بالینی، این تکنیک غیرمعمول به‌طور موثر پوست زیر چشم را روشن کرده و واقعا تیرگی را کم می‌کند.

بر اساس پژوهش این دو پزشک، هاله های سیاه خیلی بیش‌تر از چین و چروک، خطوط عمیق، یا تغییر رنگدانه سن فرد را زیاد نشان می‌دهند- برای همین است که آنها تمرکزشان را به این ضایعه‌ی خاص معطوف کرده‌اند.

و وقتی پزشکان نشان دادند این تکنیک روی داوطلبانی از میان مخاطبان آمده‌بودند، چه تاثیر سریعی داشت، برای همه روشن شد که کشف آنها از یک دستاورد بی‌سابقه چیزی کم ندارد.

قبلا تنها روش از بین بردن ظاهر خسته و نشان‌های تیره اطراف و زیر چشم از طریق جراحی‌های بسیار مضر بود. اما اکنون لیک و دانیال‌پور امکان مبارزه با اثرات هاله‌های سیاه را با استفاده از یک فرآیند ساده و سریع فراهم کرده‌اند که کاربران می‌توانند خودشان انجام دهند.

نیازی به گفتن نیست که این ارائه با تشویق پرشور و سوال‌های سردرگم از سوی مخاطبان رو به رو شد.

اما آخرین توسعه در این عرصه همین یک هفته قبل از راه رسید، هنگامی که نسخه‌ی ویدیویی این ارائه به‌صورت برخط در دسترس همه قرار گرفت (دکتر لیک این ویدیو را برای حرفه‌ای‌های این صنعت که امسال نتوانسته‌بودند در نمایشگاه امسال شخصا حضور پیدا کنند، درست کرده‌بود.)

در واقع این ویدیو چند رونمایی حیرت‌انگیز دارد. یکی از بینندگان در قسمت نظرات گفته‌بود: این واقعا باورنکردنی است. ما هرگز چنین شیوه‌ای برای مبارزه با پیری ندیده‌بودم. چیزی که الان مشاهده کردم خیلی فراتر از تجربه‌ی من بود.

از اینجا می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

اما دستاورد دکتر لیک و دکتر دانیال‌پور سبب برخی جنجال‌ها نیز شده‌است.

وقتی ما نظر دیگر جراحان زیبایی را جویا شدیم، بسیاری از آنها اذعان کردند درست مانند هرگونه درمان که به تازگی منتشر شده‌است، باید به آدم‌ها توصیه کنم قبل از به کار بردن این‌گونه راهکارهای غیرمرسوم، ویدیو را به‌طور کامل تماشا کنند.

پر فراگا، یک متخصص زیبایی دانمارکی که در نمایشگاه امسال حضور داشت می‌گوید: “آیا این تکنیک برای همه جواب می‌دهد؟ آیا نتایج می‌تواند تماشایی باشد؟ بر اساس آن‌چه من امسال از نزدیک دیدم- بله قطعا می‌تواند! ”


ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع:headlines

چگونه پف زیر چشم را برطرف کنیم

پف زیر چشم


تمامی محتویات پزشکی و سلامت در این وب‌گاه صرفا بر مبنای ارائه‌ی اطلاعات است و هرگز نباید به عنوان برنامه‌ی تشخیصی یا درمانی خاص برای هرگونه موقعیت فردی تلقی شود. استفاده از این وب‌گاه و اطلاعات موجود در آن هرگز به مثابه‌ی ایجاد رابطه‌ی پزشک و بیمار نیست. همواره در صورت بروز هرگونه پرسش یا مشکلی در زمینه‌ی سلامت شخصی خود یا دیگران حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.  

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی