کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چطور زبان بدن دلبری زنان را بخوانیم (قسمت اول)

خواندن زبان بدن دلبری زنان ( زبان عشوه گری خانم ها ) همواره کار مشکل اما بسیار مهمی است چرا که می‌توانید هرآنچه را که از راه کلام نمی توانید از میل و خواسته ی خانم بفهمید با کمک درک زبان بدنش بدانید. حتی باستانیان نیز ادعا می‌کردند شما باید به ژست‌های بدن و زبان عشوه گری خانم ها توجه کنید تا پی ببرید آیا به شما علاقه‌مند هستند یا نه. برعکس آقایان، که بیش‌تر از ۱۰ یا ۱۵ نشانه مبنی بر علاقه‌مندی‌شان نشان نمی‌دهند، خانم‌ها بیش از ۵۰ ژست دارند که از آن برای دلبری و عشوه گری استفاده می‌کنند. در این مقاله به مهم‌ترین بخش های زبان بدن دلبری زنان (قسمت اول) می‌پردازیم. قسمت دوم نوشتار ” چطور زبان بدن دلبری زنان را بخوانیم ” را می‌توانید از این‌جا مطالعه کنید.

زبان بدن دلبری زنان

بخش اول زبان عشوه گری خانم ها : تاثیر اولیه

۱. به نگاه خیره‌ی او توجه کنید.

زنی که علاقه‌مند است نه‌تنها شما را زیر نظر می‌گیرد، بلکه به شما اجازه می‌دهد مچ او را هنگام این کار بگیرید! ارتباط چشمی مستقیم که مکررا از آن سوی اتاق اتفاق می‌افتد مطمئنا نشانه‌ی آن است که او از شما می‌خواهد به او سلام کنید، به‌ویژه اگر با لبخند همراه باشد.

مطلب مرتبط: ۳۱ راه برای درک زبان بدن زنان

۲. به صورت او دقت کنید.

وقتی یک خانم به شما علاقه دارد معمولا صورت‌اش سرزنده‌تر است. این زبان بدن دلبری زنان را هرگز فراموش نکنید. به ابروها، لب‌ها، و چشمهایش توجه کنید تا ببینید به چیزهایی که گفته‌اید چگونه واکنش نشان می‌دهد. در این‌جا چند چیز هست که باید برای دیدن‌شان چشم‌هایتان را باز کنید:

 • بالا بردن ابرو. این ممکن است در چند وضعیت استفاده شود، اما اکثر اوقات چیز خوبی است. بالا بردن ابرو وقتی با لبخند و تکان دادن سر همراه باشد، یعنی او با حرف‌هایتان موافق است – حتی اگر فقط به این علت باشد که شما آن را می‌گویید. هم‌چنین زنان بعد از برقراری ارتباط چشمی ابروهایشان را بالا می‌برند تا نشان دهند آن‌چه را می‌بینند دوست دارند.
 • لب‌های بی‌قرار. اگر هنگام فکر کردن یا گوش کردن لب‌هایش را می‌جود، دارد توجه شما را به لب‌هایش جلب می‌کند، و از این رو احتمالا علاقه‌مند است. به همین صورت، ببینید آیا لب‌هایش را با زبان مرطوب می‌کند یا نه. این نه‌تنها روشی نیمه آگاهانه برای جلب توجه به لب‌هایش است، بلکه زنان وقتی هیجان‌زده یا برانگیخته می‌شوند دهان‌شان خشک می‌شود.
 • مردمک‌های گشاد. هم زنان و هم مردان وقتی به کسی که با او حرف می‌زنند علاقه‌مند می‌شوند مردمک‌هایشان گشاد می‌شود. به‌ویژه اگر در محیطی روشن باشید این مشهود خواهدبود، چون محیط‌های تاریک به‌طور طبیعی باعث گشاد شدن مردمک‌ها می‌شوند.
 • تحرک زیاد پلک. اگر او به سرعت پلک می‌زند، قطعا در حال دلبری است. هرچند این حرکت خیلی کلیشه‌ای است، اما این استریوتایپ از جایی سرچشمه می‌گیرد. اگر یک خانم به شما علاقه داشته‌باشد، کمی سریع‌تر از معمول پلک می‌زند.
 • حرکت پره‌های بینی. وقتی خانم‌ها علاقه‌مند یا برانگیخته هستند، پره‌های بینی‌شان تکان می‌خورد. این واکنشی غیرارادی به هیجان‌زدگی است، بنابراین، مانند مردمک‌های گشاد، اگر پره‌های بینی‌اش تکان خورد، می‌توانید کاملا مطمئن باشید او واقعا علاقه‌مند است.

مطلب مرتبط : ۹۷ حقیقت جالب برای شناخت زبان بدن زنان و مردان

۳. توجه کنید او نسبت به شما کجا نشسته است.

زنانی که علاقه‌مند هستند تمایل دارند به شما نزدیک باشند. اگر سر یک میز نشسته‌اید، ممکن است او سرش را به یک یا هر دو دست تکیه دهد تا به شما نزدیک‌تر شود.

 • مراقب دست به سینه نشستن خانم‌ها باشید. اگر او به صندلی تکیه داده و دست به سینه نشسته‌است، احتمالا حوصله‌اش سر رفته یا علاقه‌مند نیست. سعی کنید با کشاندن موضوع گفت و گو به او و زندگی‌اش دوباره علاقه‌اش را جلب کنید. اگر هیچ چیز جواب نداد شاید لازم باشد دختر دیگری را پیدا کنید.
 • از طرف دیگر، اگر او دست یا بازوی شما را لمس کند و فورا دست‌تان را به سوی ناحیه‌ی قفسه‌ی سینه ببرد، دارد علاقه‌اش را نشان می‌دهد.

مطلب مرتبط: زبان بدن دست ها : ۱۳ حرکت معنی‌دار دست ها که باید بدانید

۴. توجه کنید چگونه با موهایش بازی می‌کند.

حرکات ملایم، مثلا بی‌حواس دسته‌ای از موهایش را دور انگشتش بپیچد یا به آهستگی انگشتانش را در موهایش بلغزاند، این‌ها نشانه‌ی آن است که او بسیار علاقه‌مند است. حرکات سریع و آشفته نشان می‌دهد او کلافه یا بی‌حوصله است، به‌ویژه هنگامی که با دو دو زدن چشم‌ها همراه باشد.

 • حرکات سریع و آشفته به این معنی نیست که هیچ امیدی وجود ندارد. اگر بیش از حد قدرتمند ظاهر شده‌اید، کمی عقب‌نشینی کنید. مطمئن شوید شما بر گفت و گو چیره نشده‌اید یا بیش از حد از او تعریف نمی‌کنید.

مطلب مرتبط: زبان‌ بدن :۵۰ اصل زبان‌بدن که حتما باید بدانید

۵. حواس‌تان به انگشتان‌اش باشد.

یک راز دیگر زبان بدن دلبری زنان یا زبان بدن عشوه گری زن ها این است که زنانی که علاقه‌مند هستند از انگشتان‌شان برای نوازش قسمت‌های تحریک‌کننده‌ی بدن‌شان، بازی با زیورآلات یا لیوان‌شان استفاده می‌کنند.

 • نوازش قسمت‌های تحریک‌کننده. وقتی یک خانم اغلب لب‌ها، گردن، یا استخوان ترقوه‌اش را نوازش می‌کند، دارد به شما سیگنال می‌دهد که شما را می‌خواهد. این معمولا شیوه‌ای نیمه‌آگاهانه برای جلب توجه شما به این قسمت‌ها است، و به شما یادآوری می‌کند که جذاب است.
 • بازی با زیورآلات. وقتی یک خانم اطراف کسی است که به او علاقه دارد، ضربان قلب‌اش تندتر می‌شود. این باعث می‌شود او احساس هیجان عصبی بکند. برای این‌که این تنش را به نوعی تخلیه کند، انگشترش را می‌چرخاند، با گوشواره‌هایش بازی می‌کند، یا گردنبندش را می‌کشد. هم‌چنین ممکن است پایش را به صورت رفت و برگشتی تکان دهد تا از شر انرژی اضافی خلاص شود.
 • انگشت در بینی کردن. بینی به عصب‌های قسمت‌های تحریک‌کننده‌ی بدن متصل است. دختری که انگشت در بینی‌اش می‌کند معمولا سعی می‌کند این کار را پنهان کند، اما شما باید به او بگویید که این حرکت زیبا است. این حد و مرزهای روان‌شناختی را از بین می‌برد و زوج‌ها را به سطح بالاتری از صمیمیت و نزدیکی می‌رساند.
 • بازی کردن با اشیا. وقتی یک خانم پایه‌ی لیوان را لمس می‌کند، یا انگشتانش را در امتداد لبه‌ی فنجان آب می‌لغزاند، سعی دارد توجه شما را جلب کند. اگر این حرکات به کندی و کنترل‌شده انجام شوند، احتمالا او به شما علاقه‌مند است. با این حال، اگر به لیوان ضربه می‌زند و لب‌هایش را غنچه می‌کند، احتمالا بی‌صبرانه منتظر رفتن از آن‌جا است.

مطلب مرتبط: ارتباط چشمی : طنازانه ترین زبان بدن

۶. به پاهایش نگاه کنید.

اغلب اوقات، خانمی که به شما علاقه‌مند است پا روی پا می‌اندازد. به‌ویژه اگر پای بالایی به سوی شما است، این نشانه‌ی خیلی خوبی است. هم‌چنین ممکن است او ران پایش را لمس کند یا قبل از این کار شلوارش را صاف کند، او این کار را می‌کند تا بیش‌تر توجه شما را جلب کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ مینا بنادکوکی

منبع: wikihow

چگونه زبان بدن دلبری زنان یا زبان عشوه گری زن ها را بخوانیم


 

برچسب ها

بازده

 1. Mahdi گفت:

  بسیار مفید و عالی بود
  واقعا اکثر ما به دانستن این نکات نیاز داریم.
  لطفا اگر مطلبی در رابطه با راه جنتلمن شدن دارید هم بگزارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی