کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جذب موقعیت ها: چگونه در زندگی موقعیت ها را جذب کنیم؟

موفقیت دنبال‌کردنی نیست، بلکه باید به شخصی تبدیل شوید که موفقیت و موقعیت را به خود جذب می‌کند. حال این سوال پیش می آید که برای جذب موقعیت ها باید چه کاری انجام داد؟ با ما د راین نوشتار همراه باشید تا از جذب موقعیت ها برای‌تان بگوییم.

جذب موقعیت ها: چگونه در زندگی موقعیت ها را جذب کنیم؟

روزی شخصی از من سؤال کرد: “چطور می‌توانم در زندگی موقعیت‌ های بیشتری داشته باشم؟” این سؤال خوبی است… اما فکر می‌کنم پاسخ من باعث شگفتی افراد می‌شود.

من از موضوعات مهمی مانند تلاش جدی، مقاومت و آمادگی گذشتم. آنها در واقع انسان‌های سخت کوشی بودند. همچنین کنجکاوی و دنبال کردن موضوعات مختلف نیز یکی از ویژگی‌های آنها بود. پس آنها فاقد چه چیزی بودند؟

جاذبه. آنها با ارزش‌ترین نکته یعنی جاذبه را نداشتند.

مطلب مرتبط: ۷ نشانه که انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار می ­کند

من همیشه فکر می‌کردم که موقعیت‌ ها و موفقیت چیزی است که شما به دنبال آن می‌روید. سپس دریافتم که من باید موقعیت‌ ها را به جریان بیندازم. موقعیت و موفقیت چیزی نیست که لزوماً شما به دنبال آن بروید؛ بلکه باید جاذبه کسب کرده و آنها را به سوی خود بکشید.

به همین خاطر است که من به مردم می‌آموزم تا مهارت‌هایشان را گسترش دهند. اگر شما بتوانید مهارت‌هایتان را توسعه دهید، تمام بخش‌های شخصیتی خود را بهبود ببخشید و سلامتی و روابط خود را بهتر کنید، به فرد جذابی تبدیل می‌شوید و موقعیت‌ ها را جذب می‌کنید. موقعیت‌ ها به دنبال شما خواهند گشت. مشهور می‌شوید و مردم می‌خواهند با شما کار کنند.

تمام این اتفاقات زمانی می‌افتد که شما بر روی فلسفه جذب موفقیت کار کنید.

مطلب مرتبط: قوانین جذب: چطور شریک زندگی مان را انتخاب و جذب کنیم

نکته کلیدی این است که سعی کنید با مهارت‌ها، انضباط، شیوه صحبت کردن و شخصیت خود به فرد جذاب تری تبدیل شوید. تمام این مسائل به جذابیت بیشتر شما کمک می‌کنند.

توسعه‌ی شخصی فرصتی پایان‌ناپذیر برای ارتقای خود و همچنین جذب موقعیت‌ های خوب و تاثیرگذاری بر دیگران است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

جذب موقعیت ها: چگونه در زندگی موقعیت ها را جذب کنیم؟

منبع: پنجره خلاقیت


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی