کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چطور زبان بدن دلبری زنان را بخوانیم (قسمت دوم)

همان‌طور که در نوشتار ” چطور زبان بدن دلبری زنان را بخوانیم (قسمت اول) ” گفته شد، خواندن زبان بدن دلبری زنان ( زبان عشوه گری خانم ها ) همیشه کار مشکل اما بسیار مهمی بوده‌است. چرا که از این طریق می‌توان هرآنچه را که از راه کلام نمی‌توانید از میل و خواسته‌ی آن بانو متوجه شوید با کمک گرفتن از زبان بدن او درک کنید. در ادامه بخش دوم این موضوع آمده‌است.

زبان بدن دلبری زنان را بخوانیم, زبان عشوه گری خانم ها

بخش دوم: قرار ملاقات

۱. به تماس‌های فیزیکی دقت کنید.un56846titled

برای اینکه زبان بدن دلبری زنان (یا زبان عشوه گری خانم ها) را بخوانیم باید بدانیم که هر فرد در اطراف خود یک حباب (فضای) شخصی به اندازه‌ی حدود ۱۸ اینچ (۴۵.۷ سانتیمتر) دارد. اگر او وارد فضای شخصی شما شود، یا حتی برای لمس شما بهانه‌هایی پیدا کند، می‌توانید مطمئن باشید به شما علاقه‌مند است. برای هرگونه “تست” که ممکن است او انجام دهد، آماده باشید – وارد شدن به فضای شخصی شما برای اینکه راه را برای رد شدن فردی دیگر باز کند، لمس دست شما به عنوان هم‌دردی هنگامی که ناراحت هستید، یا گذاشتن دست‌اش روی زانوی شما برای تاکید بر این‌که شما برایش جالب هستید، همه تخطی‌های سریع از مرزهای فیزیکی است تا ببیند شما چه واکنشی نشان می‌دهید.

  • اگر به او علاقه دارید، با انجام چند “تست” کوچک از نوع خودتان واکنش نشان دهید. او خواهدفهید که شما به او علاقه دارید، و موقعیت را برای مدت طولانی‌تر، لمس‌های طولانی‌تر، فراهم می‌کند.

مطلب مرتبط : ۹۷ حقیقت جالب برای شناخت زبان بدن زنان و مردان

۲. از ارتباط چشمی آگاه باشید.u8652ntitled

یک خانم با خیره شدن در چشم‌هایتان، شما را آگاه می‌کند که از نظر او جذاب‌ترین فرد جمع هستید. اگر به تازگی با هم آشنا شده‌اید، او فقط چند ثانیه بیش‌تر از معمول این نگاه را حفظ خواهدکرد. با این حال، اگر یک‌دیگر را به خوبی می‌شناسید، ممکن است او برای نگاه خیره‌ی عمیق در چشم‌های شما به مدت طولانی، به اندازه‌ی کافی احساس راحتی کند.

  • این یک معادله‌ی دو طرفه است. اگر شما مسیر نگاه‌تان را تغییر دهید او نمی‌تواند با شما ارتباط چشمی طولانی برقرار کند. اگر پیشروی‌های او شما را معذب می‌کند، به سرعت مسیر نگاه‌تان را تغییر دهید تا احساس راحتی کنید. با این حال، اگر به او علاقه دارید، قبل از این‌که مسیر نگاه‌تان را تغییر دهید (یا او به جهت دیگری نگاه کند)، بگذارید ارتباط چشمی چند ثانیه باقی بماند.

مطلب مرتبط: چطور زبان بدن دلبری مردان را بخوانیم (قسمت اول)

مطلب مرتبط: ۱۸ نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان

۳. فاکتور خنده را در او بسنجید.unti8688tled

دقت کنید او در مقایسه با آدم‌های دیگر اطراف‌تان چند وقت یک بار لبخند می‌زند یا می‌خندد. اغلب اوقات، برای خانمی که به شما علاقه دارد دشوار است که در حضورتان خندیدن را متوقف کند. ممکن است این در طول یک مکالمه با شما باشد، که در هنگام آن ارتباط چشمی زیادی با شما برقرار می‌کند، لبخند می‌زند، و حتی به بی‌مزه‌ترین جوک‌ها هم می‌خندد، یا ممکن است به سادگی زمانی باشد که با شما در یک اتاق است. هم‌چنین وقتی با هم در یک اتاق هستید و او در حال گفت‌وگو با فرد دیگری است، به دنبال رفتارهای پر سر و صدا و پرتکاپو از او باشید؛ این یک نشانه‌ی قطعی است که او می‌خواهد توجه‌تان را جلب کند.

مطلب مرتبط: زبان بدن: زبان چشم ها چه می گوید

مطلب مرتبط: ۷ راز قدرتمند زبان بدن برای رسیدن به موفقیت

۴. به ژست‌های “دلفریب” دقت کنید.untitle984d

برای اینکه زبان بدن دلبری زنان (یا زبان عشوه گری خانم ها) را بخوانیم باید بدانیم که چند ژست وجود دارد که زنان با استفاده از آنها شما را ترغیب می‌کنند در آغوش‌شان بگیرید. مهم‌ترین این ژست‌ها شانه بالا انداختن است. کف دست‌های رو به بالا و باز هم یک نشانه‌ی مهم دیگر است که او به شما علاقه دارد.

  • اگر روی صندلی کمی به سوی متمایل شود، دارد حالت بدن‌اش را به شما نشان می‌دهد و می‌خواهد او را ببینید.
  • اگر دستش را از بالا تا پایین کمرتان بلغزاند و کمی بالاتر از باسن‌تان متوقف می‌شود، خیلی به شما علاقه دارد.

مطلب مرتبط: ۵ ترفند زبان بدن که اعتماد به نفس را فورا بالا می‌برد

مطلب مرتبط: زبان بدن دیگران : از دست تا صورت

۵. ضربان قلب‌اش را کنترل کنید.untit5641564led

اگر برای در آغوش گرفتن به اندازه‌ی کافی با هم راحت هستید، سرتان را روی قفسه‌ی سینه‌اش بگذارید. اگر قلبش تند می‌زند، واقعا به شما علاقه دارد. اگر آن‌قدر با هم راحت نیستید که به قلبش نزدیک شوید، نبض مچ دستش را کنترل کنید. با ملایمت دستش را در دست بگیرید و یک انگشت را روی مچش قرار دهید.

مهارت پیدا کردن در این کار دشوار است اما اگر بتوانید نبض او را پیدا کنید، نشانه‌ی خیلی خوبی دست می‌یابید که او به شما خیلی علاقه دارد.

  • هم‌چنین می‌توانید با زیر نظر گرفتن الگوهای تنفس‌اش، ضربان قلب او را بسنجید. این نیز به اندازه‌ی گرفتن نبض دشوار است، البته اگر دشوارتر نباشد. اما مستلزم لمس طولانی نیست. وقتی هنگام تماشای یک فیلم کنار هم نشسته‌اید، با ملایمت به او نزدیک شوید. اگر خیلی سریع نفس می‌کشد، این احتمال وجود دارد که به شما علاقه دارد. اگر نفسش را حبس می‌کند، شاید سعی دارد این واقعیت را پنهان کند که به سختی نفس می‌کشد.

مطلب مرتبط: زبان بدن :۵۰ اصل زبان بدن که حتما باید بدانید

۶. ببنید آیا حرکات‌تان را تقلید می‌کند یا نه.unti564654tled

برای اینکه زبان بدن دلبری زنان (یا زبان عشوه گری خانم ها) را بخوانیم باید بدانیم که اغلب اوقات خانمی که به شما علاقه دارد به‌طور نیمه‌آگاهانه حرکات‌تان را تقلید می‌کند. این نشان می‌دهد شما دو نفر با هم تفاهم دارید و می‌توانید صمیمیت و نزدیکی را در رابطه‌تان افزایش دهید. برای همین است که رقص فعالیتی صمیمانه و از نظر جنسی جذاب محسوب می‌شود – رقص شما را وادار می‌کند حرکات یک‌دیگر را تقلید کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ مینا بنادکوکی

منبع: wikihow

چطور زبان بدن دلبری زنان را بخوانیم

زبان بدن


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی