کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

چرا رنگ پوست دونالد ترامپ نارنجی است

چرا رنگ پوست دونالد ترامپ نارنجی استحتما بسیاری از مردم دنیا پس از دیدن تصویر ترامپ در تلویزیون یا سایتها و فضای مجازی از خودشان پرسیده اند: چرا رنگ پوست دونالد ترامپ نارنجی است ؟ ما در این نوشتار که به قلم دنیس گرین و از سایت بیزینس اینسایدر است به این سوال جالب پاسخ می دهیم. با بازده همراه باشید.

دونالد ترامپ مدت‌ها است همیشه خودش را در رسانه‌ها جا داده و همواره در آن حضور داشته است و این روزها نیز به جهت حضور در مبارزات انتخاباتی بیش از پیش دیده می‌شود؛ ولی نکته‌ای ظریف که بیش‌تر آمریکایی‌ها از آن در حیرت هستند این است که دقیقا چرا به نظر می‌رسد این نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری در طول زندگی‌اش بیش از اندازه هویج خورده است و چرا رنگ پوست دونالد ترامپ نارنجی است ؟

در حقیقت، ظاهر نارنجی رنگ ترامپ همیشه به چشم می‌آمد، ولی این روزها که هر جا می‌رویم عکس و تصویر وی جلوی چشمان‌مان است، چهره‌ی نارنجی رنگ‌اش بیش از پیش نمایان می‌شود.

مطلب مرتبط: ۲۵ عدد که دونالد ترامپ را تعریف می کند

با این‌که کسی دقیقا دلیل اصلی این مسئله را نمی‌داند، بسیاری از هنرمندان و آرایشگران، و متخصصان برنزه کردن پوست حدس خوبی در این مورد زده‌اند: استفاده‌ی نادرست از برنزه ‌کننده‌های مصنوعی.

جیسون کِلی، آرایشگر مقیم کلیولند که در ۲۰۱۶ به استخدام مجمع ملی جمهوری‌ خواهان درآمده است، در ماه جولای به مجله‌ی هارپر بازار گفت: “‌دقیقا می‌دانم با خودش چه کار می‌کند – از تخت‌ّهای برنزه کننده، و اسپری‌های مخصوص این کار استفاده می‌کند؛ کاملا مشخص است حتی برای این کار عینک ایمنی هم می‌زند، و می‌توانید اختلاف رنگ را در اطراف چشم‌های‌اش ببینید.‌”

به هر حال، فرقی نمی‌کند از تخت‌های برنزه کننده استفاده کرده است یا اسپری، زیرا در هر دو روش باید از عینک محافظ استفاده شود و ردپای‌اش را می‌توان دقیقا در همین خطوطی یافت که اطراف چشم‌های‌اش قابل مشاهده هستند. با این حال، بیش‌تر متخصصان به اتفاق معتقدند استفاده‌ی نادرست از این روش‌ها باعث شده است رنگ صورت‌اش به این حال و روز در بیاید.

دانته فیتزپاتریک، متخصص استفاده از قلم‌های بادی برای برنزه کردن پوست در موسسه‌ی بیچ بام، در ماه مارس به نیویورک دیلی نیوز گفت: “‌برای استفاده از مواد گریم و آرایشی روی پوستی که به شکل مصنوعی برنزه شده است، باید بسیار ماهر و متخصص باشید. و اگر این کار را نادرست و ناشیانه انجام دهید، واقعا افتضاح می‌شود – به ویژه آن‌که با دوربین‌های با کیفیت از صورت فرد تصویربرداری شود.‌”

مطلب مرتبط: آشنایی با خانواده قدرتمند و بزرگ ترامپ و ۳ همسرش

به گفته‌ی فیتزپاتریک، ترامپ احتمالا برای پوست‌اش از سایه‌های درست استفاده نمی‌کند، و روی آن را نیز به درستی گریم و آرایش نمی‌کند. کیمبرلی کینچ، متخصص گریم در سالن رژ نیویورک، به دیلی نیوز گفت، نورهای دوربین‌های تلویزیونی رنگ طبیعی پوست را تغییر می‌دهند، و مشکل صورت ترامپ را چند برابر می‌کنند.

به هر صورت، اگر از برنزه‌ کننده‌های مصنوعی استفاده می‌کنید، برای جلوگیری از نارنجی شدن پوست صورت‌ روش‌هایی آسان پیش پای‌تان قرار دارند. از رنگی استفاده کنید که با رنگ طبیعی صورت‌تان هماهنگ باشد، و به یاد داشته باشید برای کم کردن رنگ نارنجی، پوست‌تان را لایه‌برداری کنید؛ و از همه مهم‌تر این‌که همه‌ی این‌ کارها را نزد یک متخصص انجام دهید!

یا این‌که از این کار دست بردارید و چهره‌ی واقعی‌تان را به مردم نشان دهید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ امیررضا مصطفایی

منبع: بیزینس اینسایدر

نویسنده: دنیس گرین

چرا رنگ پوست دونالد ترامپ نارنجی است


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی