کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پسر ترامپ برای ادای شهادت به کنگره آمریکا احضار شد

پسر ترامپ برای ادای شهادت به کنگره آمریکا احضار شد . قانونگذاران مجلس نمایندگان امریکا که در حال تحقیقات درباره دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریکا هستند، پنجشنبه ۲۲ تیر از پسر بزرگ ترامپ خواستند تا به عنوان بخشی از این تحقیقات به کنگره رفته و درباره ملاقاتش با وکیل روسی شهادت دهد.

پسر ترامپ برای ادای شهادت به کنگره آمریکا احضار شد

این درحالی است که ترامپ روز پنجشنبه در کنفرانس خبری با رئیس جمهوری فرانسه از اقدام پسر خود دفاع کرد. آقای ترامپ گفت پسر او کار اشتباهی نکرده و اگر کس دیگری بود، همین کار را در زمان کارزار انتخاباتی انجام می داد.

روز چهارشنبه، ترامپ با دفاع از اقدام فرزندش در علنی کردن ایمیل هایش درباره این ملاقات با وکیل روس، از اقدام او دفاع کرد و آن را شفاف و معصومانه توصیف کرد.

 ترامپ در توئیتر خود نوشت، پسرم دونالد کار خوبی دیشب انجام داد. او باز، شفاف و معصومانه اقدام کرد. این بزرگترین تلاش برای یک پاپوش سیاسی است. غم انگیز!

رییس‌جمهوری آمریکا بار دیگر از اقدامات پسرش درباره موضوع ای‌میل‌های منتشر شده او و دیدارش با یک وکیل روس دفاع کرد و گفت اکثر افراد هم در موقعیت مشابه در زمان انتخابات همین کار را انجام می‌دادند.

در همین حال، نانسی پلوسی، رهبر اقليت دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا، روز پنجشنبه در پیامی توئیتری نسبت به تمایل کارزار انتخاباتی ترامپ به ایجاد رابطه با روسیه ابراز انزجار کرد و گفت «به نظر می رسد در کاخ سفید استاندارد اخلاقی وجود ندارد؛ مجوز امنیتی جرد کوشنر باید فورا از او سلب شود.»

  جرد کوشنر، همسر ایوانکا ترامپ دختر بزرگ ترامپ، نیز قرار است در یک جلسه غیر علنی کنگره شهادت دهد.

تعدادی از قانونگذاران دموکرات خواستار این شده اند که مجوز امنیتی کوشنر که از مشاوران ارشد ترامپ محسوب می شود از او سلب شود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

پسر ترامپ برای ادای شهادت به کنگره آمریکا احضار شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی