کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وکیل ترامپ به هنرپیشه فیلم های مستهجن حق‌السکوت داده است

روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ژورنال به نقل از منابعی که نمی خواهند نامشان فاش شود، اعلام کرد وکیل ترامپ به هنرپیشه فیلم های مستهجن خانم استفانی کلیفورد، پیش از مبارزات انتخاباتی آمریکا در سال ۲۰۱۶ میلادی برای تعیین ریاست جمهوری این کشور، حق‌السکوت داده است تا وی رابطه جنسی با ترامپ را علنی نکند.

وکیل ترامپ به هنرپیشه فیلم های مستهجن حق‌السکوت داده است

گفته می‌شود ترامپ یک سال پس از ازدواج با ملانیا ترامپ، همسر کنونی‌اش، با استفانی کلیفورد که مشهور به “استورمی دانیلز” است، در یک مسابقه گلف دیدار و پس از آن روابط مخفی خود را با او آغاز کرده است.

در گزارش روزنامه وال‌استریت‌ژورنال همچنین آمده است که مایکل کوهن، وکیل ترامپ، یک ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از مذاکره و تفاهم با وکیل کلیفورد حق‌السکوت ۱۳۰ هزار دلاری مورد نظر را پرداخت کرده است.

گفته می‌شود که آن زمان استفانی کلیفورد در نظر داشت در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی “ای‌بی‌سی” آمریکا به شرح رابطه‌اش با ترامپ بپردازد. او اما بعدها اعلام کرد که رابطه‌ای با ترامپ نداشته است.

وال‌استریت‌ژورنال همچنین عکسی نیز از این دو منتشر کرده که متعلق به سال ۲۰۰۶ است که کلیفورد در شبکه اجتماعی “Myspace” قرار داده بود. در گزارش وال‌استریت‌ژورنال آمده است که مشخص نیست آیا دونالد ترامپ از پرداخت چنین مبلغی مطلع بوده است یا نه.

کاخ سفید آمریکا با تکذیب این خبر اعلام کرده است که این گزارش ” کهنه و بازیافتی” است و پیش از انتخابات ریاست جمهوری نیز تکذیب شده است.

مایکل کوهن، وکیل ترامپ نیز گرچه در ارتباط با نقش خود در این گزارش سخنی نگفته، اما اعلام کرده که روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ژورنال بیش از یک سال است داستانی دروغین را همچنان ادامه می‌دهد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

وکیل ترامپ به هنرپیشه فیلم های مستهجن حق‌السکوت داده است


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی