کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزیر نفت هم میزان حقوقش را اعلام کرد

وزیر نفت عنوان کرد: شمار افرادی که حقوق آنان در نفت محدود شده است به زحمت به ١٢٠ نفر می‌رسد و نمی‌دانم حقوق‌های بالا که بعضی ادعا می‌کنند در نفت پرداخت می‌شود، از کجا می‌آید.

وزیر نفت

به گزارش اقتصادنیوز، وزیر نفت اعلام کرد ماهانه نزدیک ۱۰میلیون تومان حقوق می‌گیرد که این میزان نیز بر اساس مصوبه دولت قرار است کاهش یابد.

محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت نیز امروز گفته بود: تراز دریافت‌های مقامات سیاسی یعنی روسای سه قوه، معاون اول رییس جمهور، اعضای شورای نگهبان، وزرا، نواب رییس مجلس، نمایندگان مجلس، معاونان رییس‌جمهوری و مقامات باید زیر ۱۰ میلیون تومان باشد.

در همین حال وزیر نفت درباره فیش‌های حقوقی کارکنان صنعت نفت و کاهش سطح حقوق‌ها افزود: ما نمی‌خواهیم سطح حقوق کسی را پایین بیاوریم اما یک سقف از سوی دولت برای حقوق‌هایی ابلاغ شد که فکر می‌کردند زیاد است.

آن طور که ایرنا گزارش داده، بیژن زنگنه اضافه کرد: سقف خالص دریافتی تصویب شده برای تهران ۱۹۰ میلیون ریال و برای مناطق نفتخیز جنوب ۲۴۷ میلیون ریال؛ یعنی ٣٠ درصد بیشتر است.

به گفته وی، بخشنامه‌ای بر اساس این مصوبه به مدیران چهار شرکت اصلی تابع وزارت نفت ابلاغ شد تا حقوق‌های تیرماه به طور موقت براساس این مصوبه پرداخت شود.

زنگنه تصریح کرد: البته باید اعلام کنم شمار افرادی که حقوق آنان در نفت محدود شده است به زحمت به ١٢٠ نفر می‌رسد و نمی‌دانم حقوق‌های بالا که بعضی ادعا می‌کنند در نفت پرداخت می‌شود، از کجا می‌آید.

وزیر نفت یادآور شد: نزدیک ٧٠ درصد از ١٢٠ نفری که حقوق آنها محدود شده همکارانی هستند که شرایط ویژه مانند جانبازی دارند.

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری

حقوق وزیر نفت

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی