والت دیزنی فیلم پینوکیو را می‌سازد - مجله کسب و کار بازده

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

والت دیزنی فیلم پینوکیو را می‌سازد

شرکت والت دیزنی که چندی پیش اعلام کرده بود نسخه جدیدی از انیمیشن پینوکیو را خواهد ساخت، کارگردان فیلم پینوکیو را انتخاب کرد. قرار است «پال کینگ» که انیمیشن «پدینگتون» را ساخته، فیلم جدید پینوکیو را کارگردانی کند. انتظار می رود فیلمبرداری پاییز آینده آغاز شود.

والت دیزنی فیلم پینوکیو را می‌سازد

انیمیشن پینوکیو که یک فیلم بسیار نوستالژی برای تمام گروه های سنی است در سال ۱۹۴۰ به سینماها رفت. بعد از «سفید برفی و هفت کوتوله» دومین فیلم انیمیشن شرکت والت دیزنی است که بر اساس داستان کودکان نوشته «کارلو کولودی» نویسنده ایتالیایی ساخته شده است.

بعد از آن چندین فیلم دیگر از این داستان محبوب کودکان ساخته شده است. از جمله در سال ۱۹۹۶، اما هیچ کدام ساخت شرکت دیزنی نبودند.

پال کینگ که برای کارگردانی فیلمهای پدینگتون مورد تحسین بسیاری قرار گرفته است، همچنین با شرکت «وارنر برادرز» قرار دادی برای ساختن فیلم «ویلی وانکا» را امضا کرده است.

این فیلم بر اساس کتاب معروف کودکان، «چارلی و کارخانه شکلات سازی» ساخته می شود و به این ترتیب «کینگ» در بین فیلمسازان فیلمهای انیمیشن کودکان جای پای خود را به عنوان یک فیلمساز داغ در بازار سینما ثبت می کند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

والت دیزنی فیلم پینوکیو را می‌سازد


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

متاسفیم. نظرات بسته است.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی