کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

هواپیمایی آسمان در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار گرفت

در بیانیه روز پنجشنبه کمیسیون اروپایی هواپیمایی آسمان در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار گرفت و بدین ترتیب اتحادیه اروپا، پرواز شرکت هواپیمایی آسمان را به دلیل رعایت استانداردهای ایمنی بر فراز آسمان کشورهای عضو این اتحادیه ممنوع کرد.

هواپیمایی آسمان در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار گرفت

به نقل از پایگاه خبری آسوشیتدپرس و رویترز، اتحادیه اروپا، شرکت هواپیمایی «آسمان» ایران را که یک شرکت خصوصی است و سومین خطوط هوایی بزرگ ایران است و اخیرا اقدام به خرید ۲۰ هواپیمای مسافربری از صنایع سنگین میتسوبیشی در ژاپن کرده است به دلیل مشکلات ایمنی وارد لیست سیاه شرکت هایی کرد که پرواز آنها بر فراز آسمان اروپا ممنوع است.

بر این اساس، از این پس پرواز مستقیم شرکت هواپیمایی «آسمان» به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ممنوع است. به گفته کارشناسان مسائل بین الملل، این اقدام اتحادیه اروپا به دنبال جلوگیری از تقویت قوای صنعت هواپیمایی ایران با برداشته شدن بخشی از تحریم ها انجام گرفته است.

این در حالی است که کمیسیون اجرایی اتحادیه اروپا چندی پیش، نام تمام شرکت های هواپیمایی قزاقستان را از فهرست سیاه خود به دلیل ارتقاء سطح امنیت پرواز این کشور برداشته است. در عین حال نام ۱۹۳ شرکت هواپیمایی همچنان در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار دارد که به دلیل عدم رعایت استانداردهای ایمنی، مجاز به پرواز در آسمان اتحادیه اروپا نیستند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

مهر

هواپیمایی آسمان در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار گرفت


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی