کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ نشانه که انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار می ­کند

قانون جذب اساسا بیان می‌کند شما انرژی را جذب می‌کنید که به جهان می‌فرستید. هر فکری که دائم انرژی‌تان را صرفش می‌کنید، تجارب آن ماهیت، در زندگی‌تان ظاهر خواهد شد، تنها به این خاطر که آن‌ها را به‌صورت ناخودآگاه خلق کرده‌اید. در این نوشتار ما به شما ۷ نشانه را معرفی میکنیم که نشان می دهد انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار می ­کند.

انرژی مثبت قانون جذب

این سخن که: “به هرچه فکر کنی بر سرت می‌آید” قانون جذب را به نحو احسن خلاصه می‌کند. برای آن‌که چیزی در زندگی‌تان ظاهر شود، ابتدا باید آن را با افکارتان به حوزه‌ی ضمیر خودآگاه‌تان بیاورید که به الهام و سپس عمل مبدل می‌شوند.

بنابراین اگر بر افکار یا آدم‌های منفی تمرکز کنید، تجربه‌های منفی بیشتری خواهید داشت. بالعکس، اگر توجه خود را به جنبه‌های مثبت زندگی و چیزهایی که باعث خوشحالی هستند معطوف کنید. میزان بیشتری از آن‌ها را در آینده خواهید دید. مفهوم قانون جذب در سال‌های اخیر به‌خاطر کتاب و فیلم “راز” به محبوبیت رسیده‌است و اگرچه پرده از راز یکی از پنهان‌ترین حقایق جهانی برداشت، ولی سوالات بسیاری را نیز در این باره مطرح کرد که واقعا آدم‌ها چگونه می‌توانند آن را به کار کردن برای خود وادارند.

بیشتر آدم‌ها در مورد این مفهوم احساس سردرگمی می‌کنند، اما این‌ها نشانه‌هایی هستند که نشان می‌دهند در مسیر درست ظهور واقعیتی هستید که می‌خواهید و انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار میکند.

در اینجا ۷ نشانه را مطرح می‌کنیم که انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار می‌کند

۱. با سرعت بیشتری شروع به ظهور چیزها می‌کنید.

وقتی توجه‌تان را به چیزهایی معطوف می‌کنید که در زندگی می‌خواهید، تعداد بیشتری از آن‌ها در مقابل شما ظاهر می‌شوند. اگر یاد گرفته‌اید صداهای منفی درون سرتان را که می‌گویند هیچ چیز به درستی پیش نخواهد رفت، خفته کنید و تمرکزتان را به این سو معطوف کرده‌اید که همه چیز روبه‌راه خواهد شد، از قبل بر یکی از مؤلفه‌های کلیدی قانون جذب تسلط یافته‌اید. همانطور که به تمرکز ذهن‌تان روی چیزهایی ادامه می‌دهید که در زندگی‌تان بیشتر می‌خواهید،‌احتمالا متوجه خواهید شد که این چیزها سریع‌تر ظاهر می‌شوند. همه چیز طبق میل شما اتفاق می‌افتد،‌و احساسی بهتر از آن نیست. شما یاد گرفته‌اید برای چیزهایی که دارید سپاسگزار باشید،‌و عالم هستی مقدار بیشتری از آن‌ها را برای شما فرستاده است تا سپاسگزارش باشید.

مطلب مرتبط: ناگفته های قانون جذب که کسی به شما نمی گوید

۲. آمادگی برای تغییر را کاملا احساس می‌کنید.

“نسبت به هر چیزی مقاومت کنید، ادامه می‌یابد.” هر زمانی که شما دیواری میان خود و یک تجربه یا شخص می‌سازید، فقط بیشتر با آن مواجه خواهید شد مگر آن‌که با ترس‌های‌تان روبه‌رو شده و با هر چالشی در پیش رو مقابله کنید. همه ما به زمین آمده‌ایم تا با برترین ضمیرمان ارتباط برقرار کنیم و این شامل شکستن کالبد و رها کردن طرز فکرها و عادات قدیمی برای رسیدن به بالاترین ظرفیت‌مان است. شما آموخته‌اید که فقط با جریان پیش بروید، و هر چه را ممکن است اتفاق بیفتد بپذیرید. شما هر جنبه‌ی تغییر را در آغوش می‌گیرید؛ آسیب‌پذیری، ترس،‌عدم اطمینان. به همین خاطر عالم هستی به راحتی می‌تواند آن‌چه را که در مسیر رشد و تعلیم‌تان نیاز دارید، بفرستد.

هنگام نیاز به کمک این سخن را به یاد داشته باشید: “فقط کسانی که خطر می‌کنند که بیش از حد دور شوند، ممکن است بتوانند بفهمند یک نفر تا کجا می‌تواند پیش رود” – تی. اس. الیوت

۳. توجه‌تان را بر لحظه‌ی کنونی حفظ می‌کنید.

بیشتر عمرمان،‌فریب خورده‌ایم که فکر کنیم فقط آینده اهمیت دارد و لحظه‌ی کنونی هیچ ارزشی ندارد. اگر به زندگی‌تان توجه کرده باشید که در مسیر درست پیش می‌رود،‌احتمالا آموخته‌اید به جای تمرکز بسیار روی آینده چگونه توجه‌تان را به زمان حال معطوف کنید. در هر لحظه‌ای که در اختیار دارید، روی چیزهایی که یاد گرفته‌اید تمرکز کرده و آن درس‌ها را در ادامه راه همراه خود حفظ می‌کنید.

شما یاد گرفته‌اید هر زمان که خودتان را بیش از حد نگران یا غرق اندیشیدن به آینده یافتید،‌ توجه‌تان را بار دیگر به اکنون هدایت کنید.

مطلب مرتبط: ۷ گام ساده برای تسلط بر قانون جذب

۴. هیچ هراسی ندارید به عالم هستی بگویید چه می­‌خواهید.

چه به فرشتگان،‌راهنمایان معنوی، و یا ضمیر برترتان باور داشته‌باشید و چه نداشته‌باشید، با این ایده که به جهان بگویید چه می‌خواهید و در خدمت آن باشید، احساس راحتی می‌کنید.اگر احساس می‌کنید چیزی در زندگی‌تان درست به نظر نمی‌رسد. در طول راه راهنمایی می‌جویید. همچنان‌که عمیق‌تر در معنویت خود کندوکاو می‌کنید یا تنها با خود یا فرشته‌های‌تان سخن می‌گویید، مسیر منحصر به فردتان برای‌تان روشن‌تر هم خواهد شد.

۵. انرژی مثبت بیش­تری را در زندگی­‌تان احساس می­‌کنید.

به‌نظر می‌رسد تمام منفی بودن و سنگینی که زمانی در قلب خود حس می‌کرده‌اید از میان رفته است. چیزهایی که زمانی باعث دلخوری شما می‌شدند دیگر آن‌گونه به نظر نمی‌رسند. زمانی‌که از خواب برمی‌خیزید احساس شادی و هیجان می‌کنید، و برای آن چه روز برای‌تان به ارمغان خواهد آورد آماده هستید. می‌دانید که کائنات همیشه حامی‌تان است، بنابراین،‌نیازی نیست در مورد آینده نگران باشید یا اجازه دهید که منفیت (منفی‌گرایی) در زندگی‌تان حکم‌فرما باشد.

۶. انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار میکند چون احساس آرامش می­‌کنید.

صرف‌نظر از ةن‌چه ممکن است در اطراف‌تان رخ دهد،‌از جایگاهی که در زندگی دارید احساس آرامش و خرسندی می‌کنید. دیگر اجازه نمی‌دهید چیزهایی خارج از ضمیرتان باعث ناراحتی‌تان شود، زیرا در درون احساس آسودگی می‌کنید،‌سرانجام در زندگی تعادل پیدا کرده‌اید، و همه چیز همان‌گونه که هست درست به نظر می‌رسد. احساس نمی‌کنید چیزی از دست می‌دهید، و رابطه‌ی نیرومندی با خود و جهان هستی دارید که به تمام آن خوبی‌ها در زندگی‌تان منجر می‌شود.

سرانجام به این سخن مشهور می‌رسید که: “زندگی خوب است”.

مطلب مرتبط: ۸ قانون کارما که زندگی‌تان را کاملا تغییر می‌دهد

۷. مدام اتفاقات خوب برای‌تان اتفاق می‌افتد

مسلما وقتی از ضمیر برتر خود نهایت استفاده را می‌کنید و پی می‌برید برای دستیابی به چه چیزی این‌جا آمده‌اید،‌ زندگی راحت‌تر به‌نظر می‌رسد. آدم‌های درست را دقیقا در زمان درست ملاقات می‌کنید،به مکان‌هایی می‌روید که رشد معنوی‌تان را بهبود می‌بخشند و به شما اجازه‌ی پیشرفت می‌دهند، سالم‌تر می‌شوید، از نظر مالی به وفور می‌رسید و … هنگامی‌که مسیر درست کاملا از موانع خالی نشده‌است، متوجه می‌شوید که در پایان این خوبی است که بر بدی غلبه می‌کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ اسما حسنی

منبع: پاور آو پازیتیویتی

۷ نشانه که انرژی مثبت قانون جذب برای شما کار می ­کند

انرژی مثبت قانون جذب


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی