کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ نشانه بیماری یا عارضه قلبی که بسیار عجیب اند

اگر از نشانه های عارضه ی قلبی آگاه نیستید این مقاله می تواند کمک بزرگی به سلامت شما کند، با ما همراه باشید تا ۵ نشانه بیماری یا عارضه قلبی را بشناسید که بسیار عجیب و غریب هستند..

1upset_stomachs.jpg

۱.ناراحتی شکم

فشار شکمی که می‌تواند به چیزی مربوط باشد که تازه خوردید ممکن است به حمله‌ی قلبی بینجامد- به ویژه اگر احساس خستگی یا تنگی نفس را تجربه می‌کنید. هر قدر زودتر درمان شوید، پیش‌گیری بهتری است، پس اگر دل درد شدیدی دارید که توام با درد و تهوع است همین حالا به ارژانس بروید.

2sowllen legs.jpg

تورم پاها

۲.تورم پاها

تورم یا درد پاها- به ویژه اگر نفس نفس می‌زنید یا درد قفسه‌ی سینه دارید- می‌تواند نشانه‌ای از ترومبوز(لختگی) وریدی عمیق باشد. این وضعیت می‌تواند با انسداد شریان‌هایتان زندگی‌تان را تهدید کند، پس هر چه زودتر به دکتر خود تلفن کنید و مشکل را بگویید.

3discolored eyelids.jpg

تغییر رنگ پلک ها

۳.تغییر رنگ پلک‌ها

اگر پلک‌های‌تان زرد شود یا نقاط زرد رنگ داشته باشد، شاید کلسترول شما بالا باشد که می‌تواند شما را در معرض ریسک عارضه‌ی قلبی قرار دهد. سطوح کلسترولتان را آزمایش کنید، و اگر بالا هستند با پزشکتان درباره‌ی گام‌هایی که می‌توانید بردارید تا آنها را پایین آورید صحبت کنید، چه با دارو، چه تغییر رژیم غذایی چه با فعالیت ورزشی یا فیزیکی.

4red sore.jpg

لثه ی قرمز

۴.لثه ی قرمز

عارضه‌ی قلبی و عروقی می‌تواند در صورتی ایجاد شوند که باکتری‌ها به جریان خون وارد شوند و در دریچه‌های قلب تجمع کنند. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که ویزیت دندان پزشکتان به طور مرتب برای درمان التهاب یا ورم لثه از طریق درمان پریو‌دانتال(پاکسازی اساسی) ممکن است ریسک عارضه‌ی قلبی را کاهش دهد.

5blue finger.jpg

انگشتان آبی

۵.انگشتان آبی

اگر متوجه رنگ مایل به آبی در انگشتان دست یا پا((چه در نوک انگشتان یا در کل انگشتان)، دستان، نرمه‌ی گوش، لبان یا سینه‌های‌تان شدید به دکترتان مراجعه کنید. شاید به این دلیل باشد که اکسیژن کافی در بافت‌های‌تان نیست، و این می‌تواند نشانه‌ای از ضعف و عارضه‌ی قلبی باشد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: ام اس ان

۵ نشانه بیماری یا عارضه قلبی که بسیار عجیب اند


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی