کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پلیس اسرائیل دوباره از نتانیاهو به اتهام فساد مالی بازجویی کرد

پلیس اسرائیل در ارتباط با پرونده تخلف شرکت مخابرات بزرگ این کشور، از نتانیاهو و همسر او بازجویی کرده است. این هشتمین بار است که نتانیاهو به اتهام فساد مالی مورد بازجویی قرار می‌گیرد. نتانیاهو این اتهامات را بی‌اساس دانسته و رد کرده است.

نتانیاهو به اتهام فساد مالی

خبرگزاری فرانسه روز جمعه ۲ مارس (۱۱ اسفند) گزارشی از بازجویی مجدد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و همسر او سارا از سوی پلیس این کشور منتشر کرده است.

براساس این گزارش، دو خودروی پلیس روز جمعه وارد محل زندگی نتانیاهو در اورشلیم شده و از او در ارتباط با اتهامات مربوط به فساد مالی بازجویی کرده‌اند.

افزون بر آن گفته می‌شود که سارا نتانیاهو، همسر نخست وزیر اسرائیل نیز در یک مرکز پلیس در تل‌آویو مورد بازجویی قرار گرفته است.

اتهامات مربوط به فساد مالی

این هشتمین بار است که نخست وزیر اسرائیل درباره پرونده فساد مالی مورد بازجویی قرار می‌گیرد. یکی از موارد اتهامات مطرح شده به شرکت مخابراتی بازک مربوط می‌شود.

گفته می‌شود که نتانیاهو برای این شرکت مزایای حقوقی و اقتصادی ایجاد کرده و آژانس خبری “والا” در مقابل گزارش‌ مثبتی پیرامون نتانیاهو و همسرش منتشر کرده است.

افزون بر آن موضوع دریافت هدایای گران‌بها و همچنین موضوع خرید سه زیردریایی آلمانی شرکت تایسن‌کروپ نیز از جمله اتهاماتی است که متوجه نخست وزیر اسرائیل است.

خبرگزاری آلمان در گزارش مشابهی نوشته است که شماری از نزدیکان نتانیاهو در ارتباط با پرونده سفارش و خرید این زیردریایی‌ها بازداشت شده‌اند.

در برخی از گزارش‌ها از آن سخن رفته که نتانیاهو نیز در ارتباط با پرونده خرید این زیردریایی‌ها روز جمعه ۲ مارس مورد بازجویی قرار گرفته است. با این حال خبرگزاری آلمان تاکید کرده که اطلاعات کافی برای تایید این خبر در حال حاضر در دست نیست.

دو هفته پیش نیز پلیس اسرائیل در ارتباط با فساد مالی اتهاماتی علیه نتانیاهو مطرح کرده بود. بنیامین نتانیاهو و همسر او تا کنون همه این اتهامات را رد کرد‌ه‌اند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

پلیس اسرائیل دوباره از نتانیاهو به اتهام فساد مالی بازجویی کرد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی