کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نازنین بنیادی در سریال تلویزیونی کانتر پارت می‌درخشد

بالاخره پخش سریال کانتر پارت یا همتای در شبکه تلویزیونی «استارز» آغاز شد، مجموعه علمی- تخیلی که در آن تعدادی از بازیگران نامدار بین المللی از جمله نازنین بنیادی هنرمند محبوب ایرانی حضور دارند و نازنین بنیادی در سریال تلویزیونی کانتر پارت واقعا خوش درخشیده است.

نازنین بنیادی در سریال تلویزیونی کانتر پارت

این مجموعه را «جاستین مارکس» از چهره های مشهور تلویزیونی خلق کرده و در شهرهای لس آنجلس و برلین فیلمبرداری می شود.

شبکه استارز با امضای قرارداد هنگفتی با تهیه کنندگان، کانترپارت را برای دو فصل پخش می کند، قراردادی که در صورت موفقیت این مجموعه و جلب رضایت بینندگان امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

کانترپارت ماجرای «هوارد سیلک» کارمند مأیوس و خلوت گزین یکی از اداره های سازمان ملل متحد است که در پیچ و خم بوروکراسی اداری گرفتار شده و احساس می کند عمر خود را به بطالت گذرانده است.

هوارد سیلک بصورت غیرمنتظره ای راز پنهانی را در اداره کشف می کند و درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می شود، او موفق به گذر از زمان و ارتباط با همتای خود در بعدی موازی می شود.

محور اصلی این سریال هویت، کمال گرایی، شک و تردید و عشق از دست رفته است.

«جی کی سیمونز» هنرمند مشهور آمریکایی این نقش را بازی می کند، از چهره های دیگر این سریال می توان به «اولیویا ویلیلامز»، «هری لوید» و «اولریخ تامسن» اشاره کرد.

اما نازنین بنیادی در کانترپارت نقش دختر جوان و کنجکاوی به نام «کلر» را بازی می کند.

او حضور کم رنگی در قسمت های نخستین دارد ولی به تدریج به یکی از کاراکترهای اصلی سریال تبدیل شده و نقش مهمی در چهارچوب داستان دارد.

این مهمترین نقش نازنین بنیادی پس از سریال «هوملند» در تلویزیون است و از نظر حرفه ای دستاورد قابل توجهی محسوب می شود.

او در مراسم فرش قرمز و رونمایی از سریال در لس آنجلس نیز حضور داشت و همراه با سایر بازیگران و عوامل تولید به پرسشهای مختلف خبرنگاران پاسخ داد.

نازنین بنیادی از هنرمندان فعال ایرانی در هالیوود است و در سال های اخیر در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی مختلفی بازی کرده است.

او سال گذشته در نسخه جدید فیلم «بن هور» حضور داشت و در این اثر پرخرج و حادثه های نقش «استر» دختری یهودی و معشوقه بن هور را بازی کرد.

کانتر پارت یکشنبه شبها در شبکه کابلی استارز پخش می شود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

نازنین بنیادی در سریال تلویزیونی کانتر پارت می‌درخشد


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی