کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مک‌دانلد و ادعای «سوسک‌برگر» در نیوزیلند

بازده: مک دانلد با ادعای «سوسک‌برگر» در نیوزیلند مواجه است!

به گزارش بازده، غول بزرگ فست‌فود، مک دانلد، پس از این‌که یک فصل فروش و درآمد ضعیف دیگر را گذراند، سرانجام رییس و مدیر اجرایی‌اش دانلد تامپسون را برکنار کرد.

غول بزرگ فست‌فود، مک‌دانلد، اعلام کرد از اتهام یک زن نیوزیلندی درباره‌ی پیدا کردن سوسکی نیم‌خورده در همبرگر خریداری شده از یکی از رستوران‌هایش در سات آیلند نیوزیلند مطلع شده‌ است.

McDonalds-1.jpg

آنا سوفیا استیونسون به فیرفکس، خبرگزاری نیوزیلندی، گفت که یک بیگ مک (برگر بزرگ مک‌دانلد) خرید و زمانی که به خانه رسید سوسکی را در برگر خود پیدا کرد و این‌ در حالی بود که نیمی از راه را مشغول خوردن برگرش بود.

این آرایشگر ۲۶ ساله گفت: “دل و روده‌ی سوسک آویزان شده‌ بود و حفره‌ی بزرگی در وسط آن بود. من با اشتیاق دندان‌هایم را رویش فشار داده بودم و لحظاتی آن را جویده بودم.”

استیونسون از رستوران مک دانلد شکایت نکرد، ولی در عوض عکس‌های سوسک برگر را در فیسبوکش گذاشت و گفت احساس می‌کند “آزرده‌خاطر، بیمار، دچار آسیب‌های روحی و نیز منزجر شده است.”

نماینده‌ی مک‌دانلد در شهر بلنهیم، به محض آگاهی از اتهامات منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی با استیونسون تماس گرفت. مک دانلد گفت نماینده‌اش “آن برگر و جسم خارجی” را گرفت تا برای آزمایشی مستقل بفرستد.

هرچند، سخنگوی مک‌دانلد گفت استیونسون در همان روز درخواست کرد که برگر برگردانده شود که “به شدت توانایی ما را برای بررسی‌های بیشتر این موضوع محدود می‌کند.”

وی هم‌چنین گفت بازرسان شورای‌عالی بهداشت، همان روز از رستوران بازدید کردند و هیچ آثاری از آفات و حشرات نیافتند.

مک‌دانلد در بیانیه‌ای گفت: “مهم این است که توجه‌کنیم غذاهای تحویلی سواره (نوعی خدمات تحویل غذا که در آن نیازی به ترک کردن ماشین برای خرید و تحویل غذا نیست، و با یک توقف کوتاه کنار یکی از ایستگاه‌ها می‌توان غذا را گرفت، و استیونسون نیز به همین روش برگر خود را دریافت کرده بود)، به خودروی شخصی منتقل می‌شوند و سپس در راه یا در خانه‌ی مشتری مصرف می‌شوند.”


سایت کسب و کار بازده

مک‌دانلد و ادعای «سوسک‌برگر» در نیوزیلند


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی