کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳ نکته درباره موفقیت و تحقق آرزوها از یک کارآفرین قایقران!

بسیاری از کارآفرینان بزرگ جهان و نویسندگان و مربیان توسعه‌ی فردی عشق و علاقه به موفقیت و تحقق آرزوها را اولین و مهمترین گام در راه محقق شدن اهداف می دانند. یعنی تا زمانی که شما عاشق موفقیت نباشید، موفقیت به سراغتان نمی آید. در ادامه نکات جالبی درباره موفقیت از زبان کاتیا کاکوویچ یک علاقه‌مند به قایقرانی، که موسس و مدیر عامل شرکت Worldwide Boat نیز هست را می خوانیم.

موفقیت و تحقق آرزوها

موفقیت و تحقق آرزوها

۱. آگاهی از امکان رسیدن به موفقیت

من کسب و کار قایقرانی‌ام را به خاطر عشق و علاقه‌ام به دریا و دریانوردی آغاز کردم. در آن زمان، این کار برای من به عنوان کسب و کار جانبی بود، زیرا من به عنوان بازاریاب، یک کار تمام وقت داشتم.

حدود یک سال بعد، ناگهان دو شرکت بزرگ و هم‌چنین یک راهنما و مشاور برجسته‌ی سلبریتی‌ها با من تماس گرفتند، و همگی از من قایق تفریحی می‌خواستند. این اتفاق باعث شد متوجه شوم می‌توانم عشق و علاقه‌ام را به یک کسب و کار جدی، نه یک کار و سرگرمی جانبی، تبدیل کنم.

مطلب مرتبط: ۴ نکته درباره مسیر رسیدن به موفقیت از زبان یک کارآفرین موفق

۲. درک موفقیت

از نظر من، موفقیت یعنی به شیوه‌ای زندگی کنید که واقعا دل‌تان می‌خواهد، نه به شکلی که زندگی برای‌تان رقم می‌زند. ولی موفقیت می‌تواند از این هم فراتر برود – موفقیت یعنی این‌که بدانید قادر هستید به دیگران کمک کنید تا زندگی شادتر و بهتری داشته باشند.

مطلب مرتبط: ۵ نکته درباره رابطه موفقیت و پول از نظر دیناردی مدیر شرکت Nextiva

۳. درک و تحقق آرزوها

موفقیت در کار باعث شد بتوانم طبق آروزهای کودکی (و البته بزرگسالی‌ام) زندگی کنم.

خانواده‌ام واقعا به حیوانات علاقه‌مند بوده‌اند، و به همین خاطر، چند سال پیش، محل کوچکی را تاسیس کردیم تا در آن‌جا بتوانیم از حیواناتی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، مراقبت کنیم – این محل در حال حاضر از ۱۰ اسب، ۳ خوک، و تعداد زیادی مرغ، بوقلمون، اردک، و غیره مراقبت می‌کند.

دفتر کار من دقیقا رو به روی محل چرای اسب‌ها است، و هیچ چیز خوشحال کننده‌تر از این نیست که می‌بینم، اسب‌هایی که یک روز مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، در این‌جا به شادی و بدون نگرانی بازی می‌کنند و می‌دوند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – امیر رضا مصطفایی

منبع: lifehack

۳ نکته درباره موفقیت و تحقق آرزوها از یک کارآفرین قایقران!


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی