کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

موفقیت بیمه ای آمیخته از فناوری/ کسب و کاری نوبنیاد به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار

در حالی که اوباما بازار بیمه درمانی را دگرگون می‌کند، یک کسب و کار نوبنیاد با فروش بیمه آمیخته از فناوری به موفقیت دست می‌یابد. سرمایه‌گذاران تحت‌تأثیر قرار گرفته‌اند، هرچند بررسی‌های نظرات مشتریان، نکات جزئی‌تری را نشان می‌دهد.

قانون بیمه درمانی اقتصادی امریکا، هجوم گسترده‌ی مشتریان جدید به بازار بیمه را با دو رویکرد درپی داشته است، آن‌هایی که هیچ پوشش بیمه‌ ای از قبل ندارند، و دیگرانی که می‌خواهند طرح بیمه شان را تغییر دهند.

بیمه

اسکار، کسب و کار نوبنیاد نیویورکی، که در ۲۰۱۳ تأسیس شد، خود را به عنوان یک شرکت فناوری که موجب تغییر روش‌های سنتی می‌شود در بازار جا انداخت. او موفق به ثبت‌نام بیش از ۴۰ هزار مشتری شد، و امروز خبر از بودجه‌ی هنگفت جدید ۱۴۵ میلیون دلاری می‌دهد که ارزش شرکت را به حدود ۱.۵ میلیارد دلار می‌رساند

ماریو اسکلوسر، مدیرعامل شرکت، می‌گوید: “ما با هدف ساخت رابط کاربری بهتر و فراهم کردن امکان دسترسی بیش‌تر به جریان اطلاعات برای مردم به این‌جا رسیدیم. با دیگر شرکت‌های بیمه به سختی می‌توانید بدانید چگونه یک پزشک خوب داشته باشید یا دقیقا چه مزایایی دارید و چگونه باید آنها را به‌دست آورید.”

وب‌گاه اسکار، طراحی جذابی دارد و خدمات پیشتازی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید نشانه‌های بیماری خود را در برنامه‌ی او وارد کنید و فهرست پزشکان پیشنهادی را بگیرید، سپس با یک کلیک تله‌کنفرانس را شروع کنید. ویزیت‌های اخیر با پزشک، نسخه‌ها، و نتایج آزمایشگاه‌تان همگی در یک زمانگاه (تایم لاین) دستی موجود است. این شرکت حتی به شما یک برنامه‌ی رایگان پی‌گیر تناسب‌اندام می‌دهد که اگر تناسب‌اندام‌تان را حفظ کنید و اطلاعات آن را با اسکار به اشتراک بگذارید می‌توانید جایزه بگیرید.

مطلب مرتبط : ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد

اسکار در بررسی‌های نظرات مشتریان قطعا با ترکیبی از خوب و بد مواجه است. برخی بررسی‌های پنج ستاره، شرکت را از این جهت تحسین می‌کنند که مانند پادزهری در مقابل سردرگمی و بروکراسی است که غالبا در دیگر شرکت‌های بیمه وجود دارد. اما متوسط امتیاز شرکت سه ستاره است، و چند تا مشتری ناراضی با امتیاز یک ستاره گفته‌اند تحت‌تأثیر طراحی، کیفیت ظاهری، و بسته‌بندی آن قرار گرفتند. ولی با دریافت پوشش واقعی احساس کردند به آنها بی‌احترامی و خیانت شده است. به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین شکایت این است که تعداد بسیار محدودی پزشک در شبکه‌ی اسکار وجود دارند، هم‌چنین گزارش شده است این شرکت، شما را درباره‌ی اینکه چه زمانی تحت پوشش بیمه هستید و چه زمانی نه، با مشکل مواجه می‌کند.

درحال‌حاضر به نظر می‌رسد اسکار هنوز هم، دستِ کم بعضی اوقات، درگیر پیچیدگی‌ها و مشوق‌های ضعیفی است که بازار بیمه‌ی امریکا را چند دهه آلوده کرده‌اند. این بودجه‌ی هنگفت جدید باید در جهت پیشرفت برنامه‌ریزی شود. اسکلوسر می‌گوید: “ما فعلا در ابتدای اجرای این ایده هستیم. سیستم مراقبت بهداشت ایالات‌متحد بسیار پیچیده است، ولی ما گام‌هایی در جهت ساده‌سازی آن برداشته‌ایم.”


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: فوربس

بیمه آمیخته از فناوری


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی