کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ملانی ترامپ بدون حجاب در عربستان حاشیه ساز شد

ملانی ترامپ بدون حجاب در عربستان حاشیه ساز شد ملانی همسر رئیس جمهوری آمریکا زمانی که وارد عربستان سعودی شد، روسری به سر نداشت. او کت و شلوار مشکی پوشیده و کمربندی طلایی بسته بود. موهای بلند او اما بیرون بود و خشم خیلی‌ها را برانگیخت.این در حالی است که وقتی میشل اوباما بدون حجاب به عربستان رفت، مورد انتقاد شدید ترامپ قرار گرفت.

ملانی ترامپ بدون حجاب در عربستان

ملک سلمان، پادشاه عربستان سعودی به استقبال آن‌ها به فرودگاه رفت و به عنوان پادشاه یک کشور اسلامی محافظه‌کار با ملانی ترامپ دست داد. کاری که برای بسیاری از مسلمانان این کشور رفتاری غیر قابل قبول است.

انتقاد شدید به میشل اوباما

ولی نکته جالب ماجرا واکنش شخصیت‌های مسلمان تندرو در عربستان سعودی نیست. خود دونالد ترامپ میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا را به باد انتقاد گرفته بود که چرا بدون حجاب وارد کشوری مسلمان شده است. میشل اوباما نیز در سفر خود به عربستان سعودی در سال ۲۰۱۵ موهای خودش را با روسری نپوشانده بود.

ترامپ آن‌زمان در حساب توییتری خود نوشت: «خیلی‌ها می‌گویند این عالی بود که خانم اوباما حاضر نشد روسری سر کند. اما این کار توهین به آن‌ها بود. ما به اندازه کافی دشمن داریم.»

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نیز که اخیرا از عربستان سعودی دیدار کرده بود، از روسری استفاده نکرد. این در حالی است که زنان سیاستمدار زمانی که به ایران سفر می‌کنند، مجبور به رعایت حجاب می‌شوند. شاید این هم یکی از دلایلی باشد که رئیس دولت آلمان تا به حال علاقه‌ای به سفر به ایران از خود نشان نداده است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

ملانی ترامپ بدون حجاب در عربستان حاشیه ساز شد


خبرخوان هفته

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی